eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 9.Hafta Oylama Başladı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tatlıyla Balla bence hak ettiğini alamadı tuhaf şekilde inş bu alır :A
En Favori Şarkı'da yarı final görmüş, Yalın'ın çok izlenen şarkısıydı. :A Yakındı ama sonuçlar birbirine, herkes iddialıydı, puan alanlar hak etti. :D

Aklım Karıştı'ya 1 puanlar havada uçuşmuş mesela o da enteresan, forum halkı yine yapmış yapacağını. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Onu hatırlatma sinir olmak istemiyorum sana. :A Ama bu hafta o şarkıyı kullanıcam. :A
Ben sana yalan söylemedim ama, sen bana beğendim mi diye sordun, ben de beğendim dedim, iyi puan verdim demedim. :A 1 verdiğim Aşkın Ateşi'ni de beğenmiştim. :A

Güzel şarkı, yapmaya çalışırız bir şeyler. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En Favori Şarkı'da yarı final görmüş, Yalın'ın çok izlenen şarkısıydı. :A Yakındı ama sonuçlar birbirine, herkes iddialıydı, puan alanlar hak etti. :D

Aklım Karıştı'ya 1 puanlar havada uçuşmuş mesela o da enteresan, forum halkı yine yapmış yapacağını. :A
Puan almalıydı bence Manifestoda tuhaf şekilde kötü gitmiş Aklım Karıştı sonradan toparlasada puan alabilirdi ama artık hafif şarkıcı yok yarıştığım haftalar bu kadar ehyecalı beklemiyordum :A :A :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Ben sana yalan söylemedim ama, sen bana beğendim mi diye sordun, ben de beğendim dedim, iyi puan verdim demedim. :A 1 verdiğim Aşkın Ateşi'ni de beğenmiştim. :A

Güzel şarkı, yapmaya çalışırız bir şeyler. :D
Yinede iyi puan beklentisine soktun beni puanı görünce kendimi çok kötü hissettim nickdaşım. :T:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Puan almalıydı bence Manifestoda tuhaf şekilde kötü gitmiş Aklım Karıştı sonradan toparlasada puan alabilirdi ama artık hafif şarkıcı yok yarıştığım haftalar bu kadar ehyecalı beklemiyordum :A :A :A
All-Star ağırlığında sezon, şarkıları daha görmedik ama kafadan şu elenir diyebileceğimiz bir isim yok. :D Bu durum da heyecan katsayısını oldukça yükseltiyor tabii :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yinede iyi puan beklentisine soktun beni puanı görünce kendimi çok kötü hissettim nickdaşım. :T:
Oyy kıyamam lan sana :bhr: Lanet olsun ki çok yufka yürekliyimdir. :A

Demet'e genellikle düşük verdim, dediğin şarkıyla gelirsen göz önünde bulundururuz elbet bazı şeyleri :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin