eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 4.Hafta

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyiler bulduğumda oy vereceğim aksine. :A

Gerçi yine Demet Akalın ve Hande Yener genel olarak düşük alacak. Gülben Ergen ise, slow şarkılarıyla girerse yüksek alabilir. :D
Vlla müzik işte insanların zevkler farklı sözüne en uygun şey :A Aynı şarkıyı dinliyoruz ama senin kulağına iyi benim kötü gelebiliyor aynı şarkı :F @DarkLegenD @xBUGRAx

3 Şarkı dışında nerdeyse herkese tam verecektim bir altına verdiklerimde tamı hak ediyordu ama hepsine veremiyoruz onlar arasında yine bir sıralama oluşturmak zorunda kaldım :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Vlla müzik işte insanların zevkler farklı sözüne en uygun şey :A Aynı şarkıyı dinliyoruz ama senin kulağına iyi benim kötü gelebiliyor aynı şarkı :F @DarkLegenD @xBUGRAx

3 Şarkı dışında nerdeyse herkese tam verecektim bir altına verdiklerimde tamı hak ediyordu ama hepsine veremiyoruz onlar arasında yine bir sıralama oluşturmak zorunda kaldım :A
Kadınlar genelde pozitif olmak için böyle hareketli şarkıları ayrı bir zevkle ve şevkle bakarlar. Haliyle popüler müzik daha çok hoşuna gider. :A

İşte ben tersi, popüler müziği böyle aşırı şekilde seven biri değilim. Böyle kalite kokacak, yüzde gülümse oluşturacak. Sürekli dinlemek isteyeceksin yani böyle. Öyle popüler müzik olursa severim, hareketli yönden yani. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kadınlar genelde pozitif olmak için böyle hareketli şarkıları ayrı bir zevkle ve şevkle bakarlar. Haliyle popüler müzik daha çok hoşuna gider. :A

İşte ben tersi, popüler müziği böyle aşırı şekilde seven biri değilim. Böyle kalite kokacak, yüzde gülümse oluşturacak. Sürekli dinlemek isteyeceksin yani böyle. Öyle popüler müzik olursa severim, hareketli yönden yani. :A
İçi çürümüş genç oğlanlar var 70 yaşında takılan onlara özellikle sevdirmek zor bu şarkıları :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060
Uçacaksın'ın 2005 yılında Cyrine Abdel Nour tarafından albümünde 'Inta Lamine' adıyla Arapça söylendiğini biliyor muydunuz?

Ben de bilmiyordum yeni öğrendim. :A

Muhteşem bir şarkı olduğu için uyarlamasının çıkması gayet normal bence. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
@Arslan Bey sen hele bir oy verme bak nasıl uğraşırım senle .ss en beğendiğin haftalardan biri ve oy vermeyeceksin valla vururum seni .ss
Benim de en beğenmediğim haftalardan biri. Diğerleri de iyi olsa, rahatlıkla oy kullanırdım. Tam oy kullanmayı başlıyordum, "Bensiz Yapamazsın"ı başa yazdım ama işte diğerleri gelmedi. :D