Mustafa Sandal Gölgede Aynı Albümü Full (12 Haziran 1996, 23 Yıl Anısına)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,528
Puanı
1,060
Bu iki insanla birden aynı fikirde olacağım aklıma gelmezdi :A Sandalye sayesinde bu da oldu :A

Ben de kendi tepkimi bırakayım buraya @dreamy al bak yine geliyor :A

s-be0b03ec5275722c810ad6b8b0acb110c5fcedbc.gif
Hoşşttt sen kimsin de bizi beğenmiyon :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Demet’in devri geçti sen ona bakma. :A
Hayaletli albümden sonra ne yapsa tutmuyor inş kurtulacaz :A :A :A

100 Bin satıs yapan artık 1.oluyor 200 üzerine çıkan tek kişi Tarkan tabi Musti bir albüm yapmıyor kı görsek :A Serdar beyde 40-50 satıyor sanırım her albümü yanı adama saygı duy :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Hayaletli albümden sonra ne yapsa tutmuyor inş kurtulacaz :A :A :A

100 Bin satıs yapan artık 1.oluyor 200 üzerine çıkan tek kişi Tarkan tabi Musti bir albüm yapmıyor kı görsek :A Serdar beyde 40-50 satıyor sanırım her albümü yanı adama saygı duy :A :A :A
Önceden bu kadar gelişmiş değildik ki. Şarkıları dinlemek için albüm satın almak daha olasıydı ama şimdi bir sürü uygulama var veya internetten korsan da indirebiliyorsun. :A O yüzden albüm satışlarının düşmesi normal. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Önceden bu kadar gelişmiş değildik ki. Şarkıları dinlemek için albüm satın almak daha olasıydı ama şimdi bir sürü uygulama var veya internetten korsan da indirebiliyorsun. :A O yüzden albüm satışlarının düşmesi normal. :A
Aaa bunu diyorum bende ayoll youtube tıkı artık iş daha kolay bu Edisin albümü sanırım 1 kilo soğan alacak kadar bile satmadı bu youtube şarkıcılarının gerçek şeyi bu işte ancak tıkla şarkıcı olurlar :A :A :A Yine şuan 100 e oynayan albüm satışlarına baktımızda 90lı yılların şarkıcılarının günümüzde bile hala albüm sattığını görüyoruz şuankı veletlerin başımıza bela olmasının tek nedeni tüfek çıktı mertlik bozuldu derler o hesap teknoloji pop müziğini bozdu :A :A :A

Bir sürü kendini bilmez şarkıcıyım diye dolanıyor şimdi ortalıkta :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dinlemeye başlayacağım yakında. Önce Tarkan’ın albümlerini biraz daha yoklamam lazım :A

Gidenlerden’i kullanacağım de lütfennn. :D
İlk üç şarkıyı kullanmayı düşünüyorum bu albümden. :Z Kalmadı da benim Top 15’ime girer aslında ama forumun zevkine uymaya çalışacağız. :):)

• İlginç
  • Harika
Reactions: Çiğdem and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
İlk üç şarkıyı kullanmayı düşünüyorum bu albümden. :Z Kalmadı da benim Top 15’ime girer aslında ama forumun zevkine uymaya çalışacağız. :):)
Gidenlerden’i yine de ilk haftalarda kullan bence fazla sona bırakma. Diğer şarkıya gelince onu dinlemedim şu albümün tamamını dinlemek istiyorum en kısa sürede :A

Aa Türk popunun en iyi albümlerinden tabii ki, en kısa zamanda dinlemeli @dreamy :A
Dinleyeceğim bekleyin yorumlarımı. :bhr: :Z

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Eski efsane şarkıları forum düşük oylayabiliyor All Stara bende Gidenlerle başlamıştım orta sıralarda sütlü kahve içmiştik :A

Bu arada Kalmadı ile elemiştiniz beni hatta @bazinga şarkının kötü olduğunu söyleyip eleyenlerin başında yer alıyordu :eek::eek::eek: @dreamy @Bully
şaşıran sincap.jpg

• İlginç
Reactions: Bully and dreamy