eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 6. Hafta Sonuçları

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Herkese hayırlı olsun, yeni haftada güzel şarkılarda buluşmak üzere, başarılar :bhr: ? ??

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yüksek puan veren herkese teşekkürler. Aslında kullanmayı düşünmediğim bir şarkıydı İndir. @Çiğdem geçmişte puan almış bir şarkı olduğunu söylediği için kullandım. İstediğimizi de aldık teşekkürler @Çiğdem. Gelecek haftadan itibaren daha da iddialıyız inşallah. :Z

@Ahmed geçmiş olsun. Katy'nin en az sevdiğim şarkılarından biriydi, daha önceden kullansaydın keşke. :(

@batuhankaralar bir dahaki hafta oylarını kullanırsın inşallah. :D

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Yüksek puan veren herkese teşekkürler. Aslında kullanmayı düşünmediğim bir şarkıydı İndir. @Çiğdem geçmişte puan almış bir şarkı olduğunu söylediği için kullandım. İstediğimizi de aldık teşekkürler @Çiğdem. Gelecek haftadan itibaren daha da iddialıyız inşallah. :Z

@Ahmed geçmiş olsun. Katy'nin en az sevdiğim şarkılarından biriydi, daha önceden kullansaydın keşke. :(

@batuhankaralar bir dahaki hafta oylarını kullanırsın inşallah. :D
Bu bana ders oldu, Selda ile yarıştığımda da galiba bu yüzden elenmiştim üçüncüde kesin giderim :D

• Güldürdün
Reactions: kerem

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sövenleri not alip tehdit et, nasilsa onlar hep puana muhtaclar. :A

@denizz19 bu haftaki sarkisi finallikti, erkenden harcadi ama yine de final puanini 1 puanla kacirdi. :A
O sövenlerle ayrıca ilgileneceğim :A

O marul kafanın neyine final puanı falan :A Ağlasın :A @denizz19

• Güldürdün
Reactions: denizz19 and kerem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE geçen hafta çok tatlıydın, keşke hep öyle kalsaydın...
Bu tarz şarkıları sevmiyorum. Geçen haftaki gibi şarkılarla geldiğinde yine tatlı olurum :A

@MasacRE bazen müzik zevkin iyi oluyor :A
Benim müzik zevkim her zaman iyidir de Murat'ın iyi şarkısı çok az işte, bu da nadir iyi şarkılarından biriydi :A
Gayet iyi. :Z Düşük puanlarından sonra 7 beklemiyordum. :A @MasacRE
Demiştim sana ama niye beklemiyordun ki :A
Sandalyeye geçtiğimiz haftalarda gereğinden fazla puan vermiştim, onları geri alma vakti gelmişti :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu tarz şarkıları sevmiyorum. Geçen haftaki gibi şarkılarla geldiğinde yine tatlı olurum :A

Benim müzik zevkim her zaman iyidir de Murat'ın iyi şarkısı çok az işte, bu da nadir iyi şarkılarından biriydi :A

Demiştim sana ama niye beklemiyordun ki :A

Sandalyeye geçtiğimiz haftalarda gereğinden fazla puan vermiştim, onları geri alma vakti gelmişti :A
O zaman yeni haftada da tatlış olacaksın demek. :Z

• Güldürdün
Reactions: MasacRE