eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 4.Hafta

Yine iyi şarkıyla gelsen @Billy Kane yolcuydu :F Sana hep şunu dedim isime fazla bakılmıyor iddiasız geleni hemen şutlamak istiyorlar taktiksel açıdanda :F

@ozmoturk Sezen ile eleme potasındaydı mesala :A :A :A
Mor ve Ötesi'nden daha çok vardı çıkaracağım şarkısı, hem de çok kaliteli. Orhan Veli'nin eseri bile güme gitmiş oldu. :)

Sezen Aksu ile yarışmak çok zor değil. Kadın beste makinesı. Bildiğin paso yeni yeni besteler çıkarıyor, hiç durmuyor. O potaya hiç girmemesi lazım. Eldeki arşiv geniş. :A

Aha aha ahaa.
Ekli dosyayı görüntüle 61284

Koltuk şarkısı herkesin diline pelesenk olmuş 120 Milyonu aşan ve hala dinlenen bi şarkıdır. 😎
Olsa ne olacak? :A

Demet Akalın'ın sadece yorumladığı, klasik pop şarkılarından. Başkalarının şarkılarını al, arkaya da yapıştır "tıptıs tıptıs", al sana pop şarkısı. Cansu Kurtçu eseriymiş, Fettah Can'la beraber yani. Cansu Kurtçu ile Fettah Can da iyi işler yapıyor da, keşke kendilerine yapsalar sadece. Fettah Can, bir ara Hande Yener, Murat Dalkılıç ve İzel'e şarkı vermeyeceğini söylüyordu. Demet Akalın nasibini almadı bu konuda. :A

Demet Akalın'ın sadece yorumladığı, klasik pop şarkılarından. Başkalarının şarkılarını al, arkaya da yapıştır "tıptıs tıptıs", al sana pop şarkısı. Cansu Kurtçu eseriymiş, Fettah Can'la beraber yani. Cansu Kurtçu ile Fettah Can da iyi işler yapıyor da, keşke kendilerine yapsalar sadece. Fettah Can, bir ara Hande Yener, Murat Dalkılıç ve İzel'e şarkı vermeyeceğini söylüyordu. Demet Akalın nasibini almadı bu konuda. :A
Barıştılar galiba Hande'yle geçen aylarda Altan Çetin'in doğum günü partisinde sahnede şarkı söylemişlerdi. :D Demet'te yeni albümü için Cansu ve Fettah'tan yine şarkı almış :A

Barıştılar galiba Hande'yle geçen aylarda Altan Çetin'in doğum günü partisinde sahnede şarkı söylemişlerdi. :D Demet'te yeni albümü için Cansu ve Fettah'tan yine şarkı almış :A

Aaa ciddiye alma Billy Kaneyi zaten kendiside trol amaçlı katılıyor Demeti benden bile daha fazla sevmiyor en büyük antisidir :A :A :A

Aslında Alper Narman'la da küsmüştü Fettah Can ama son zamanlarda çıkan "Aradığım Aşk" isimli şarkının sözünü ve müziğini birlikte yazmışlar. Yani eski dostuyla barışmışlar gibi duruyor. Fettah Can ile Cansu Kurtçu birlikte "CF Müzik" yapım şirketini de kurmuşlardı. Bu da profesyonel düşündüklerini gösteriyor. Haliyle geçmişe sünger çekmişlerdir. Fettah Can'ın çocuğu da oluyor, bu da olgunlaştırmıştır kendisini haliyle. :D Hande'yle beste alışverişinde bulunmaz sanırım, o tarz müzik yapmadığını söylemiş yıllar önce. Demet Akalın yine devam eder tarzına uyuyor kimi zaman. :D

Liste yapmayacağım muhtemelen. Şarkıları sıralamaya kalkınca içim sıkıldı. :)

Yarışma tarihinin gördüğüm en kötü haftası. Şarkılar birbirinden berbat. Aralarından sadece bir tanesi sıyrılıyor. Öyle böyle bir sıyrılma değil. En az 10 şarkı berbat. Liste yapmak istiyorum çünkü sıyrıldığını belirttiğim şarkıya tam puan vermek istiyorum. O'nunla diğer şarkılar arasında satırlar bırakacağım. Fark belli olsun diye.

Umarım şu iğrenç şarkıları seçerken zorlanmamışsınızdır.

Yeni hafta oylamamız hayırlı olsun :Z Videoları göndericem yine :Z

Son Oy Gönderme Süresi : 2 Eylül Pazar 21:00
Kenan Doğulu - Aşk Kokusu
Gökhan Türkmen - Dön
Gülben Ergen - Uçacaksın
Demet Akalın - Koltuk
Sertab Erener - Kendime Yeni Bir Ben Lazım
Zülfü Livaneli - Güneş Topla Benim İçin
İrem Derici - Bensiz Yapamazsın
Sezen Aksu - Aşktan Ne Haber
Sia - Alive
Hande Yener - Dön Bana
Nazan Öncel - Nazlı Ay
Selda Bağcan - Ayrılık
Yalın - Benimki (0:15-1:20)
Gülşen - Her Gece (0:18-1:22)
Ahmet Kaya - Acılara Tutunmak ( 1:25:2:22)
Puanlarımı verdim. Verirken %100 objektif davrandım. Gerçekten beğendiğim şarkılara yüksek verdim. Hadi bakalım. :Z

Yarışma tarihinin gördüğüm en kötü haftası. Şarkılar birbirinden berbat. Aralarından sadece bir tanesi sıyrılıyor. Öyle böyle bir sıyrılma değil. En az 10 şarkı berbat. Liste yapmak istiyorum çünkü sıyrıldığını belirttiğim şarkıya tam puan vermek istiyorum. O'nunla diğer şarkılar arasında satırlar bırakacağım. Fark belli olsun diye.

Umarım şu iğrenç şarkıları seçerken zorlanmamışsınızdır.
Liste yapmayacağım muhtemelen. Şarkıları sıralamaya kalkınca içim sıkıldı. :)
Aaa @xBUGRAx hafif derken daha dinlememiştim şuan oylarımı oluşturdum 3 şarkı dışında hepsini beğendim :A Siz pop müziğe pek sıcak bakmayan kişiler olarak normal ayoll :A :A :A