MusicSurvivor 6.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Afiş şeklinde bir basın açıklaması da yapalım istersen senin için.
hhahha ben sana basın açıklamasını yollıyayımda sen afişle

SONUCLARIMIZ @destere

1Ferhat Göçer - 208
2 Erkin Koray - 193
3 Rafet El Roman 181
4 Zeki Müren - 175
5 Kazım Koyuncu 172
6 Mirkelam - 156
7 Emre Altuğ - 155
8 Mehmet Erdem - 143
9 Feridun Düzağaç 131
10Murat Dalkılıç 131
11Aşık Veysel - 109
12 Gökhan Tepe - 106

yine harika şeyler yapmışım

aşık veyselin elenmemesi güzel olmuş ama @dreamy e de yazık olmuş yani ondan önce @vadıkızı ve @batuhankaralar bağlar vardı elenecek

aşık veyselin elenmemesi güzel olmuş ama @dreamy e de yazık olmuş yani ondan önce @vadıkızı ve @batuhankaralar bağlar vardı elenecek
oyun yine yarışmanın kaderini belirledi ayoll gökhan 4 puan falan öndeydi aşık veyselden senin ikisinin arasındakı oy farkının hesaplamanla aşık veysel kurtuldu

birde senin bu @MasacRE- nin hali ne olucak ayoll

İnadına finale çıkacağım anca beklersin

O coverlerle kurtarıyor yoksa yine elenecek
En büyük şansı geçen sezondu ne güzel Cem Karacayla gelmişti ama değerlendiremedi
@batuhankaralar listende daha kaç cover var
Haftaya cover olmayacak merak etme
Akustik performansı hariç 2-3 tane daha kaldı

Şu @Tolstoyevski de her hafta ilk 3'de sinir oldum şifre mi yazıyon olum ne yapıon.
Zeki müren ve erkin koray gibi 2 büyük usta var aslında siz yarışmada birbirinizin rakibisiniz yanı eşleşmede @Tolstoyevski ile sen eşleşiyorsun

ben dururken o kurukafada millet ne bulmuş diye düşünüyorsun büyük ihtimal

İnadına finale çıkacağım anca beklersin

Haftaya cover olmayacak merak etme
Akustik performansı hariç 2-3 tane daha kaldı
kovırsanda kıvorsanda nahh puan
umarım önümüzdeki hafta sana güzel bir uğurlama töreni hazırlarız
kötülere bişey olmaz derlerdi inanmazdım sülük gibi yapıştı senin ördek yarışmaya bir türlü elenmiyor

Sen heralde Murat Dalkılıç ve Mehmet Erdemi eliceksin
adeta kalbimde geçenleri okudun
)

İstersen eksi puan ver göklerden gelen bir karaaar vardır

Ben okurum tabi birde rakibin olan jüri başkanlarını şutlamak istiyosun

son oya kalmayacaktı gökhan tepigin kaderi son oya kalınca zaten gideceği belli olmuş yani
ama onun yerine son verdiğim puanla kılçığın elendiğini görmek beni daha mutlu ederdi

umarım göklerde gelen kararla kararırsınız ördekle birlikte gün yüzü görmezsiniz
)

son oya kalmayacaktı gökhan tepigin kaderi son oya kalınca zaten gideceği belli olmuş yani
ama onun yerine son verdiğim puanla kılçığın elendiğini görmek beni daha mutlu ederdi
@destere murat dalkılıçın elenemsini istiyor feridunu destekliyor @EFE UYSAL da murat dalkılıçı destekleyip feridunun elenmesini istiyor
@vadikızı @MasacRE-

@batuhankaralar da maskot tarzında takılıyor işte ayoll

onlar yarışsaydı keşke her hafta balyoz gibi bir puanları indirecektim kafalarına ama olmuyor yapamadık hogathanın kötüleri desteklemek gibi bir huyu var o yüzden yapacak bişey yok

batuhan ın ördeğinin kendisine ait şarkısı yok sanırım her hafta bişeyler kovırlıyor yine elenmekten kurtarıyor paçayı

Ben Muratıda bırakıyorum artk yok destek

onlar yarışsaydı keşke her hafta balyoz gibi bir puanları indirecektim kafalarına ama olmuyor yapamadık hogathanın kötüleri desteklemek gibi bir huyu var o yüzden yapacak bişey yok
Kötüler onu kandırıyo saf oda hemen inanıyo tabi

Sen öyle san şuana kadar paylaştıklarım hep çerezlikti iki hafta sonra asıl ağır toplarım geliyor hazır ol

Ben Muratıda bırakıyorum artk yok destek

Kötüler onu kandırıyo saf oda hemen inanıyo tabi
@destere muratı 2.sıraya koyduğunu bliyormu efe

@batuhankaralar sadece müzikle geliyordu eğer tepki koymasaydık 2.hafta elenicektti ayoll
.A