eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9.Sezon 2.Hafta (Oylama Başladı Perşembe 21:00)

Mükemmel ses. Sezen Aksu şarkıları çok yakışıyor Tuğba'ya ?
katılıyorum sezen şarkılarını muazzam söylüyor bu özelliğini çok takdir ediyorum Tuğbanın hem pop hem akustik,slow parçaları birarada söylüyor :bhr: ?

• Beğendim
Reactions: Dosi
da95edb716b3eaca0a2d6d4a69b57aff.jpg

Söz : Sezen AKSU Müzik : Onno TUNÇ

recap: 1:07-2:00
bu hafta Tuğba Yurt Kurşuni Renkler isimli parçayı seslendiriyor.iyi puanlar alacağımızı umuyoruz. ??
Herkese Başarılar.
@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @MasacRE- @xemrexxx- @vadikızı @Dosi @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @vadikızı @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @S.G.A.T.
Şarkı en sevdiğim şarkılardan biri. Göksel bence Sezen'den güzel söylemişti. @Dosi . Bu cover'ı dinlemedim. Muhtemelen iyi puan alır. :D

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Turkuazz and Dosi
Şarkı en sevdiğim şarkılardan biri. Göksel bence Sezen'den güzel söylemişti. @Dosi . Bu cover'ı dinlemedim. Muhtemelen iyi puan alır. :D
Etiket listesini @turkuazz dan almışsin belli. Beni şarkılarına etiketleyen tek kişi o :A
Şarkıyı Göksel'den dinlerim sonra ?