Show Oğlum - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
@Aserat de yüzeysel demiş nasıl övgüyle bahsediyor gibi algılanmış şaşirdim:A
Kötü anlamda kullanmadım sadece meseleye giriş olduğu için öyle algılanabilir dedim ama aslında özellikle fakir ailenin acısını pek çok açıdan izlettiler yani anlamadığım bir ifade. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kötü anlamda kullanmadım sadece meseleye giriş olduğu için öyle algılanabilir dedim ama aslında özellikle fakir ailenin acısını pek çok açıdan izlettiler yani anlamadığım bir ifade. :A
Zaten seyirciyi tutan taraf bu:X Ama sahneler de çok klişeydi:X Neyse Nihal için kötülemicem:A
@Forumdash Sen boşver bunu, yarın 20.00'da ATV'ye gel. :A
Aslaa:F Perşembeye dizi iztiyorum:(
@Aserat yapmaz öyle şeyler…

“Gayet iyi bir ilk bölümdü” demiş. :A
Yüzeyselliğin iyisi de olmaz:A Neyse sen izledin mi yoksa survivor forever mı:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Zaten seyirciyi tutan taraf bu:X Ama sahneler de çok klişeydi:X Neyse Nihal için kötülemicem:A

Evladını kaybeden bir ailenin sahnelerinden nasıl bir farklılık bekliyorsun cidden anlamıyorum. :A

@Aserat beğenmiş, @Forumdash beğenmemiş. Bu dizinin tutması sürpriz olacaktır. :A
@Forumdash'ın beğenmemesine kalsa Çukurova'nın bu sezon 1-2 reyting alması lazımdı. :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

Perşembe'nin zirvesi belli. :bhr:
Hayatım etkilenmemek için neler yaptım söyledim ya, gerçi Hünkar öldüğü zaman bile ağlamadım sıkıntı olmaz da zaten. :A
Ahahshshsh duygusuz olmuşsun, yazıkkkk. Bana da garip geldi zaten daha sonra bakıcam gülücem mi ağlıcam mı görücez. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
Genel olarak başlangıç için güzel bir bölümdü. Nihal Yalçın ve Timur Acar'ın oyunculukları baya iyiydi. Çocuğun öldüğünü öğrendikten sonra olan olaylar kararında aktarılmıştı.Tabi çocuğun öldüğüne üzüldüm umuyorum ki Efe yapmamıştır.

Feris i son sahnelerde görsek de o güzel enerjisini diziye aktarabilmişti. Şu anlık Feris-Serkan ilişkisinin burada devam edeceğini de pek düşünmüyorum çünküEfenin annesi ile bir yakınlık olacağını düşünüyorum ,malum Tuğrul gibi bir karakterden boşnacağı belli.

Dizi gerçekten akıcı ve güzel bir ilk bölüm seyri sundu ama açıkçası bende bunu film izler gibi izledim. (Gerek çekim yerleri gerek oyuncular açısından.) Yani gerçekten bir film izler gibi izledim ve bitti benim açımdan.Devamını pek de merak edecek olaylar yaşanacağını da düşünmüyorum. Ha evet Efe çocuğu öldürmemiş olabilir , belki öldüren kişiden korktuğu için ve de babasına bir yetişkin biri gibi olduğunu göstermek için de ben yaptım demiş olabilir.

Açıkçası bu konudan birkaç sezonluk bir dizi çıkacağını düşünmüyorum ama 16 - 17 bölüm seyir zevki güzel bir iş çıkarırlarsa ne güzel olur. Tabi sürede ilk bölüm gibi kısa olursa...

Tüm emeği geçen ekibi tebrik ediyorum. Yollarında başarılar diliyorum.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tam bir CEO yorumu…

İkisini de saldım. :A Belki BABA’yı izlerim ama onun da fragmanları hiçbir şey vaat etmiyor. :A
Baba > Oğlum :A
Evladını kaybeden bir ailenin sahnelerinden nasıl bir farklılık bekliyorsun cidden anlamıyorum. :A

@Forumdash'ın beğenmemesine kalsa Çukurova'nın bu sezon 1-2 reyting alması lazımdı. :A
Gerçek öyle değil mi zaten:A Perşembe yayınlanan ki 17' reytinglik adamların dizisi bile 6 alırken :A BZÇ bu sezon boşluktan izleniyor:A BZÇ'nin ölçeklendirmesini AB ortalamaısından bakabilirsin:A