NBA ve Diğer Basketbol Ligleri - Genel Yorum & Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
(Değişmedi, sakatlıktan döndüğü gibi de şov yaptı... :A) @MasacRE
Adam adeta hiç sakatlık yaşamamış gibi oynuyor ya çok ilginç :A Dün gece Kyrie ile Harden'in olmadığı maçta bile tek başına şov yaparak rahatlıkla kazandırmış maçı. Bir de üçü bir araya gelirse sağlıklı bir şekilde neler olur düşünemiyorum :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ciddi bir sakatlıksa değişirdi de ciddi sakatlanmadı. :A
Öyle olsa bile çok sık sakatlandı bu sezon, hepsinden de hiçbir şey olmamış gibi döndü. :A
Adam adeta hiç sakatlık yaşamamış gibi oynuyor ya çok ilginç :A Dün gece Kyrie ile Harden'in olmadığı maçta bile tek başına şov yaparak rahatlıkla kazandırmış maçı. Bir de üçü bir araya gelirse sağlıklı bir şekilde neler olur düşünemiyorum :A
Üçü bir araya gelirse Lakers'ımızı satıp, Brooklyn saflarında yerimizi alıyor muyuz Utku beyciğim? :A @MEnes

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Dallas yenerse Lakers 6. oluyor. Arkadan Portland da geliyor Lakers 7. tamamlarsa play-off'da curcuna var. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Öyle olsa bile çok sık sakatlandı bu sezon, hepsinden de hiçbir şey olmamış gibi döndü. :A

Üçü bir araya gelirse Lakers'ımızı satıp, Brooklyn saflarında yerimizi alıyor muyuz Utku beyciğim? :A @MEnes
Çok büyük hainlik seziyorum bu mesajdan... Sizden her şeyi beklerim zaten... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Sal bizi ağam, 5. seed'i sal artık... Neyse 7 maç var ve Lebron döndü... Heralde 5'te bitiririz diye düşünüyorum ve umuyorum ve bekliyorum...
Şahsen hala hazır olmayan AD ve Lebron ile Clippersi tercih etmiyorum adamlar sanki bilerek kaybediyorlar ve 4 sıraya düştüler,yaralı aslanla iyileşmeden kapışmak istiyorlar.

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şahsen hala hazır olmayan AD ve Lebron ile Clippersi tercih etmiyorum adamlar sanki bilerek kaybediyorlar ve 4 sıraya düştüler,yaralı aslanla iyileşmeden kapışmak istiyorlar.
Hiç sorma 7 maç var ama yeterli seviyede form kazanabilecek mi Lebron ve Ad... Bu şartlarda direk Clippers ile eşleşmek riskli ama Kawhi de sakatlıktan döndü o da hazır mı değil mi belirsiz olacaktır... Ben yine de Clippers'ın 3. sıraya yükseleceğini düşünüyoruım Lakers 5'ten girip Denver ile eşleşecek gibi... Bekleyelim ve görelim artık...

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Hiç sorma 7 maç var ama yeterli seviyede form kazanabilecek mi Lebron ve Ad... Bu şartlarda direk Clippers ile eşleşmek riskli ama Kawhi de sakatlıktan döndü o da hazır mı değil mi belirsiz olacaktır... Ben yine de Clippers'ın 3. sıraya yükseleceğini düşünüyoruım Lakers 5'ten girip Denver ile eşleşecek gibi... Bekleyelim ve görelim artık...
Aynen aslında Batı'da kolay diyeceğimiz takım bulamayız ilk 7 görünce hepsi tehlikeli görünüyor.

• Beğendim
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Kesinlikle alırız Şerlok beyciğim, en güçlü takım neredeyse biz oradayız :A

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Celebrate Hands Up GIF by ESPN

• Harika
Reactions: HeisenBerg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Büyük oynadı bee... Seri ne olur bilmem ama Doncic ve Dallas geçen yıldan daha etkileyici oynayacaklarını bu maçta belli ettiler... Ki geçen sene de epey zorlamışlardı Porzingis sakatlanmıştı... Bu sene aynı şeyin olmayacağını düşünüp umarsak 7 maçlık epik bir seri olma ihtimalini hiddetle bekliyorum...

Akşam ise King ve AD'nin büyük macerası başlıyor, bakalım ne olacak...

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Şu ana dek izlediğim serilerle ilgili kısaca yorum yapacağım.

Milwaukee-Miami serisinde ilk maç çok çekişmeliydi ancak ikinci maçta Milwaukee resmen ilk çeyrekte sahadan sildi Miami'yi ve ilk çeyrekte açılan fark bir daha da kapanmadı. Miami'nin 2-0'dan dönebileceğini düşünmüyorum, süpürge de çıkabilir ortaya.

Clippers-Dallas eşleşmesinde yorumcuların neredeyse hepsinin Clippers'ı daha önde görüyor oluşuna anlam verememiştim nitekim ilk maçta Dallas daha iyi bir takım olduğunu gösterdi, umarım seriyi Dallas kazanır.

Phoenix-Lakers serisi başa baş geçecek belli oldu. Lebron ve Davis formsuz gözüktüler tabii geçirmiş oldukları sakatlıklar etkili bu konuda. Phoenix gerçekten iyi bir takım ve tam vaktinde Lakers ile karşılaşıyorlar. En az altı maç göreceğiz bence. Normalde Lebron faktörü ile Lakers desteklerim ama Phoenix de sempatik takım eğer geçerlerse turu pek üzülmem.

Atlanta-Knicks çok zevkli bir seri olacak ve Game 7 görme ihtimalimiz fazla. İlk maç bekleneni fazlasıyla verdi. Bogdanovic faktörü sebebiyle gönlüm Atlanta'nın turu geçmesinde.

Bu akşam Phoenix-Lakers ile Clippers-Dallas'ın maç saati olarak çakışması kötü oldu. Phoenix-Lakers izler o bitince son çeyrekte Dallas'ın maçına geçerim. Brooklyn-Boston maçını seyretme konusunda kararsızım belki onu da izlerim. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
LUKA Magic DONCIC kardeşim yok etmeye devam ediyor Kawhi + PG'yi... Gerçekten çok garip bir seri izliyoruz şuana kadar ve bunun sonu nereye varacak kestiremiyorum... Dallas seyircisi de biraz deli bir seyircidir. Deplasmanda Clippers'ın maç kazanması kolay olmayacaktır tahminimce. 3-0 olursa eğer erken bir veda gelebilir Kawhi'den... Bekleyip göreceğiz...

Lakers da çok kritik maçta AD'nin özüne dönmesi, Schröder'in etkili oyunu ve Lebron'un da oyunu kontrol edip clutch anlarında yaptığı şov ile seriyi 1-1'e getirdi. Buradan sonrası Staples Center'dayız... Lebron'un biraz daha sorumluluk aldığı, bol bol penetre ettiği maçlar Playoff'un ilerleyen tarihlerinde önümüzde olabilir. Şuan hiç o modda gözükmüyor...

Son düzenleme: