Novak Djokovic, Amerika Açık'tan İhraç Edildi!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ama kaçınılmaz son olacak ve Nadal Federer'e yetişecek, bunun önüne geçemeyecek kimse... :A

21 Eylül'de başlayacakmış Rolland Garros tam 2 hafta sonra. :A Saatleri geç olmuyor öğleden sonra başlıyor ve Fransa ile çok saat farkı yok zaten. Hatırlatırım zamanı gelince. :A
O o O saat harika :Z
Haftanın 2 günü hariç diğer günler bana çok uygun :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
O o O saat harika :Z
Haftanın 2 günü hariç diğer günler bana çok uygun :Z
Birlikte izler konuşuruz üzerine, genel bir yorum konusu da açarız hatta. Us Open'a burada pek bakanların olduğunu sanmıyorum saatleri geç olduğu için ama Rolland Garros için yorum yapanlar da olacaktır. :D

• Olmamış
  • Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Çok üzüldüm. :A
nadal.jpg
Profesör de Solakçı çıktı.Yehuuuuuuu :Z

• Harika
Reactions: Bully

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Eğer böyle hışımla, hınçla topu fırlatıp da isabet etseydi o zaman bir nebze anlaşılırdı. Ama bu durumda diskalifiye biraz abartılı ve ayrımcı olmuş. Yani söz konusu hakem eğer erkek ve siyahi olsaydı ve aynı durum yaşansaydı da diskalifiye olur muydu, hiç sanmıyorum..
Hmm,Nedeni pozitif ayrımcılık mı?

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Keşke o kara günü hatırlatmasaydın... :A Geçen yaz toprakta yok ettik ama çimde gene yenildik dede Federer'e... :A

Ne Federer ne Nadal yok bu turnuvada. Federer sakat sezonu kapattı, Nadal covid yüzünden Abd'ye gitmedi. Ama önümüzdeki haftalarda Rolland Garros başlayacak, Nadal orada tekrar dönecektir tenise. Kendini toprak korta hazırlıyor kralım. :A
Herhalde hazırlıyor olacak. Adamın lakabı" toprak ağası" :A @Dosi

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Büyük talihsizlik olmuş, şampiyonluk yolu çok açıktı ve kolay bir kura ile gelmişti buraya. Böyle bir şekilde turnuvaya veda etmesi çok garip ama kuralların Atp'de ne denli katı uygulandığını görmüş olduk. 1 numara da olsan kural kuraldır. Aynı geçen yıl Nadal Medvedev maçında 20 saniye kuralı yüzünden Nadal'ın servisi kırılıp maçın final setinde bir tık uzaması gibi... 20 19 18 olacaktı Novak bu turnuvayı kazansaydı ama bir süre daha bekleyecek bu sanırım...
Haberde eklemedim ama bu turnuvada edinilen sıralama puanı silinecekmiş artı kazanılan paralar geri ödenecek.
Gece sayfasında bir özür mesajı paylaşmış.

Zamanında 1990 ve 2000 yıllarında erkekler tenis karşılaşmasında diskalifiye durumları olmuş, bu da 3.oldu.
Evet biliyorum o durumu, diskalifiye olduğu için hiç bir şey elde edemeyecek. Tarihte çok az yaşanan bir şey zaten bu, 3. olmuş işte. Djokovic'in şanssızlığı diyebiliriz buna tabi...
Sen de mi bu olaya sevindin :eek: gerçi şuan düşünüyorum da GS'nin başına böyle bir şey gelse ben de sevinirdim galiba. @Bully 'i an itibari ile garipsemeyi bıraktım :A
Ben Djokovic'in Nadal'a çok yaklaşacağı ihtimalinden kurtulduğumuz için sevindim evet... :A
Tabi ya Nadal!
Nadal ve Federer 2017 Ocak ayında oynarken @MasacRE size karşı tek yorum yapıyordu sonra bende izleyip Federer'i desteklemiştim ve kaznamıştı. O geldi aklıma :A
Geçen yaz kaybetmişti ama :T: son 1 senedir uzağım tenisten, daha oynuyor mu Federer ve

Nadal varmı bu turnuvada?
Keşke o kara günü hatırlatmasaydın... :A Geçen yaz toprakta yok ettik ama çimde gene yenildik dede Federer'e... :A

Ne Federer ne Nadal yok bu turnuvada. Federer sakat sezonu kapattı, Nadal covid yüzünden Abd'ye gitmedi. Ama önümüzdeki haftalarda Rolland Garros başlayacak, Nadal orada tekrar dönecektir tenise. Kendini toprak korta hazırlıyor kralım. :A
Aaaa demek öyle bir galibiyet daha oldu, ben nerelerdeydim be :eek:
Federer'in olmadığı bir turnuvada belki Nadal'ı desteklerim :A
Sen desteklemesen bile Rolland Garros (Paris) bizim evimiz... Nadal o turnuvayı tam 12 kez kazandı... :A 13 yolda, alırsak Federer ile eşitliyoruz Grand Slam sayısını. Tarih yeniden yazılıyor... :A
Siz şuan nasıl Novak'a sevinip Nadal'a yetişmesin dediyseniz ben de Federer'e yetişmesin diye desteklemeyeceğim :A . Zamanı gelince belirtt izleyeyim (tabi gece yarıları olmazsa :T:)
Ama kaçınılmaz son olacak ve Nadal Federer'e yetişecek, bunun önüne geçemeyecek kimse... :A

21 Eylül'de başlayacakmış Rolland Garros tam 2 hafta sonra. :A Saatleri geç olmuyor öğleden sonra başlıyor ve Fransa ile çok saat farkı yok zaten. Hatırlatırım zamanı gelince. :A
Enes, bana da hatırlatır mısnız?Rafa'yı izlemek istiyorum. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Geçen yaz toprakta yok ettik ama çimde gene yenildik dede Federer'e... :A

Biz aşağıdaki fotoğrafta solda bulunan adama 'toprak ağası' diyor muyuz, lütfen tenisin gelmiş geçmiş (hala öyle neticede...) bir numarası hakkında konuşurken sözlerimize dikkat edelim. :A @MasacRE

Nadal.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
@Dosi hanım da bizim tarafımızda görüldüğü üzere, biz daha güçlüyüz. :A

Şşş, @Bully sakın tek bir kelime etme...
Profesör ü ikna işi bende.Raad ol sen, :D
Profesör de Solakçı çıktı.Yehuuuuuuu :Z
Ayrı olmak iyidir.Rekabeti güzelleştirir,canlı tutar
@MEnes + @12.Adam + @Bully (Nadal) vs @Sherlock + @MasacRE (Federer)
Hazırsanız başlayalım mı? :F
@Sherlock gör bunları :D

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Bully