eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 6. Hafta Sonuçları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İtiraflardan dolayı yarına ya da Pazartei'ye ertelendi. :D

Sonuçlar olsa neyse de sadece yeni hafta konusu sırf itiraf programı yüzünden dünü de sayarsak Pazartesi günü yani 4 gün sonra mı açılmış olacak bir önceki haftadan :eek: :eek: :eek: Allahtan 5.haftadan sonra şarkı gönderme süresi 1 güne indi, kısmet işte :A @Çiğdem

yine de itiraf konusuyla yeni hafta konusunun çakışmasında bir problem göremedim, sonuçta yeni hafta konuları asla birkaç saatte yüzlerce yorum alan bir konu almadı, günlere yayıldıkça aktiflik kazanan bir konu diye aklımda kalmıştı.

• Güldürdün
Reactions: kerem

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
1 verdiğim şarkıcı elense hiç pişman olmam.
Pişman olmadım. Yine olsa yine 1 verirdim. Aksine, forum haklının hakkını verdiği için mutluyum. Kaliforniya kızlarının bikini ve kısa şort giydikleri zaman ateşli ve seksi olması hiçkimsenin umrunda değil. Elenmek için bu kadar çaba harcamak ilgi çekici ve araştırılası. Her zamanki gibi favorilerimden biriydi Katy Perry. İlk kez dinlediğim şarkılara 5 haftada 39 puan vermişim. Defalarca kez dinlediğim şarkılara puan verememek içimde kaldı.

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Sonuçlar olsa neyse de sadece yeni hafta konusu sırf itiraf programı yüzünden dünü de sayarsak Pazartesi günü yani 4 gün sonra mı açılmış olacak bir önceki haftadan :eek: :eek: :eek: Allahtan 5.haftadan sonra şarkı gönderme süresi 1 güne indi, kısmet işte :A @Çiğdem

yine de itiraf konusuyla yeni hafta konusunun çakışmasında bir problem göremedim, sonuçta yeni hafta konuları asla birkaç saatte yüzlerce yorum alan bir konu almadı, günlere yayıldıkça aktiflik kazanan bir konu diye aklımda kalmıştı.
@Çiğdem 'in kararı bu, bana sorsanız bende bugün açardım ama artık üşeniyorum gerçekten zor iş. 2 hafta görevimi yaptım gerisi @Çiğdem 'e kalmış, ona hesap sorun. :A

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Çiğdem 'in kararı bu, bana sorsanız bende bugün açardım ama artık üşeniyorum gerçekten zor iş. 2 hafta görevimi yaptım gerisi @Çiğdem 'e kalmış, ona hesap sorun. :A

Evet bugün de açılmayacağı kesinleşti gibi herhangi bir açıklama olmadığına göre ama bu gidişle pazartesi de zor duruyor, keşke açılıp elden çıkarılsaydı sonuç konusunun uzaması daha anlaşılır ve kabul edilebilir olurdu ama yeni hafta konusu için neden illa Pazartesi diye karar aldı anlamadık :A @Çiğdem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Evet bugün de açılmayacağı kesinleşti gibi herhangi bir açıklama olmadığına göre ama bu gidişle pazartesi de zor duruyor, keşke açılıp elden çıkarılsaydı sonuç konusunun uzaması daha anlaşılır ve kabul edilebilir olurdu ama yeni hafta konusu için neden illa Pazartesi diye karar aldı anlamadık :A @Çiğdem
Çiğdem'le konuştuk ve karar verdik, konuyu açtım. :X

• Harika
Reactions: Tolstoyevski