MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

Offff offff harika.

Bi inzivaya ihtiyacım var benim. Bi göz aynaya bi göz Konyaya bakıyor fena uğraştım yarışma ile Ariana için.

Harikaysa niye üzülüyorsun.
Herkes harika ama nasıl puanlıycam.

Sokoş olsun o zaman.

Elendiğimi nerden çıkardın @Çiğdem- ablam beni yarışmaya geri aldı.

Ciddi misin.

Finale şu cimcimeyi çıkaralım destere etme eyleme.
zirvemin Gökhan olduğunu defalarca demistimde, 2 puanimin kime gidecegini anlaman gerekirdi.
Dun gizli gizli birseyler mırıldanmıştım sana

ARİANA GRANDE ft.
IGGY AZELIA

PROBLEM

1 milyara
yakın izlenmeye sahip ve milyarlarca kez dünyada çalınmış Problem şarkısı ile karşınızdayız. My Everything albümünün en büyük hiti olan şarkı da Efsanevi rapper Iggy Azelia eşlik ediyor Ariana'ya.

Şarkı başta İngiltere olmak üzere ABD, Yeni Zelanda gibi bir çok ülkede 1 numara oldu. Ariana'nın en iyi liste başarısı yakalamış şarkısı.

İşte muhteşem Problem yaratan düet.

@eskici @dreamy @OzaN @MayısKralı @BesaleT @cevaa @denizz19 @EFE UYSAL @Billy Kane @ozmoturk @dosimosi @MasacRE- @Doğu @FaJi @Forumdash @Ahmad @batuhankaralar @Harunnn60 @Felon @xemrexxx @cookies @pompy @soo @Maskeli Fedai

Görmeyenler için bir daha.

@eskici @dreamy @OzaN @MayısKralı @BesaleT @cevaa @EFE UYSAL @Billy Kane @ozmoturk @MasacRE- @Doğu @FaJi @Forumdash @Ahmad @batuhankaralar @dosimosi @Harunnn60 @Felon @xemrexxx @cookies @pompy @soo @Maskeli Fedai

Son düzenleme:
Ben her zaman diyalogdan yanayım
@Bully'nin şimşeklerini üzerimize çekeceğimize ılımlı bir politika izlemeliyiz
Bence de bizim konuşarak halledemeyeceğiz iş yok
Senden en az 2 puan bekliyorum bu hafta kardeşim, beklentimi boşa çıkarırsan çok üzülürüm, üzülürsem de istemeyeceğim şeyler yapmak durumunda kalabilirim

E hadi inşallah diyelim

E hadi inşallah diyelim
Sana güvenmek istiyorum ama tam da güvenemiyorum, bazen ikili oynuyormuşsun gibi bir hisse kapılıyorum.

Bakalım sıvacı tayfa nasıl hareket edecek bu hafta

Sana güvenmek istiyorum ama tam da güvenemiyorum, bazen ikili oynuyormuşsun gibi bir hisse kapılıyorum.

Bakalım sıvacı tayfa nasıl hareket edecek bu hafta
Ben de kendime güvenmiyorum her an her şeyi yapma potansiyeli var bazen kendimden çok rahatsız oluyorum

sen biraz sakinles @Doğu dün birseyler olmus gördum.
uzak durma forumdan. bu aralar konusmasakta takipteyim yinede
sensiz sessiz olur forum

@Çiğdem- oylama nezaman basliyor
bugün cnm

@mrt-06 bu şarkı benimi ms den sonra başlat ayoll 2 şarkı yarışması aynı anda foruma ağır geliyor benim albümümle ms yi sırasıyla yapıyorduk ben 1 ay kadar ara verecem zaten hayırlısıyla cuma günü büyük final sonucları açıklanıcak

forum şarkı yarışmalarını seviyor yokluğumuzda sen alır götürürsün