eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

Senin nasıl bir insan olduğun ortada. 2.olarak gelmişim seni tebrik ediyorum, gördüğüm muameleye bak. Yüceltmen gerekirken utanmadan küçümsüyorsun.

Senin ayarında çok insan olduğu için şaşırmıyorum.

Çok teşekkür ederim Kraliçem, desteklerin çok büyüktü bana karşı.

Daha önce ilk sezonunda Şampiyon olan biri olmamıştır herhalde. Forumun tarihine geçtim herhalde.
@mrt-06 2.sezonda olmuştu Sezen Aksu ile şu @ozmoturk un şarkılarını kullanmadan

Ve ilk sezon şampiyonu @denizz19 tabikide Sıla yanı ilk sezonu kazanan otomatikman ilk katıldı yıl şampiyon oluyor işte

2.5 ay her gün bir yarışmayla ilgilenmek reel zaman harcamak yanı oy iste , recap yap sonuc gecesinde dur kısaca reelde çalışmış gibiyim şuan ve yıllık izne çıktım gibi vlla boş boş dolaşmayı hep özlemiş oluyorum her bittiğinde

Biraz dinlenip yine yaparız birşeyler inş sen gitmeden diyelim

Senide yorduk sezon boyunca. Hakkını helal et Çiko.
Helal edecem ama sarılıp kucaklasın bu yarışmak eğlenmek için var unutmayın ayoll aa kavgayıda başka yerde yapabilirsiniz ama benim oldum yerde ve benim yaptım işlerde kavga gürültü yok

Hadi bakalım daha öyle mesajlar görmeyecem

Çok merak ediyprum bu resmi sen mi yaptın ?
Karıncalı gösteriyor Sertab.

Harun'a yaptıramadın mı bir afiş...

Forumu referans alması neyse de insan gibi tebrik etmişiz utanmadan dalga geçiyor, buralara kadar gelmen başarıydı deyip küçümsüyor.

Ondan her konuda 3.5 atıyordu
Yalın'dan ne kadar korkmuş kim bilir
Sertab Erener ile -finali geçtim, yarı finali geçtim, çeyrek finali de geçiyorum- 12/13. haftaya gelmek bile şükür edilip, namazı kılınıp, zirvede bırakılmalık bir olay.

Sertab Erener ile -finali geçtim, yarı finali geçtim, çeyrek finali de geçiyorum- 12/13. haftaya gelmek bile şükür edilip, namazı kılınıp, zirvede bırakılmalık bir olay.
Her konuda 3.5 atarak şampiyon oldu işte millet buna acıdı verdi şampiyonluğu
Yoksa herhangi bir numarası yok.