eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon Büyük Final

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Eti falan boşver şimdi ''oyumu çok rahat kullandım'' dedim rakibin olmamış atmış, ne anladı da olmamış attı anlamadım. :A
Totem yapıyordur :A Sen de neden olmamış attın diye sorduğuna göre demek ki boş yere olmamış attın demek istemiş olabilirsin :S :A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Totem yapıyordur :A Sen de neden olmamış attın diye sorduğuna göre demek ki boş yere olmamış attın demek istemiş olabilirsin :S :A
Sen de bu sözlerinle totem yapıyor da olabilirsin. :A

Yıllardır kullandığım oylara bakarak aslında kimi desteklediğim tahmin edilebilir, çok sürpriz bir oy kullanmadım aslında. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sen de bu sözlerinle totem yapıyor da olabilirsin. :A

Yıllardır kullandığım oylara bakarak aslında kimi desteklediğim tahmin edilebilir, çok sürpriz bir oy kullanmadım aslında. :A
Demin bıraktığım tepkiden az çok tahmin ediliyor sanırım :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tarkan Kuzu Kuzu şarkısını yazmadan önce sevgilisi onu terk etmiş. Tabi derin de bir anlamı var Oy verirken bu hikayeyi de dinleyin. Ardından kedisi varmış bir de Tarkan'ın ve sevgilisinin öldüğü gün kedisi de ölmüş. Yerine bir arkadaşı ona Kuzu almış. O Kuzuyu da sevgilisinin yerine koymuş Tarkan. Peşinden gelince de garibim sevgilisinin peşinden geldiğini sanıp işte Kuzu kuzu geldin deyip kendini tatmin etmeye başlamış. O sebeple Tarkan'ın sevdiği kadin sonrası aklını kaybetme hikayesidir bu şarkı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
İyisiyle kötüsüyle bir sezonun daha sonuna geldik. İki şarkı da çok iyiydi ama birini seçmem gerekiyordu ve zor da olsa seçtim iki tarafa da başarılar. Senin de emeklerine sağlık. :D @kerem

• Beğendim
Reactions: kerem

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Biraz gecikmeli de olsa final haftasında şarkı paylaşımı ve son sözler adına öncelikle herkese merhaba diyorum. Bu sezon acısıyla tatlısıyla oldukça çekişmeli, kaliteli ve zorlu geçti ve öncelikle yarışmanın getirdiği anlık olayların sadece bir anlık gelip geçici şeylerden ibaret olduğunu ve önemli olanın forumdaki bu arkadaşlık ortamı olduğunu vurgulamam gerekiyor çünkü yarışmalar, sezonlar gelip geçiyor ama bu forum ve ortamı daima baki kalıyor. Oldukça üzüldüğüm ve yıprandığım durumlar oldu, yeri geldi ipler kopma noktasına geldi ama yine emek vermeye devam ederek yarışı sürdürmeye çalıştım.

Bu sezon aynı zamanda benim için de özel bir sezon olarak geride kalacak kazansak da kaybetsek de çünkü Tarkan gibi Türk pop müziğimizin çok değerli bir ismini elimden geldiğince temsil etmeye çalıştım ve forumda da çok sevilen bir isim olduğu için sizlerin de desteğiyle mega starı finale taşımayı başarabildik.

Bu noktadan sonra artık gerisi forum halkının takdirine ve değerli oylarına kalmış olacak. Elbette Tarkan'ın MS tarihinde ilk kez şampiyonluğu kazanması bu noktaya kadar geldikten sonra ister istemez mutlu ederdi; ama Tarkan'ı şampiyonluğa taşıyabilirsek de taşıyamasak da her halükarda bu noktaya kadar gelmek de benim için büyük bir mutluluk kaynağı ve bu yüzden bu noktaya kadar Tarkan'a destek veren vermeyen her bir üyeye teşekkürlerimi iletiyorum. :bhr:

Son olarak, saygıdeğer rakibim @Ahmed 'e başarılar diliyor ve teşekkür ediyorum. Onun da belirttiği gibi aramızda daima saygıyı koruyabildiğimiz, zaman zaman zıt kutuplarda olsak da iyi anlaştığımız bir forum arkadaşlığımız var. Tarkan'ın rakibi olarak Manga gibi bir isimle finalde karşı karşıya gelmek de ayrıca oldukça güzel ve çekişmeli bir final anlamına gelecek. :Z :Z

Büyük finalde, Tarkan'ın efsaneleşmiş ve dünya geneli ün kazanmış o unutulmaz şarkısı olan ve bir o kadar unutulmaz klibe sahip "Kuzu Kuzu" ile kapanışı gerçekleştireceğiz. Tarkan'ın kazandığı büyük ödüller listesine Fav10 - MS Şampiyonluğunu da ekletmek nasip olur umarım diyerek sizleri bu efsane şarkı ve sözleriyle baş başa bakıyorum:

Bak! Kırıldı kolum kanadım
Olmadı, tutunamadım
Zor! Yokluğun çok zor
Alışamadım

Vur, vur bu akılsız başı
Duvarlara
Taşlara vur sevabına
Sonra affet, gel bas bağrına

Süzüldüm, eridim
Sensiz olamadım
İşte kuzu kuzu geldim
Dilediğince kapandım dizlerine

Bu kez gururumu ateşe verdim
Yaktım da geldim
İster at, ister öp beni
Ama önce dinle bak gözlerime

İnan, bu defa
Anladım durumu (bil), tövbeler ettim
Ooofff ooofff
Acı biberler sür dilime dudaklarıma

İşte kuzu kuzu geldim
Dilediğince kapandım dizlerine
Bu kez gururumu ateşe verdim
Yaktım da geldim

İster at, ister öp beni
Ama önce dinle bak gözlerime
İnan, bu defa
Anladım durumu, tövbeler ettim

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @dreamy @Maskeli Fedai @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @eskici @Yiğitt @Çiğdem @xdragxx @S.G.A.T. @Cervantes @Yakamoz-Asi

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
@HeisenBerg önceki haftalarda oy kullandı, onu jüri listesine eklemeyi unutmuşsun sanırım (b) @kerem ayrıca halk puanlarına dair de bir bilgi yok ömer karataş hiç oy kullanmadı sanırım jüri olarak yer alıyor.
@HeisenBerg jüri üyesi olarak oyunu kullandı. Halk oyuna gelirsek bu sezon neredeyse herkes daha önce oy kullandığı için 2 puanlık halk oyu adı altında oy verebilecek kimse kalmadı. @Araf gibi finalde kararını değiştirecek üyeler varsa tabii. @ömer karataş da daha önce yarışmada hiç oy kullanmadı. Oy kullanabileceğini düşünmüyorum ama fikri değişirse halk oyu adı altında değerlendirme yapabiliriz.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çok kararsız kaldım ama yarışmada 13 hafta yarışan bir yarışmacı olarak kalan zamanlarda da oy kullanmam gerektiğini düşünüyorum ve finalde kader 1 oyla bile değişebileceği için konuda adı yazan herkes de oy kullanmalı bence.

Neyse çok uzattım işte oy kullandım, umarım hayırlı olur. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Çok kararsız kaldım ama yarışmada 13 hafta yarışan bir yarışmacı olarak kalan zamanlarda da oy kullanmam gerektiğini düşünüyorum ve finalde kader 1 oyla bile değişebileceği için konuda adı yazan herkes de oy kullanmalı bence.

Hayırlı uğurlu olsun. Kısmetse gelecek sezon finalist olursan o zaman oy kullanman gerekmeyecek. Heyecanlı heyacanlı bekleyeceksin sadece. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Yarı finalde Manga'ya tam puan atanlara harika, düşük verenlere olmamış atıyordun sanırım o yüzden pek umut etmesem daha iyi olur senden Tarkan'a gelirse sürpriz olur çünkü benim için :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Hayırlı uğurlu olsun. Kısmetse gelecek sezon finalist olursan o zaman oy kullanman gerekmeyecek. Heyecanlı heyacanlı bekleyeceksin sadece. :A
Seda Sayan'ın şampiyonluğu kesin. :A
------

Yarı finalde Manga'ya tam puan atanlara harika, düşük verenlere olmamış atıyordun sanırım o yüzden pek umut etmesem daha iyi olur senden Tarkan'a gelirse sürpriz olur çünkü benim için :A
Tüm reaksiyonlarımın onla alakası yok canım. :A