eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,437
Puanı
1,060
Geçen haftaya göre inişli çıkışlı bir listem oldu. Ama zorlandığımı dürüstçe belirtiyorum.

Tekrardan herkese bol şans.
Demi nasıldı :A
------

Demi nasıldı :A
Geçen haftaya göre daha yüksek puanım oldu, düetli şarkıları sevmiyorum bu etkinlikte ama recab iyi ayarlamışın.

• Harika
Reactions: MayısKralı

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,204
Puanı
1,060
Seninki kalitesizlikten geliyor daha çok :A
sddefault.jpg

• Güldürdün
Reactions: eskici

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Şarkılarını beğenmedim için ve bana hitap etmediği için dinlemediğim diyorum :A
Türk yabancı ayırımı olarak zaten bu forumda yaygın ama ben yabancı müzik ile büyümüş biriyim. Şuan spoi vermek istemiyorum ama dinlediğim ve çok sevdiğim bir isim benden berbat puan aldı ve aynısı bir önceki haftada oldu @kerem
Ben o an şarkılara göre oy veriyorum ama bir başka isim var bana hiç bir şekilde hitap etmiyor. 2 dir kötü oy verdim fakat çok sevdiğim şarkılarıda mevcut.
Jüriliğimi sorgulayacak en son isimsin maalesef. Elendiğin zaman kaçan biri olduğun için hakim değilsin bana.

İyi de sen zaten kendin için konuşmamıştın, (Türk-Yabancı için) genel olarak konuştuğun için ayrımın varlığını destekler bir mesaj idi yazdığın. Yoksa yunan müziklerini dinlemenden ve forum için yabancı klip bölümü açtırmandan da senin bu ayrımı yapmadığını biliyorum.

İkinci olarak, "Müziğe göre oy verilsin ki jüriliğin hakkı verilsin" derken jüriliğini sorgulamış olmuyorum, sana bu işi iyi yapmıyorsun falan demedim. Yarışmanın amacı müziğe göre oy vermek değil mi zaten? Orada şart cümlesi kullandım, sen müziğe göre oy veriyorsan zaten sorun yok. Kusura bakma sen "Yolcu olursun" derken alınacağımı düşünmediğin için ben de senin o mesajda alınacağını hesaba katmadım. Ayrıca o kadar jüri arasında tek tek senin oylarını takip edemediğim özür diliyorum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,122
Puanı
1,060
İyi de sen zaten kendin için konuşmamıştın, (Türk-Yabancı için) genel olarak konuştuğun için ayrımın varlığını destekler bir mesaj idi yazdığın. Yoksa yunan müziklerini dinlemenden ve forum için yabancı klip bölümü açtırmandan da senin bu ayrımı yapmadığını biliyorum.

İkinci olarak, "Müziğe göre oy verilsin ki jüriliğin hakkı verilsin" derken jüriliğini sorgulamış olmuyorum, sana bu işi iyi yapmıyorsun falan demedim. Yarışmanın amacı müziğe göre oy vermek değil mi zaten? Orada şart cümlesi kullandım, sen müziğe göre oy veriyorsan sorun yok. Kusura bakma sen "Yolcu olursun" derken alınacağımı düşünmediğin için ben de senin o mesajda alınacağını hesaba katmadım. Ayrıca o kadar jüri arasında tek tek senin oylarını takip edemediğim özür diliyorum.
Kaç kere @xBUGRAx için ilk elenen olur dedik. Bu da yaptığımız bir şaka.
Yolcu olursun lafına alındıysan bir daha yorum yapmam sorun değil ve orda 'Ama dinlenen isimlere göre değil, gerçekten müziğe göre oy verilsin ki jüriliğin de hakkı verilsin.' bu ben dinlediğim bir isim değil dediğim için yazdın yani jüriliğim sorgulanmış oluyor bir nevi.
Diğer kısım evet genel bir yazı oluyor

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Yolcu olursun lafına alındıysan bir daha yorum yapmam sorun değil ve orda 'Ama dinlenen isimlere göre değil, gerçekten müziğe göre oy verilsin ki jüriliğin de hakkı verilsin.' bu ben dinlediğim bir isim değil dediğim için yazdın yani jüriliğim sorgulanmış oluyor bir nevi.

Ben sana yorum yapma demedim, senin şu ana kadar yazdığın mesajları samimiyetten dolayı yazdığının farkındayım. Benim demek istediğim ben de sana aynı samimiyetle jüriliğin hakkı verilsin dedim. Yoksa inan senin bana kaç puan verdiğini bile inan hatırlamıyorum. Sorguladığımı düşündüysen de bu benim haddime değil diyorum o zaman ki konu kapansın.

• Beğendim
Reactions: Dosi

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ben alışığım… Beni iterler kendim düştüm derim.. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,204
Puanı
1,060