NBA ve Diğer Basketbol Ligleri - Genel Yorum & Sohbet Konusu

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Siz varken müsterih olamıyorum Şerlok beyciğim...

Teniste bu dönem yaşadığın winnerlık sana en az 1 sene yeter. Basketbolumdan uzak dur kardeşim :A
------

Öncesinde birkaç saat kestirmekte fayda var. Bu gece izlemek istiyorsan en geç 1 gibi yatıp 3 saat kadar uyku depolamanı tavsiye ederim :A
------

O söz Durant'li zamanımızda söylenmişti zaten. O dönem inanılmaz güçlüydük cidden hak etmiştik o lafı :A @MEnes @Sherlock
Tenis yetmez Lebron kralım bırakmadan onun da mutlu olmasını istiyorum... :A Çok mu şey istiyorum... :A @Sherlock
------

O söz Durant'li zamanımızda söylenmişti zaten. O dönem inanılmaz güçlüydük cidden hak etmiştik o lafı :A @MEnes @Sherlock
Ne iğrenç dönemlerdi be kardeşim... 50 10 10 yapıp 4 0 yenildiğimiz saçma sapan seriler gördü bu gözler... @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE ,Ekipten Aklımda bir tek Kevin Durant avatarlı @sürgünüm kaldı.
sürgünüm, doğu, heisenberg, polat şaşmaz, efe uysal aklıma gelenler. O zamanlar Lebron finale çıkabildiği için @MEnes de gelirdi :A @Sherlock beyciğim de sonradan katılmıştı bizlere.
Tenis yetmez Lebron kralım bırakmadan onun da mutlu olmasını istiyorum... :A Çok mu şey istiyorum... :A @Sherlock
------

Ne iğrenç dönemlerdi be kardeşim... 50 10 10 yapıp 4 0 yenildiğimiz saçma sapan seriler gördü bu gözler... @Sherlock
Çok şey istiyorsun evet :A

Harika dönemlerdi :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
sürgünüm, doğu, heisenberg, polat şaşmaz, efe uysal aklıma gelenler. O zamanlar Lebron finale çıkabildiği için @MEnes de gelirdi :A @Sherlock beyciğim de sonradan katılmıştı bizlere.

Bu seneyi kaybedin de bir güleyim size, sonra zaten seneye görüşeceğiz... :A

Kanımı donduruyorsun...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Kanımı donduruyorsun...
Biz kazansak da kaybetsek de NBA'e damgamızı vurmaya devam ediyoruz :A Lebron dışında destekleyecek birini bulamazsan kendine bundan sonra senle hiçbir zaman görüşemeyeceğiz ne yazık ki :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Ekibe bak be kardeşim... Efsane Milan kadrosu gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,176
Puanı
1,060
------

Sen Lakerslı mıydın? :A
------

Teşekkür ederim. :A

Kanımı donduruyorsun...
Tmm...
Biz kazansak da kaybetsek de NBA'e damgamızı vurmaya devam ediyoruz :A Lebron dışında destekleyecek birini bulamazsan kendine bundan sonra senle hiçbir zaman görüşemeyeceğiz ne yazık ki :A
Ahahahahahahaha Utku yoldaşımdan , Mecnun'a sert yanıt. :A
Ekibe bak be kardeşim... Efsane Milan kadrosu gibi. :A
Keşke bende olsaydım... :(
Aah ahh nerede o eski günler be kardeşim...
Mazide bir anı şimdi...
Masadan bir bir eksildi dostlar Utku beyciğim...
Zakkum dinle...

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE , 5.maçın analizini yapmadın.Bekliyorum.Gsw :Z
İlk 4 maçın aksine ilk defa Curry kötü bir maç çıkardı. En çok Wiggins ön plana çıktı maçta. Klay ve Poole da Curry'den daha fazla skorda destek oldular Wiggins'e.

Curry kötü bir maç geçirdiği için galibiyette en çok iyi savunmamızın etkili olduğunu düşünüyorum. Boston hücumda iyi bir gece geçirseydi Curry'nin etkisiz kaldığı bir maçta Boston ile başa çıkamazdık :D

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,176
Puanı
1,060
İlk 4 maçın aksine ilk defa Curry kötü bir maç çıkardı. En çok Wiggins ön plana çıktı maçta. Klay ve Poole da Curry'den daha fazla skorda destek oldular Wiggins'e.

Curry kötü bir maç geçirdiği için galibiyette en çok iyi savunmamızın etkili olduğunu düşünüyorum. Boston hücumda iyi bir gece geçirseydi Curry'nin etkisiz kaldığı bir maçta Boston ile başa çıkamazdık :D
Gsw savunma da önceki maçlara oranla daha istekli ve organizeydi.Bir de ben bu Nba'de şunu anlayamadım.Pota altına girmek yasak mı?İki takım da sürekli dış atışlara yöneldiler.(Gsw daha fazla)

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gsw savunma da önceki maçlara oranla daha istekli ve organizeydi.Bir de ben bu Nba'de şunu anlayamadım.Pota altına girmek yasak mı?İki takım da sürekli dış atışlara yöneldiler.(Gsw daha fazla)
NBA'de pota altında etkili olmak çok zor artık. Oraya çok iyi önlem alıyor savunmalar. Ancak Antetokounmpo, Lebron gibi belli adamlar orada çok etkili olabiliyor. İki takımda da öyle adamlar yok. Onun dışında orta mesafeden atmaktansa üçlüğe yöneliyor oyuncular çoğunlukla ya da potaya doğru gidip uzaktan bırakıyorlar topu blok yemeyecek şekilde.

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,176
Puanı
1,060
NBA'de pota altında etkili olmak çok zor artık. Oraya çok iyi önlem alıyor savunmalar. Ancak Antetokounmpo, Lebron gibi belli adamlar orada çok etkili olabiliyor. İki takımda da öyle adamlar yok. Onun dışında orta mesafeden atmaktansa üçlüğe yöneliyor oyuncular çoğunlukla ya da potaya doğru gidip uzaktan bırakıyorlar topu blok yemeyecek şekilde.
Hic değilse Serbest atış çizgisine kadar gelseler.Yalnız mola alma şekilleri kavga çıkartacak cinsten sahanın kenarını birak neredeyse ortasina kadar geliyorlar.Hakemlerde sertliğe izin veriyorlar.Euroleague teki gibi değil.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hic değilse Serbest atış çizgisine kadar gelseler.Yalnız mola alma şekilleri kavga çıkartacak cinsten sahanın kenarını birak neredeyse ortasina kadar geliyorlar.Hakemlerde sertliğe izin veriyorlar.Euroleague teki gibi değil.
Serbest atışın oralardan atış da çok yüzdeli olmuyor o yüzden üçlük daha mantıklı :D O dediğin noktalardan da etkili olan belli oyuncular var. Mesela Durant, Kawhi. Onlar gibi atamıyorsan oralardan şut denemenin pek bir faydası yok :A

NBA biraz daha farklı tabii. Ben daha çok o basketbolu izlediğim için buna alışkınım. Euroleague izleyicisine de Euroleague daha iyi geliyor olabilir :D