TV8 O Ses Türkiye - Program Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
İlk söylediğinde İnek olarak algıladım bende akşam izlerken...O yüzden hiçbirini yadırgamadım. Ama Acunun asla altta kalmadan inat ve ısrarla kendini kanıtlama çabasına hayran kaldım.
Ve Evet Benziyorlar da şimdi.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Konuyu da yaklaşık 1 yıl sonra hortlatalım, bundan tam 6 yıl önce konuyu açmış olan @Araf da yeni yıla girmeden aramıza döner belki... 🤔

En son Ceren reisi destekliyorduk değil mi, mesajları görünce aklıma geldi. :A @Dosi @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Konuyu da yaklaşık 1 yıl sonra hortlatalım, bundan tam 6 yıl önce konuyu açmış olan @Araf da yeni yıla girmeden aramıza döner belki... 🤔

En son Ceren reisi destekliyorduk değil mi, mesajları görünce aklıma geldi. :A @Dosi @MasacRE
Sus sus hatırlatma :F
Ne goygoylar dönmüştü o ara :bhr:
Aynen, konu 6 sene önce açılmış:A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sus sus hatırlatma :F
Ne goygoylar dönmüştü o ara :bhr:
Bu arada konu 6 sene önce açıldı, 4 değil :A
Ahahaha Ceren reis elenince iyi dalga geçmişsin bizle. :A Cidden çok eğlenmiştik, hey gidi günler...

2014'ü 2016 olarak görmüşüm, saatin de etkisi var sanırım bu durumda. :A Başka ne olacak sanki... :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ahahaha Ceren reis elenince iyi dalga geçmişsin bizle. :A Cidden çok eğlenmiştik, hey gidi günler...

2014'ü 2016 olarak görmüşüm, saatin de etkisi var sanırım bu durumda. :A Başka ne olacak sanki... :A
Mesajımdaki alıntınıda değiştirdim.
Aynen, baya bi dalga geçmiştim ilk elenen oldu diye :A
Benim desteklediğim isim kazanmıştı :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Mesajımdaki alıntınıda değiştirdim.
Aynen, baya bi dalga geçmiştim ilk elenen oldu diye :A
Benim desteklediğim isim kazanmıştı :A
Şimdi de senin için yanlış hesaplamış, 4'ü nereden çıkardı diyecekler ellemeseydin hiç. :A

Evet hatırlıyorum, mesajları da gördüm. :A Alkan isimli, Thor kılıklı adam kazanmıştı. 😒 @MasacRE

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şimdi de senin için yanlış hesaplamış, 4'ü nereden çıkardı diyecekler ellemeseydin hiç. :A

Evet hatırlıyorum, mesajları da gördüm. :A Alkan isimli, Thor kılıklı adam kazanmıştı. 😒 @MasacRE
Boşver, böyle daha iyi :A
Alkan'ı sadece Seda Kazansın diye destekledim. Zaten sadece final turlarında dinlemiştim :A @MasacRE ile ortak destekledik ve ortak desteklediğimiz her zaman kazandı O Ses yarışmasında :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Boşver, böyle daha iyi :A
Alkan'ı sadece Seda Kazansın diye destekledim. Zaten sadece final turlarında dinlemiştim :A @MasacRE ile ortak destekledik ve ortak desteklediğimiz her zaman kazandı O Ses yarışmasında :A
Karar sana ait ama teşekkür ederim. :A

Evet evet öyle bir özelliğiniz vardı gerçekten, demek ki bizimle birlikte Ceren'i destekleseydin şampiyon olacaktı reis... :A Bunu kesin o zaman da söylemişimdir gerçi detaylı bakmadım mesajlara. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Karar sana ait ama teşekkür ederim. :A

Evet evet öyle bir özelliğiniz vardı gerçekten, demek ki bizimle birlikte Ceren'i destekleseydin şampiyon olacaktı reis... :A Bunu kesin o zaman da söylemişimdir gerçi detaylı bakmadım mesajlara. :A
Yok yok öyle bir şey yazmadın. Hatırlamadım şuan :A
Bu sene yarışma yoktu ki destekleyecek isim bulsaydık.
MasterChef Türkiye'de Barbados'u mu desteklesem bilemedim :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yok yok öyle bir şey yazmadın. Hatırlamadım şuan :A
Bu sene yarışma yoktu ki destekleyecek isim bulsaydık.
MasterChef Türkiye'de Barbados'u mu desteklesem bilemedim :A
Korona ve MasterChef’in inanılmaz reytingleri sağ olsun, yarın için mi birini seçsek ne yapsak... :A @MasacRE

Biz @Maskeli Fedai ile Serhat’ı destekliyorduk ama full + full takip etmedik, forumda da çok yorum yapılmadığı için kaldı öyle. :A İstersen bizim safımıza katılabilirsin, biraz da desteklediğin yarışmacı kaybetsin... :A (Barbaros şampiyon olacak gibi bu arada cidden. :A)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Korona ve MasterChef’in inanılmaz reytingleri sağ olsun, yarın için mi birini seçsek ne yapsak... :A @MasacRE

Biz @Maskeli Fedai ile Serhat’ı destekliyorduk ama full + full takip etmedik, forumda da çok yorum yapılmadığı için kaldı öyle. :A İstersen bizim safımıza katılabilirsin, biraz da desteklediğin yarışmacı kaybetsin... :A (Barbaros şampiyon olacak gibi bu arada cidden. :A)
Ben en fazla 2 yada 3 kere izledim. 2. Kez belki 3 ay öndeydi ve son izleyişim 3-4 gün önceydi. Konuna yazmıştım hatta :A açıkçası eski zamanda Serhat hiç yer edinmemiş bende. Farketmemişim bile. Onunla alakalı çok olumlu yorum gördüm :A Barbados sadece bana fena gelmişti ilk yazın baktığımda ve enerjisi iyiydi. Eray ile konuşmaları, millete şunu bunu takıma al demesi falan :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben en fazla 2 yada 3 kere izledim. 2. Kez belki 3 ay öndeydi ve son izleyişim 3-4 gün önceydi. Konuna yazmıştım hatta :A açıkçası eski zamanda Serhat hiç yer edinmemiş bende. Farketmemişim bile. Onunla alakalı çok olumlu yorum gördüm :A Barbados sadece bana fena gelmişti ilk yazın baktığımda ve enerjisi iyiydi. Eray ile konuşmaları, millete şunu bunu takıma al demesi falan :A
Barbaros dediğin gibi sürekli ön planda duran birisi, onun da seveni çok. :A Zaten ilginçtir ki finalistlerin arasında herhangi bir kaos durumu falan yok tipik TV8 yarışmalarının aksine, iki isim de yemek konusunda baya başarılı. :A ALFA SERHAT’ın safındayız ama dediğim gibi bence Barbaros bir adım önde... :A @Maskeli Fedai

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ebru Gündeş çok farklı geldi bana. Giysi ve saç stilinden dolayı galiba.

Murat, Hadise ve Ebru Gündeş siyah giyinmişler, dikkatimi çekti.

Zlatan'ı gördük programda :bhr:

• Beğendim
Reactions: 12.Adam