MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aaa @destere başkanlığı bırakıyorum diyor :( :( :(

tamam en yüksek 6 kullan ozaman çünkü sen başkan olmazsan diğer sezonlarda sunuculuk hevesim kırılır ayoll ben bu yola senle çıktım çünkü öncekiler gibi başarılı sunamam hevesim kırılır :( :( :(

@destere
6-2 versin bari napalım, onun da amacı buydu zaten, 5-2'yi kabul etmemek. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben sitem edersin sandim :A
kendine pek güveniyorsun demek :D
Sitemlerimi elenirsem yaparım, şu an fırtına öncesi sessizlik diyelim :A Enerjimi idareli kullanmam lazım, daha bu işin yarını, elenmezsem finali var. :D
eee ben @destere ye kıyamadığım gibi @Bully de bana kıyamaz cnm :A

bizim aramızdakı bağlar öyle herkesle olan bağa benzemez tek amacımzıda eğlenmek zatn kırmak dökmek değil art niyet olmadığını biliriz :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Sitemlerimi elenirsem yaparım, şu an fırtına öncesi sessizlik diyelim :A Enerjimi idareli kullanmam lazım, daha bu işin yarını, elenmezsem finali var. :D
sende haklisin :D
sonuna kadar destekcinim o konuda. haksiz bir elenme söz konusu olursa
@Çiğdem- ve @destere hakkinda yarışma boyunca topladığım dellileri itiraf programinda kullanirim ve benim gibi kıdemli reytingli juriyide kaybeder :A ama haksızlık gibi bir durum sezersem

bizim aramızdakı bağlar öyle herkesle olan bağa benzemez tek amacımzıda eğlenmek zatn kırmak dökmek değil art niyet olmadığını biliriz :A
bilirim bilirim bizdeki bağ gibi demek :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

8-2'den 6-2'ye düştü en azından, bu da bir şeydir. :F

Ama benim tek amacım eğlenmek değil bu yarışmada bunu da belirteyim, hep son aşamada kaybettiğim için baya baya hırs yaptım yani, ilk şampiyonluğuma bu kadar çok yaklaşmışken yarı finalde elenmek büyük hayal kırıklığı olur benim adıma. :(

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8-2'den 6-2'ye düştü en azından, bu da bir şeydir. :F

Ama benim tek amacım eğlenmek değil bu yarışmada bunu da belirteyim, hep son aşamada kaybettiğim için baya baya hırs yaptım yani, ilk şampiyonluğuma bu kadar çok yaklaşmışken yarı finalde elenmek büyük hayal kırıklığı olur benim adıma. :(
hayırlısı bakalım cnm 1 puandaçok fark etmez şimdi baskanlıktan çekilse bendiğer sezonu sunamam hem sende desteresiz yarışmadan zevk almazsın içini bliriz biz senin :A