NBA ve Diğer Basketbol Ligleri - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bucks-Nets müthiş bir seri olacak ya. Oranın galibi şampiyon olur zaten bence. Nets'i daha tehlikeli bir takım olarak görüyorum, Bucks'da DiVincenzo'nun sezonu kapatması kötü oldu Bucks adına. En fazla altı maçta Nets çözecektir seriyi.
Brooklyn'imiz şampiyonluğu alacaktır bu sezon... @MasacRE @MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Brooklyn'imiz şampiyonluğu alacaktır bu sezon... @MasacRE @MEnes
Bu üçlü çok güçlü :bhr:

GettyImages-1297510360-1024x683.jpg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu üçlü çok güçlü :bhr:

GettyImages-1297510360-1024x683.jpg
İşte bu be, pamuk gibi olduk bir anda... :bhr:

Sakal hücumlarımızı organize edecek, bol bol asistler yapacak... Düz dünyacı, söylemleri ile rakip takım oyuncularının kafasını karıştıracak... NBA'in anlık en iyi oyuncusu için ise bir şey söylemeye gerek yok, kendisi biyonik zaten gerekeni yapacaktır... Brooklyn'imiz bu yolun sonunda şampiyonluğu alacak, bundan sonra her zaman güçlünün yanında olmaya devam...

(Yunan'ı evine göndermeleri de GSW'miz açısından iyi olur bu arada. :A Onu alırsak Curry-Klay-Yunan ile çok güçlü oluruz. :A)

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İşte bu be, pamuk gibi olduk bir anda... :bhr:

Sakal hücumlarımızı organize edecek, bol bol asistler yapacak... Düz dünyacı, söylemleri ile rakip takım oyuncularının kafasını karıştıracak... NBA'in anlık en iyi oyuncusu için ise bir şey söylemeye gerek yok, kendisi biyonik zaten gerekeni yapacaktır... Brooklyn'imiz bu yolun sonunda şampiyonluğu alacak, bundan sonra her zaman güçlünün yanında olmaya devam...

(Yunan'ı evine göndermeleri de GSW'miz açısından iyi olur bu arada. :A Onu alırsak Curry-Klay-Yunan ile çok güçlü oluruz. :A)
Mükemmel bir taktik. Şerlok beyciğim adeta bir Popovich gibi gerekli taktikleri vermiş. Bunu uygularsa takımımız güle oynaya şampiyonluğa ulaşacaktır :A

Evet bir de işin o yönü var. GSW'miz için de bu üçlü çok güçlü :bhr: demek istiyorum artık eski günlerdeki gibi :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Mükemmel bir taktik. Şerlok beyciğim adeta bir Popovich gibi gerekli taktikleri vermiş. Bunu uygularsa takımımız güle oynaya şampiyonluğa ulaşacaktır :A

Evet bir de işin o yönü var. GSW'miz için de bu üçlü çok güçlü :bhr: demek istiyorum artık eski günlerdeki gibi :A
Peki bu sırada Lebron'lu Lakers neler yapıyor olacak Utku beyciğim... :A @MEnes

Lebron.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
@HeisenBerg sen Lebroncu değil miydin? Brooklyn üçlüsünü attığım görsele senden harika gelmesi şaşırttı :A
------

Evinde oturup Durant ve arkadaşlarının şovunu izleyecek Şerlok beyciğim, ne işi olacak başka :A
Benim büyük bir hayranlığım yok Lebron'a ya ama severim tabii. Beğenmemin sebebi de Lakers'dan bir şey olmayacağı belli zaten, Nets'i izlemeye bayılıyorum bir de Kyrie fanıyımdır severim bayağı. :A
------

Ekli dosyayı görüntüle 103362

Lakers fanları böyle üzülüyoruz :A :A ayak parmakları da lazım bütün yüzükleri göstermek için ama sadece bunlarla yine Boston dışında herkesten daha çok var.
Berbat hamleler yaptı Lakers. Gasol/Schröder/Harrell/Drummond nedir yahu. Rondo'dan çıkmaya gerek var mıydı? Saçmaladı Pelinka. Normal sonuç Lakers için bu durum.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Berbat hamleler yaptı Lakers. Gasol/Schröder/Harrell/Drummond nedir yahu. Rondo'dan çıkmaya gerek var mıydı? Saçmaladı Pelinka. Normal sonuç Lakers için bu durum.
Lakersi sakatlıklar bitirdi yoksa finale kadar sorunsuz gidecek potansiyel vardı takımda.

Rondo kendisi çıkmak istedi daha çok para almak için.

Pelinkanın tek yanlışı Howardı bırakması.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Lakersi sakatlıklar bitirdi yoksa finale kadar sorunsuz gidecek potansiyel vardı takımda.

Rondo kendisi çıkmak istedi daha çok para almak için.

Pelinkanın tek yanlışı Howardı bırakması.
Sakatlıklar etkiledi tabii ki ama final görseler de şampiyon olamazdılar bence. Caldwell-Pope bu kadar formsuzken, Schröder inişli çıkışlıyken, Drummond/Harrell/Gasol pota altıyla bence ipi göğüsleyemezdi Lakers.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Fenerbahçe yıllardır Efes'i ezerken hiç ses çıkmazdı nolduysa son iki senedir basketbol değere bindi. :D Fener eski günlerine döner de GS ve BJK ligin figüranı olmaya devam eder acı ama gerçek.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Harden sakatlandı. :( Umarım ciddi değildir de mahrum kalmayız ondan. Darbeye bağlı olmaması endişe verici.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Game 7'da maalesef Clippers galibiyeti geldi. Doncic müthiş bir seri oynadı ama yetmiyor işte. Doncic dışında çok kötü şut attı bu maçta Mavs. Porzingis elde patladı, o aldığı ücretle takaslaması çok zor Mavs'in.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Kawhi abim yanındaki PG denen ahraza rağmen seride geri gelmeyi başardı. O ahraz destek verirse belki bir konferans finali gelebilir ama çokta ümidim yok.

Doncic'i çok sevmem ama oğlan güzel savaştı. Kawhi'ye karşı defans yapmayı becerebilseydi belki maçı da alırdı.

Porzingis bırak bu NBA işlerini dön Avrupa'ya şerefinle basketbol oyna. En azından kariyer bitince çoluğuna çocuğuna gösterecek iki kupan olur.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Kawhi abim yanındaki PG denen ahraza rağmen seride geri gelmeyi başardı. O ahraz destek verirse belki bir konferans finali gelebilir ama çokta ümidim yok.
Morris,Mann,Kennard,Batum hepsi çok iyi oynadı diğer yandan Luka dışında hiçbiri iyi oynamadı hepsi ortalamanın altında kaldı,Doncice AD gibi bir oyuncu ver finale gider.

• Beğendim
Reactions: mesmeso