eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon Çeyrek Final 2 Eleme Haftası (2018)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Aaa şimdi Alamancı çok üzülmesin Kaanın kaliteli oyları devam edecek en çok mahrum kalmaktan üzülüyordu kesin :A :A :A
forumda olmayanların oy hakkı olmamalı @Bully ye niye oy hakkı tanıyorsunki?:) o zaman bende bütün konu komşuya haber vereyim gelip @Maskeli Fedai nin yalı kazığına bir puanı bassınlar :)
@Harunnn60 gagasına uyguladığın tarifeyi uygulaman lazım:) nasılki gaganın gönderdiği oyları geçersiz sayıyorsan eski püskü codminlerinde oy hakkı olmamalı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Böyle de kıskançtır işte. :A Zaten o yüzden de çekemiyor beni. :A

İnşallah zıbarmıştır tamamen de, uyanmaz daha. :A
şimdi arkandan ne kadar saydırsam foruma giremeyeceksin öyle olduğun yerde çatla dur :) forum bana kaldı artık istediğim gibi at koşturacağım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Geçse olsa söyleyeyim, başta küçük bir kızışmamız olsa da sonradan seni gerçekten sevdim Kaan'cım. MS'deki puanlar işin tuzu biberiydi tabii. :A

Şunu söyleyeyim, gitmeni gerçekten istemezdim. Ama hayat işte, gitmen gerekiyor ve gidiyorsun. Hepimizin bir amacı var bu hayatta, sende onun için gidiyorsun sanırım. Umarım amacına ulaşırsın. İstediğin şeyi elde edersin. O zamana kadar kendine iyi bak, özletme kendini. Arayı da çok açmazsan iyi olur. Her zaman uğramayı ihmal etme. :D

Dediğin gibi tadı damağımızda kaldı ama gelecek sefer döndüğünde bu kadar kısa olmasın ona göre. Bizi de arada aklına getir, unutulmayalım. :(
hiç @Bully nin sertaba yüksek puan verdiğini görmedim sen niye ardından yanık türküler yakıyorsunki alamancı ? :) bırak gitsin burda bunca zaman durduğu kabahatti zaten :) ne kadar erken forumdan ayrılırsa o kadar foruma kalite (yani ben ) gelir :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Kaliteli oylarımı mahrum bırakmayacam yarışmacılardan, bu habere sevinmiştir bence @kerem :A
öyle bir hakkın yok oy falan veremyeceksin @Çiğdem- seni kandırmış kime oy hakkı verileceğini biz başkanlar belirliyoruz :) işe yaramaz başkan yardımcılarım @mrt-06 @xemrexxx ve @sokak sanati ile başbaşa bir durum değerlendirmesi yapıp öyle bir karar alacağız? zaten toplantıya ben başkanlık edeceğim için senin hakkında olumlu bir kararın çıkması sıfır ihtimal eskimiş codmin:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Duygularımız karşılıklı Keremcim, ben de seni sevdim. :D

Teşekkür ederim, hedeflerimizi gerçekleştirip döneceğiz hayırlısıyla. :D Burası benim ikinci ailem, istesen de tamamen kopulmuyor. :D

Aa ben unutmam, unutmamak en önemli özelliklerimdendir. :A Asıl siz beni unutmayın, gerçi Tarkan ne demiş, kalanlar gideni gönlünde taşır, öyle olacağını umuyorum. :A
duygularınız batsın kokmuş codmin :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
öyle bir hakkın yok oy falan veremyeceksin @Çiğdem- seni kandırmış kime oy hakkı verileceğini biz başkanlar belirliyoruz :) işe yaramaz başkan yardımcılarım @mrt-06 @xemrexxx ve @sokak sanati ile başbaşa bir durum değerlendirmesi yapıp öyle bir karar alacağız? zaten toplantıya ben başkanlık edeceğim için senin hakkında olumlu bir kararın çıkması sıfır ihtimal eskimiş codmin:)

Ben şefim sen yardımcı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
@batuhankaralar senaryo ekibinde. Evet Elma Eda Ece:A
eda%2Bece.jpg
bu mu :)
gözleriyle ağzı arasındaki mesafe çok fazlaymış ama yinede bir göz atarım elma ece için :)