eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Gülben'le dost olan her zaman kazanır. :A

gdfg.png

Tebrikler @kerem :bhr: Başından beri en yüksek puan verdiğim isimlerdendi Sertab çok iyi yarıştın. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Cisıs kırayst. Öleceğim şimdi. Sertab Erener ne? En ölü sezonda bile şampiyon olamayacak kadar vasat şarkılara sahip bir şarkıcı.

Bknz: Fav10 adlı forumun ciddi ciddi zevksiz olması
Bknz: DarkLegenD'in, forumun zevksiz olduğunu sürekli söylemek zorunda kalması

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
@kerem tebrikler, Sertab Erener güçlü bir ses ama bana hitap etmiyor. Umarım verdiğim puanlara kızmamışsındır :A

@Maskeli Fedai aga oy kullanacaktım ama iki şarkıyı da seviyorum bu yüzden finalde adil davranmak adına çekimser kaldım :A

Her neyse gönüllerin şampiyonu Selda Bağcan'ı da ben tebrik ediyorum, bu son MS sezonumdu adil bir puanlama sistemi gelmezse 9. sezona katılmayı düşünmüyorum :D @Çiğdem-

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Gerçekten çok şaşkınım, hatta şuan şoktayım. Aslında rakibimin şarkısını görünce bu beklediğim bir sonuçtu. Bilmiyorum, gerçekten çok çok çok mutluyum. Hakedenin kazandığına inanıyorum. :Z:Z:Z

Bu sezon ilk kez katıldım MusicSurvivor'a. Aslında bu yarışmaya katılırken ortalarda eleneceğimi düşünüyordum, 5. haftayı bile görmek benim için bir başarıydı. Tabii ki hafta hafta birçok destek gördüm. Başta @Harunnn60 ve @Çiğdem- olmak üzere bu haftaları görmemi sağlayan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. :bhr::bhr:

Tabii ki bu yarışmada şampiyon olmamı sağlayan verdiği oylarla desteklerini esirgemeyen @bazinga @xBUGRAx @MEnes @HachiKo @-potterhead- @BesaleT @ozmoturk @dreamy @MayısKralı @serhatt 'a

Finalde Şampiyon olmamı sağlayan @ozgur2113 @vadikızı @turkuazz @MasacRE- @tolgab @Ahmed @soo @pompy 'e,

Ve tabii ki Jüri başkanlarımız
Milli Şef @sokak sanati 'na,
Korişimiz @xemrexxx 'ye,
Ve fok @destere 'ye çok çok çok çok çok teşekkür ederim. Heyecandan ismini unuttuğum arkadaşlar olursa kusura bakmasın. Şampiyon olmamı sağlayan sizin oylarınızdı. :Z:Z:Z

Sertab Erener gerçekten çok beğendiğim bir sanatçıydı. Yatıp kalkıp onun şarkılarıyla büyüdüm. Türkiye'de böylesine kaliteli müzik yapan ve tabiiki ülkemize müzik adına birçok şey katan bu isim şampiyon olduğu için çok daha mutluyum. :bhr::bhr:

İlk sezonumda Şampiyon olmaktan çok gurur duydum, ve bu gururumu forumda çok özlediğimiz, canım dostum, herşeyim, sırdaşım olan @Harunnn60 'a adıyorum. Çok destek olduk birbirimize, gerçekten ruh ikizimi buldum diyebilirim. İki insan bu kadar mı aynı olurun örneğiyiz. Kısa süre sonra tekrar aramızda olacak, gerçekten bu platformda yokluğunu o kadar hissediyorum ki. :bhr::bhr::bhr:

Çok mutluyum ya, gerçekten çok mutluyum. Hepinize çok teşekkür ederim. 30 Ekim'de forumda ilk yılımı doldurmadan buralara kadar geldim, hepiniz iyiki varsınız. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Finale kalması için omzuna dokunmam yetti. :A 1. olması için daha yakın davranmalıydı. :A
Hepsi'nin üyelerinin böyle herkesle fotolarını bulamazsın. Gülben gibi yılışık, yapışkan tipler değiller onlar, o zaman ne yapacaksın bakalım :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
depositphotos_4143730-stock-photo-firework-streaks-in-night-sky.jpg

Puan Durumu
Sertab 76
Yalın 56

Evet arkadaşlar 9 ağustosta 1.hafta konusu açıldı ve 18 ekim diyelim artık 2.bucuk aya yakın çok uzun bir sürede çok keyifli anlara tanıklık ettik , MS en iyi sezonunu yaşamış olabilir rekorlarla geçen sezona 2 kişi kalmalarına rağmen rakorluda bir final yaptık bunlar sizlerin katkılarıyla oluyor teşekkürler :bhr:

@kerem İlk kez katılmasına rağmen Sertab Erener ile şampiyon oldu daha önce 2 kere katılmış ama şampiyonluğu yoktu , büyük tebrikler ve admin @bazinga 8.sezon etiketini takarsa seviniriz :bhr:

Yalında daha önce şampiyon olamamış 1 final görmüştü ama Maskeli Fedai 2.kez finale çıkaralak ve şampiyonluğa yaklaşarak büyük iş yaptı onada teşekkürler 2015 den sonra 3 yıl aradan sonra döndü yarışmacı olarak :Z:Z:Z

Benimle birlikte büyük işler yapan destere , mrt-06 , sokak sanati ,xemrexxx juri başkanlarıma sonra jurilerime yarışmacılarıma herkese teşekkürler , yorum kısmında etiket olarakta detaylı tek tek teşekkürlerimi iletecem :Z:Z:Z

Sertabın bu özel şarkısıyla tamamlayalım :bhr::bhr::bhr:

yine harikalar yaratmışsın hogatham nereye elin ayağın değse kalite getiriyorsun seni kutlayarak diğer yamtirik finalistlere geçeyim :)

@kerem sana rağmen kazanan sertabı kutluyorum :) bir ara fırsat bulursam senide kutlarım :)
@Maskeli Fedai seninde yalı kazığı muhteşem bir final çıkardı burun farkıyla (gülmekten ölecem @MasacRE- :) arada kırk kilometre mesafe oluşmuş birde burun farkı diyerek maskeliyi teselli et işin yoksa :) ) kaçırmış olmasına rağmen yalı kazığınıda tebrik ediyorum senide bir ara kutlarım maskeli, şu an müsait değilim fazla zamanım yok :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gerçekten çok şaşkınım, hatta şuan şoktayım. Aslında rakibimin şarkısını görünce bu beklediğim bir sonuçtu. Bilmiyorum, gerçekten çok çok çok mutluyum. Hakedenin kazandığına inanıyorum. :Z:Z:Z

Bu sezon ilk kez katıldım MusicSurvivor'a. Aslında bu yarışmaya katılırken ortalarda eleneceğimi düşünüyordum, 5. haftayı bile görmek benim için bir başarıydı. Tabii ki hafta hafta birçok destek gördüm. Başta @Harunnn60 ve @Çiğdem- olmak üzere bu haftaları görmemi sağlayan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. :bhr::bhr:

Tabii ki bu yarışmada şampiyon olmamı sağlayan verdiği oylarla desteklerini esirgemeyen @bazinga @xBUGRAx @MEnes @HachiKo @-potterhead- @BesaleT @ozmoturk @dreamy @MayısKralı @serhatt 'a

Finalde Şampiyon olmamı sağlayan @ozgur2113 @vadikızı @turkuazz @MasacRE- @tolgab @Ahmed @soo @pompy 'e,

Ve tabii ki Jüri başkanlarımız
Milli Şef @sokak sanati 'na,
Korişimiz @xemrexxx 'ye,
Ve fok @destere 'ye çok çok çok çok çok teşekkür ederim. Heyecandan ismini unuttuğum arkadaşlar olursa kusura bakmasın. Şampiyon olmamı sağlayan sizin oylarınızdı. :Z:Z:Z

Sertab Erener gerçekten çok beğendiğim bir sanatçıydı. Yatıp kalkıp onun şarkılarıyla büyüdüm. Türkiye'de böylesine kaliteli müzik yapan ve tabiiki ülkemize müzik adına birçok şey katan bu isim şampiyon olduğu için çok daha mutluyum. :bhr::bhr:

İlk sezonumda Şampiyon olmaktan çok gurur duydum, ve bu gururumu forumda çok özlediğimiz, canım dostum, herşeyim, sırdaşım olan @Harunnn60 'a adıyorum. Çok destek olduk birbirimize, gerçekten ruh ikizimi buldum diyebilirim. İki insan bu kadar mı aynı olurun örneğiyiz. Kısa süre sonra tekrar aramızda olacak, gerçekten bu platformda yokluğunu o kadar hissediyorum ki. :bhr::bhr::bhr:

Çok mutluyum ya, gerçekten çok mutluyum. Hepinize çok teşekkür ederim. 30 Ekim'de forumda ilk yılımı doldurmadan buralara kadar geldim, hepiniz iyiki varsınız. :D

Hatırlıyorsan bu ismi ben önermiştim. Şampiyonluğu bana adama lazımdı..

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Tebrikler @kerem :D

Final şarkısı iyi olmasa da açık ara destek verdiğim isimdi. Zaten ben önermiştim sana. Yine zirveyi belirledim.:cool:

@Maskeli Fedai Bully'den yukarıya çıkarttın Yalın'ı. Tebrikler.:D
Hatırlıyor musun, bir ara ilk haftalarda heves yapınca sen zaten Şampiyon olamazsın demiştin, o aklıma geldi şimdi. :A

Tabii ki, ilk sezonumdan desteğini esirgemedin. Hep çok iyi puanlar aldım senden. Puanlarınla bugüne kadarki katkın çok büyük. Bunu es geçemem. :D

Boşuna Milli Şefimiz demiyoruz herhalde, çok teşekkür ederim Rachel'im. Sen hep Kerem'inin yanında ol. Bende senin. :Z:Z:bhr::bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Liste geniş olsa ne olur, ilk başta yazılması gereken şarkılardan biri bu. O çık çıkı çık çıkı şarkısının yerine bunu kullansaydı elenmenin kıyısından dönmezdi mesela, bunlar hep taktik hatası :A
o çık çıkı yı kullandığı hafta sertabın eleneceğini hissetmiştim haketmedeiği halde yüksek vermiştim sertaba? sayemde kıl payı kurtardı haftayı @kerem ama değerimizi anlamaz alamancı :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hatırlıyor musun, bir ara ilk haftalarda heves yapınca sen zaten Şampiyon olamazsın demiştin, o aklıma geldi şimdi. :A

Tabii ki, ilk sezonumdan desteğini esirgemedin. Hep çok iyi puanlar aldım senden. Puanlarınla bugüne kadarki katkın çok büyük. Bunu es geçemem. :D

Boşuna Milli Şefimiz demiyoruz herhalde, çok teşekkür ederim Rachel'im. Sen hep Kerem'inin yanında ol. Bende senin. :Z:Z:bhr::bhr:

Demiş olabilirim. Seni gaza getirmek için demişimdir:p
Yine çok iyi niyetliyim.:A