The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
1629577758390.png

Daha buradayız....

Verdiğiniz değerli puanlar sayesinde bu haftayıda geçirdik...
Herkesin yüreğine sağlık.

Bütün gece memnuniyetsiz gezinsede ;gecenin lideri @phoebebuffay gönülden tebrik ediyorum; ilk 3 ün gediklisi oldu artık.Başarılarının devamını diliyorum.

@Özgür Özgürüm ben verdiğim puanla seni üzdüm ama forum hakkını fazlasıyla verdi; gönülden sevindim.Tebrikler abicim.

@Çiğdem Sincabım; sonunda ilk üçü gördün; tebrik ediyorum seni..Japon ve Efsane Karabiberi uğulu geldi.Tebrikler canım.

Ve @dreamy İsotum, inanılmaz üzüldüm.... asla ve asla gitmeni istemezdim.Ve gerçekten senden daha dinleyeceğimiz ne harika şarkılar vardı. Ama üzülme Spil Dağında en güzel yerde yerimiz hazır. ;)

@Emre Ozansoy Abicim; sorunsuz sunum için teşekkürler; @kerem papucunu dama atacaksın :A :A

Herkese iyi akşamlar diliyorum...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
9. haftada elenen yarışmacımız @dreamy olmuştur, geçmiş olsun.

Yeni hafta konusunun
Pazartesi gününe ertelediğimizi tekrar belirtmek isterim. Ayrıca geçen sezonun şampiyonu olarak @dreamy gelecek haftadan itibaren Jüri Başkanı olarak yarışmamızda oy kullanmaya devam edecektir. Pazartesi yeni hafta konusunda @Emre Ozansoy'un sunumuyla görüşmek üzere. İyi geceler. :D

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem @S.G.A.T. @DarkLegenD
Güzel bir geceydi yine zaten sonuc olmasa bugünde gelemicektim okadar kalabalıkkı basım ama sizi yalnız bırakmam ciddi bişi olmadıkça @Emre Ozansoy :bhr: :bhr: :bhr:

Aaa vlla oy veren herkese teşekkürler bazı çok kötü oylar gelmese daha iyi gidebiliriz bu hafta puan almamıza sevindim ama bu oy puan kavgaları boş işler bunu çok iyi tecrübe ettik cengo döneminde oyüzden eğlenmeye odaklanmamız lazım ben şarkıya göre oyluyorum zaten şarkıcıların 1 hafta düşüp 1 hafta yükselmesi o dengesizlikten belli oluyor yeni üyeler hariçte herkes müzik zevkimi forumda biliyor ben oylamadan tahmin yapsalar çoğu kişi tutturur ne vereceğimi :A

Kaldı son 6 hafta herkese teşekkürler cicili bicili rüyalar :bhr::bhr::bhr:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şimdiye kadarki 9 haftalık performansımız şöyleymiş, bence oldukça iyi gibi ve bu hafta da kötü bir sonuç almadık :A

1-2. Hafta: Birincilik
3.Hafta: İkinci
4.Hafta: Beşincilik
5.Hafta: Birincilik
6.Hafta: Dördüncülük
7.Hafta: Birincilik
8.Hafta: İkincilik
9.Hafta: Dördüncülük

@Dosi @Maskeli Fedai @BARON男爵 @Gerekli24 @The_Erinch

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 107889

Daha buradayız....

Verdiğiniz değerli puanlar sayesinde bu haftayıda geçirdik...
Herkesin yüreğine sağlık.

Bütün gece memnuniyetsiz gezinsede ;gecenin lideri @phoebebuffay gönülden tebrik ediyorum; ilk 3 ün gediklisi oldu artık.Başarılarının devamını diliyorum.

@Özgür Özgürüm ben verdiğim puanla seni üzdüm ama forum hakkını fazlasıyla verdi; gönülden sevindim.Tebrikler abicim.

@Çiğdem Sincabım; sonunda ilk üçü gördün; tebrik ediyorum seni..Japon ve Efsane Karabiberi uğulu geldi.Tebrikler canım.

Ve @dreamy İsotum, inanılmaz üzüldüm.... asla ve asla gitmeni istemezdim.Ve gerçekten senden daha dinleyeceğimiz ne harika şarkılar vardı. Ama üzülme Spil Dağında en güzel yerde yerimiz hazır. ;)

@Emre Ozansoy Abicim; sorunsuz sunum için teşekkürler; @kerem papucunu dama atacaksın :A :A

Herkese iyi akşamlar diliyorum...
teşekkürler abicim inş iyi haftalar en önemlisi eğlenceli devam eder :Z :Z :Z

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Şimdiye kadarki 9 haftalık performansımız şöyleymiş, bence oldukça iyi gibi ve bu hafta da kötü bir sonuç almadık :A

1-2. Hafta: Birincilik
3.Hafta: İkinci
4.Hafta: Beşincilik
5.Hafta: Birincilik
6.Hafta: Dördüncülük
7.Hafta: Birincilik
8.Hafta: İkincilik
9.Hafta: Dördüncülük

@Dosi @Maskeli Fedai @BARON男爵 @Gerekli24 @The_Erinch
Adın yetiyor senin :ok:
Listeni iyi gözden geçir kardeşim. En büyük final adaylarından birisin çünkü.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,708
Puanı
1,060
Güzel bir geceydi yine zaten sonuc olmasa bugünde gelemicektim okadar kalabalıkkı basım ama sizi yalnız bırakmam ciddi bişi olmadıkça @Emre Ozansoy :bhr: :bhr: :bhr:

Aaa vlla oy veren herkese teşekkürler bazı çok kötü oylar gelmese daha iyi gidebiliriz bu hafta puan almamıza sevindim ama bu oy puan kavgaları boş işler bunu çok iyi tecrübe ettik cengo döneminde oyüzden eğlenmeye odaklanmamız lazım ben şarkıya göre oyluyorum zaten şarkıcıların 1 hafta düşüp 1 hafta yükselmesi o dengesizlikten belli oluyor yeni üyeler hariçte herkes müzik zevkimi forumda biliyor ben oylamadan tahmin yapsalar çoğu kişi tutturur ne vereceğimi :A

Kaldı son 6 hafta herkese teşekkürler cicili bicili rüyalar :bhr::bhr::bhr:
Eninde sonunda final puanı alabildin. Tebrik ederim. Bu kadar antisi varken üstelik. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Adın yetiyor senin :ok:
Listeni iyi gözden geçir kardeşim. En büyük final adaylarından birisin çünkü.
Bu hafta Candan'a destek olamadık hitap etmediği için şarkı ama Candan'ı da sesini özellikle çok güçlü buluyorum, önümüzdeki haftaya damgasını vurmasını umuyorum tekrardan. :bhr:

• Harika
Reactions: The_Erinch