eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon ( Perşembe Günü Başlıyor. )

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Şimdi sanatçı kadrosuna baktım. Yalın, Gökhan Türkmen, Kenan Doğulu gibi merhum @destere yoldaşımın tüylerini ürperten benim de pek haz etmediğim isimler mevcut. :A Bazı usta isimler de yer alıyor elbette. Sevdiğim sanatçılar da var. Sertap Erener, Mor ve Ötesi, Ariana Grande gibi. Ama benim kıstasım bellidir, kulağıma hoş gelen her şarkı yüksek puan alabilir. O sanatçıyı sevmesem bile sevdiğim bir şarkısı çıkabilir. Objektif sanat bakış açısı bunu gerektirir. :A

Hadi hayırlı olsun yarışma. Yarışanlara başarılar, sana da kolay gelsin. :D @Çiğdem-

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
Şimdi sanatçı kadrosuna baktım. Yalın, Gökhan Türkmen, Kenan Doğulu gibi merhum @destere yoldaşımın tüylerini ürperten benim de pek haz etmediğim isimler mevcut. :A Bazı usta isimler de yer alıyor elbette. Sevdiğim sanatçılar da var. Sertap Erener, Mor ve Ötesi, Ariana Grande gibi. Ama benim kıstasım bellidir, kulağıma hoş gelen her şarkı yüksek puan alabilir. O sanatçıyı sevmesem bile sevdiğim bir şarkısı çıkabilir. Objektif sanat bakış açısı bunu gerektirir. :A

Hadi hayırlı olsun yarışma. Yarışanlara başarılar, sana da kolay gelsin. :D @Çiğdem-
Yalın ve Maskeli kardeşine desteğini bekliyoruz :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@Maskeli Fedai @Yiğitt @bazinga Senden çok çekecekler ozaman :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Kapanmamış aşk yaraların varsa oraya oynarım :A O şarkılara düşük vermezsin herhalde .ss
Öyle bir realite yok bende. Kapanmamış aşk yarası falan, bunlar iddialı laflar. :A Bunlarla peynir gemisi yürümez. :A
Okadar şarkıcıdan Yalını ayırıyorsun sevmiyorum diye herifte gelmiş senden destek bekliyor şunun kıçına tekmeyi atda görsün desteği ayoll :A :A :A
Zamanı gelince herkes neyin ne olduğunu görecek Çikooo sen rahat ol. :A