Nisan 2017 Yeni Fav10 Yönetimi ve Editörleri

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
deniz marulunun totalliği eray kaknemiyle dengelenmiş oldu hayırlı olsun herkese:X

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Öncelikle değerli abimiz @sürgünüm 'ü tebrik ederim aldığı oran süper bir süper mod için. :)

Çalışana ekmek her zaman olur. Tebrik ederim yeni rütben hayırlı olsun @Aserat umarım başarın daim olur. :)

Yönetime katılan @EFE UYSAL @Billy Kane @tolgab ve @MaısKralı 'na yeni görevlerinde başarılar. Tarafsızlık sizinle olsun. :D

Editör olan @Sherlock @FaJi @mesmeso61 @turkuazz ve @batuhankaralar 'ı tebrik ederim. Dikkat çekmişsiniz ki arkadaşlar seçmiş. Başarılar. :D

Herkesin hak ettiğini düşünüyorum. Yeni kadro yeni foruma hayırlı olsun. :D

Ama Başkan diye @OzaN 'ı en tepeye yazacaktın @Bully hazır Başkanlık sistemi geliyorken. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ben bir şey merak ediyorum. Acaba en kısa sürede editör olma rekorunu kırmış olma ihtimalim % kaç? :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Süper Modluğa yükseleyen @Aserat ve modluğa yükselen @EFE UYSAL @Billy Kane @tolgab @MayısKralı çok tebrikler ayrı ayrı hak ettiniz çocuklar :bhr::bhr::bhr:

editör kadrosuna gelen @mesmeso61 @FaJi @Sherlock @batuhankaralar @turkuazz sizlerede hayırlı olsun çocuklar başarılar :bhr::bhr::bhr:

adminler @Bully @mrt-06 sizlerinde emeklerine sağlık :bhr::bhr::bhr:
Çok teşekkür ederiz cadıcım, senin de emeklerine sağlık, forum için çok şey yapıyorsun sen de iyi ki varsın. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu kadar kısa süre içerisinde Editör olduğum için gerçekten şaşırdım, tebrik eden ve destek veren, beni bu göreve layık gören herkese teker teker teşekkür ederim. Umarım yeni görevimde başarılı olabilirim. :)

Süper Moderatör olan @Aserat'ı, moderatör olan @EFE UYSAL, @Billy Kane, @tolgab ve @MayısKralı'nı da tebrik ediyorum. Bu isimler dışında benimle birlikte editörlüğe terfi eden @batuhankaralar, @mesmeso61, @FaJi ve @turkuazz'ı da tebrik ederim.

Son olarak; en başarılı yönetici seçilen ve bana editör olmamı öneren @sürgünüm'ü de ayrıca tebrik ederim, teşekkür ederim. :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bu kadar kısa süre içerisinde Editör olduğum için gerçekten şaşırdım, tebrik eden ve destek veren, beni bu göreve layık gören herkese teker teker teşekkür ederim. Umarım yeni görevimde başarılı olabilirim. :)

Süper Moderatör olan @Aserat'ı, moderatör olan @EFE UYSAL, @Billy Kane, @tolgab ve @MayısKralı'nı da tebrik ediyorum. Bu isimler dışında benimle birlikte editörlüğe terfi eden @batuhankaralar, @mesmeso61, @FaJi ve @turkuazz'ı da tebrik ederim.

Son olarak; en başarılı yönetici seçilen ve bana editör olmamı öneren @sürgünüm'ü de ayrıca tebrik ederim, teşekkür ederim. :)

Hak edenlerdensin sen çokca konu açıyosun forumda emeğin çok ;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederiz cadıcım, senin de emeklerine sağlık, forum için çok şey yapıyorsun sen de iyi ki varsın. :D
rica ederim ben tşşk ederim asıl admin bey :bhr::bhr::bhr:

hepimiz ayrı ayrı önemliyiz çoğu üyeye göre forum artık zamanını doldurdu gözüküyor ama daha yeni başlıyoruz aslında :A :A :A