eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon Çeyrek Final [2'li Eleme]

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
giphy.gif

çeyrek final haftasında sürpriz sakin ol parçasıyla sizlerleyiz :A:A
edit: ama elenmişiz :A:A
yarışmada çeyrek finale yakışırdı Tuğba :bhr: :D:D

kadın şarkıcı olmasına rağmen çok üzüldüm sana senin seçtiklerini ecünnüden saymıyordum :( @kerem @serhatt @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yıldız Tilbe'nin en büyük hitlerden biri olan 'Delikanlım' şarkısıyla bu hafta sizlerleyiz. Yıldız Tilbe'nin 1994 yılında çıkardığı ilk albüm 'Delikanlım'ın çıkış şarkısıdır. Üzerinden 35 yıl geçmesine rağmen hala en çok dinlenenler arasında olması... Şarkıyı geçtiğimiz yıl da başarılı isim Gülşen seslendirmişti.

Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum, güzel bir hafta olsun. :bhr:

''Kalbim duraksız haykırışlarda
Ne yapsan ayrılamam senden asla
Hafife alma aşk vurur insana
Bu kadar kolay sanma delikanlım...''

Burada bahsettiğin delikanlı @xemrexxx değildir inş :F :F :F @serhatt @kerem

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and serhatt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sene 2004. İnternet henüz yeni yeni evlere girmeye başlamış. Her yaz bir şarkının mega hit haline geldiği son yıllar. O günlerde her yerde o şarkı çalıyor, dillere slogan oluyor, haftalarca hatta aylarca listelerin zirvesinden inmiyor. Elbette o şarkı: "İsyankar"

0.03 - 1.30

---

@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @Çiğdem @hayret bi şey @Silinmiş Üye
İki sezon kullanamadıma üzülüyordum sonunda geldi :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hey maşallah şu şarkı listesine bak :A Bu haftaya özel bütün jürilere başkanlık verilmesini talep ediyorum, başka türlü işin içinden çıkılmaz. Hepimiz @Çiğdem gibi mavi boncuk dağıtmalıyız :A @kerem
Zar zor oylayıp yine görevimizi yerine getirdik @kerem e oylarımı ilettim :A

Şimdi @ozgur2113 @dreamy @Tolstoyevski @bazinga @Yiğitt iki kişi gidecek ve iki kişi tam puan alamadı benden yanı tam puan alan üç kişi yarı final adaylarım oylarım geldinde görecez :A :A :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@MEnes Sana ettim bedduaları görüyormusunuz bilmiyorum bakamadım için Mustiye düzgün oylarsın umarım herhalde görmüyorsun düzelmedine göre :A @MasacRE Bile senden iyi veriyor :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
  • Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes Sana ettim bedduaları görüyormusunuz bilmiyorum bakamadım için Mustiye düzgün oylarsın umarım herhalde görmüyorsun düzelmedine göre :A @MasacRE Bile senden iyi veriyor :A
Ahahahahaha ben bedduaya göre oy vermiyorum sanata göre veriyorum. :A O yüzden kulağıma ne güzel gelirse o yüksek puan alacak, isimler önemsiz... :A

• İlginç