Mustafa Sandal Gölgede Aynı Albümü Full (12 Haziran 1996, 23 Yıl Anısına)

Bu iki insanla birden aynı fikirde olacağım aklıma gelmezdi :A Sandalye sayesinde bu da oldu :A

Ben de kendi tepkimi bırakayım buraya @dreamy al bak yine geliyor :A

s-be0b03ec5275722c810ad6b8b0acb110c5fcedbc.gif
Hoşşttt sen kimsin de bizi beğenmiyon :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
Demet’in devri geçti sen ona bakma. :A
Hayaletli albümden sonra ne yapsa tutmuyor inş kurtulacaz :A :A :A

100 Bin satıs yapan artık 1.oluyor 200 üzerine çıkan tek kişi Tarkan tabi Musti bir albüm yapmıyor kı görsek :A Serdar beyde 40-50 satıyor sanırım her albümü yanı adama saygı duy :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy
Hayaletli albümden sonra ne yapsa tutmuyor inş kurtulacaz :A :A :A

100 Bin satıs yapan artık 1.oluyor 200 üzerine çıkan tek kişi Tarkan tabi Musti bir albüm yapmıyor kı görsek :A Serdar beyde 40-50 satıyor sanırım her albümü yanı adama saygı duy :A :A :A
Önceden bu kadar gelişmiş değildik ki. Şarkıları dinlemek için albüm satın almak daha olasıydı ama şimdi bir sürü uygulama var veya internetten korsan da indirebiliyorsun. :A O yüzden albüm satışlarının düşmesi normal. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem
Önceden bu kadar gelişmiş değildik ki. Şarkıları dinlemek için albüm satın almak daha olasıydı ama şimdi bir sürü uygulama var veya internetten korsan da indirebiliyorsun. :A O yüzden albüm satışlarının düşmesi normal. :A
Aaa bunu diyorum bende ayoll youtube tıkı artık iş daha kolay bu Edisin albümü sanırım 1 kilo soğan alacak kadar bile satmadı bu youtube şarkıcılarının gerçek şeyi bu işte ancak tıkla şarkıcı olurlar :A :A :A Yine şuan 100 e oynayan albüm satışlarına baktımızda 90lı yılların şarkıcılarının günümüzde bile hala albüm sattığını görüyoruz şuankı veletlerin başımıza bela olmasının tek nedeni tüfek çıktı mertlik bozuldu derler o hesap teknoloji pop müziğini bozdu :A :A :A

Bir sürü kendini bilmez şarkıcıyım diye dolanıyor şimdi ortalıkta :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy
Dinlemeye başlayacağım yakında. Önce Tarkan’ın albümlerini biraz daha yoklamam lazım :A

Gidenlerden’i kullanacağım de lütfennn. :D
İlk üç şarkıyı kullanmayı düşünüyorum bu albümden. :Z Kalmadı da benim Top 15’ime girer aslında ama forumun zevkine uymaya çalışacağız. :):)

• İlginç
  • Harika
Reactions: Çiğdem and dreamy
İlk üç şarkıyı kullanmayı düşünüyorum bu albümden. :Z Kalmadı da benim Top 15’ime girer aslında ama forumun zevkine uymaya çalışacağız. :):)
Gidenlerden’i yine de ilk haftalarda kullan bence fazla sona bırakma. Diğer şarkıya gelince onu dinlemedim şu albümün tamamını dinlemek istiyorum en kısa sürede :A

Aa Türk popunun en iyi albümlerinden tabii ki, en kısa zamanda dinlemeli @dreamy :A
Dinleyeceğim bekleyin yorumlarımı. :bhr: :Z

• Harika
Reactions: Çiğdem

Eski efsane şarkıları forum düşük oylayabiliyor All Stara bende Gidenlerle başlamıştım orta sıralarda sütlü kahve içmiştik :A

Bu arada Kalmadı ile elemiştiniz beni hatta @bazinga şarkının kötü olduğunu söyleyip eleyenlerin başında yer alıyordu 😱😱😱 @dreamy @Bully
şaşıran sincap.jpg

• İlginç
Reactions: Bully and dreamy