Netflix'ten Yeni Dizi: ''Montauk''

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,202
Puanı
1,059
thumbnail_1428504615.jpg

House of Cards, Orange is the New Black gibi iddialı dizilere ev sahipliği yapan yeni nesil dijital platform Netflix'ten iddialı bir paranormal dedektiflik dizisi geliyor.

Variety'in haberine göre 1980’de, Montauk'da geçecek olan dizi, bir anda olduğu yerden kaybolan bir çocuğun gizemini araştıran arkadaşları, ailesi ve yerel polisin hikayesini anlatacak.

Montauk'un çıkış tarihi 2016 olarak açıklandı. 8 bölüm sürecek dizinin arkasında Matt Duffer ve Ross Duffer ile Shawn Levy gibi isimler yer alıyor.

Dizinin tüm bölümleri diğer Netflix dizilerinden alışıldığı gibi aynı anda yayınlanacak.

Dedektiflik dizileri de fazla olmaya başladı True Detective ve Fargo'nun başarısı sonrası. Proje pek ilgi çekici durmuyor ama paranormal tarafının oluşu belki başarılı olmasını sağlayabilir. Bekliyoruz bakalım her Netflix dizinin en azından ilk bölümüne göz atarım. :)

Dedektiflik dizileri de fazla olmaya başladı True Detective ve Fargo'nun başarısı sonrası. Proje pek ilgi çekici durmuyor ama paranormal tarafının oluşu belki başarılı olmasını sağlayabilir. Bekliyoruz bakalım her Netflix dizinin en azından ilk bölümüne göz atarım. :)
Diziye doğa üstü güçler girene kadar sıcak bakıyordum şimdi soğudum. :)

Keşke sadece dedektiflik dizisi olsa. :)

Diziye doğa üstü güçler girene kadar sıcak bakıyordum şimdi soğudum. :)

Keşke sadece dedektiflik dizisi olsa. :)
Dedektif dizisi 40 tane var, doğa üstü olması biraz ilgi çekici. Eğer iyi olursa gizemi bol, sürükleyici bir iş çıkabilir. Öyle CW dizileri tarzı bir şey olmayacağı kesin gibi. :)

Konusu çıplak gerçeğe benziyor dizinin sonunda koz ölü çıkmıştı :)
Bakalim :)

Dizi ilerledikçe işin içinden gizemli devlet deneyler, korkunç doğa üstü güçler ve ''garip bir küçük kız'' çıkacakmış. :)

İlginizi çekebilir. @destere @Çiğdem- @cookies @Harunnn60
konusu ilginç ilk bölüme mutlaka bakarım , netflix dizilerini takibe aldım, orange is the new black, marco polo ve bloodline dan sonra bu kanalda yayınlanan her dizinin ilk bölümüne bakmak şart oldu :)

aaa fantastik konulu bir dizi olucak yani @destere birlikte izleyebiliceğimiz bir dizi daha çıktı hem polisiye hemde fantastik forever constantine tarzı gibi birşey ozaman :Z:Z:Z
ilk bölümüne bakalım zaten ilk bölümde herşey belli olur :)

konusu ilginç ilk bölüme mutlaka bakarım , netflix dizilerini takibe aldım, orange is the new black, marco polo ve bloodline dan sonra bu kanalda yayınlanan her dizinin ilk bölümüne bakmak şart oldu :)

ilk bölümüne bakalım zaten ilk bölümde herşey belli olur :)
hayırr öyle ilk bölüme bakıp kaçmak yok:A:A:A

Forum İstatistikleri

Konular
171,788
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94