eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon Büyük Final

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,024
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Kararsızım, iki şarkı da iyi baya. İkisine de veremiyor muyuz 6? :A
Bende iki şarkıya hakim olmama rağmen henüz ikisini dinleyemedim bile. Dinlemeden de karar vermek istemiyorum. İlk sonuçları hallettikten sonra ikisini dinleyip oyumu kullanacağım. Geçen sezonlarda olduğu gibi çok kararsız kalırsak sadece biz sunuculara özel puanlarımızı bölüştürebiliriz. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bende iki şarkıya hakim olmama rağmen henüz ikisini dinleyemedim bile. Dinlemeden de karar vermek istemiyorum. İlk sonuçları hallettikten sonra ikisini dinleyip oyumu kullanacağım. Geçen sezonlarda olduğu gibi çok kararsız kalırsak sadece biz sunuculara özel puanlarımızı bölüştürebiliriz. :A

Puanlamayı sonuçları görmeden direkt yapman daha iyi olmaz mıydı aslında sonuçları gördükten sonra ister istemez sonuçta oylar gelmeden oylanıyor sanıyordum sunan kişi için :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Dün akşam oyunu kullanmıştın aslında, herhangi bir sıkıntı mı çıktı? Neden geri çekmek istedin? (b)
çoğu hafta yarışmadan elendikten sonra oy kullanamadım.şimdi ister istemez yarışmadan da kopukluk bulundu.o açıdan finalde de oy kullanmamaya karar aldım..finalde yarışmayı takipte kalacağım ama oy kullanmayacağım.

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
çoğu hafta yarışmadan elendikten sonra oy kullanamadım.şimdi ister istemez yarışmadan da kopukluk bulundu.o açıdan finalde de oy kullanmamaya karar aldım..finalde yarışmayı takipte kalacağım ama oy kullanmayacağım.
Peki, sen bilirsin. :D

En mantıklısı. :A
Puanlamayı sonuçları görmeden direkt yapman daha iyi olmaz mıydı aslında sonuçları gördükten sonra ister istemez sonuçta oylar gelmeden oylanıyor sanıyordum sunan kişi için :A
Puanlarda herhangi bir karışıklık olmaması için son birkaç haftadır artık ikimiz de puanları toplayıp son durumları karşılaştırıyoruz. Finalde recap olmadığı için dinlemeye üşendim sadece. Rahat kafayla dinleyip oy vermek gerekiyor. :A