NOW O Hayat Benim - Dizi Yorumları

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bu zeynebi oynayan kızı neden değiştirmişler madem çıkcaktı orjinali öldürselerdi ya karakteri :F

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,145
Puanı
560
Efsunun bebişi tıpatıp efsun ya çok sevimli mıncırasım geldi Maşallah
diziye gelelim beklediğimin altında kaldı ama beklentimi karşılacak entrika yükselecek tekrardan reytingler patlayacak :F

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,516
Puanı
1,060
DÜN YİNE ÇOK ÇOK HEYECANLIYDI, HAFTAYA İSE DAHA DA ÇOK, KAÇMAZ! :Z:bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,252
Puanı
1,061
FOX'ta çalışıyorsun galiba. :A

Kalbi muhabbet var aramızda.:A

Efsunun bebişi tıpatıp efsun ya çok sevimli mıncırasım geldi Maşallah
diziye gelelim beklediğimin altında kaldı ama beklentimi karşılacak entrika yükselecek tekrardan reytingler patlayacak :F

Nuran fena çocuk çıktı.:F

oha senaryo çok dğeişmiş 5.sezon da çıkar buradan :F @Çiğdem- @vadikızı @dosimosi @eskici @mrt-06

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
yol ben varım cookies var idolü efsun olduğu için çiğdem de yorum yapıyor dönerlerse yatutarsa ve sokak sanati var ıce cool var özgür var bence siz bunu bir değerlendirin :D hatta benden size izin kösemle my bölümünü birleştirin oluşan boşluğa bu dizinin bölümü gelebilir:A

Yüksrk Sosyetede açtıralım :A

Ama ben kirmizi severim :A

Böyle iğrenç esprilerle kurtuşamazsın söz verdin bir kere :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
oha senaryo çok dğeişmiş 5.sezon da çıkar buradan :F @Çiğdem- @vadikızı @dosimosi @eskici @mrt-06
bu diziyi hic izlememistim. bu seneki turkiye tatiliminde sezon finali ve bir önceki bölumu izledim diziye hakim olmama yetti :) bizim fox yok ama fragmanlardan takip ediyorum. haklisin daha 1 sezon daha cikar konu. fox tv dizinin suyu ciktigi kadar yakasini birakmaz. reytingi dibe vurunca final yapar :A