MusicSurvivor 11. Hafta

Yazdığım düşünceye katılıyorsanız Evet, Katılmıyorsanız Hayır'ı işaretleyin..

• Evet

Oy: 7 46.7%
  • Hayır

Oy: 8 53.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,706
Puanı
1,060
@Çiğdem- haklı arkadaşlar yarış olmadan elenmesi bencede haksızlık olur

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Çiğdem- neyse. Anket.süresi 1gün. 1 gün sonra yine konuşuruz. :D Ortada haksız rekabet diye bir şey yok. Asıl 2 haftada 2 kişi üst üste elenirse büyük haksızlık olur.
Tabi ikiside fikir. Arkadaşlar ne tepki verirse ona göre sonuç ortaya çıkar.
Şu çekilme olayida bana göre saçma. Resmen fikrimiZi tehdit ederek susturmak istiyorsun. Burada sadece bir fikir paylaştık. Bunu unutmadan bize cevap yazsam iyi olur.:)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,706
Puanı
1,060
@Çiğdem- neyse. Anket.süresi 1gün. 1 gün sonra yine konuşuruz. :D Ortada haksız rekabet diye bir şey yok. Asıl 2 haftada 2 kişi üst üste elenirse büyük haksızlık olur.
Tabi ikiside fikir. Arkadaşlar ne tepki verirse ona göre sonuç ortaya çıkar.
Şu çekilme olayida bana göre saçma. Resmen fikrimiZi tehdit ederek susturmak istiyorsun. Burada sadece bir fikir paylaştık. Bunu unutmadan bize cevap yazsam iyi olur.:)
umutcum 2 kişi elenecek ama yarışacak elenecekler

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
Eee biz boşuna final puanı toplamadik ki ben bastan beri final puanı için oynadım bazları gibi yarışmada finali direk düşünmedim.Final puanı toplayarak İnşallah finale kalıtım rakibinden avantajlı olmak için final puani için iyi parçalar koydum. @Çiğdem-

Bu sistemde haksızlık değil çünkü bastan beri final puanı için yaristik.Eğer final puanı olmazsa yarışmada 1.çıkmanın hicbir anlamı olmaz. :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tamam @vadikızı ben ona bir şey diyormuyum. Sadece finalde önce böyle elemeleri biraz haksız olduğunu söylüyorum ve hak olanın o 2 kişilik haftaların 1'é düşünülüp diğer yarışmacının ise bu zamanki performansına göre elenmesi. Tabi bu sadece benim fikrim ve oylama yukarıda.
Devamı yarışmacı ve jürinin karari olacak.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@sokak sanati ben ve @EFE UYSAL final puanı olarak değil final hedefleyip çıktık yarışmaya böyle bir kural şimdi verilemez ben ilk 8 haftya üst üste düşük çıktım elenmeyi her hafta göze aldım hatta elendim bile şans eseri burdayım sırf finale kalmak için göze aldım ben bunları son haftalar rahat geçirmek için yaptım bazı arkadaşlarda boş haftalrda final puanı topladılar onların strateji farklı benimki farklı şimdi sen az final puanı gitin diyorsun tüm o riske aldığım hftalar ne olucak ben elenmeyibile göze aldım final için elenmiştimde ben buraya kolay gelmedim @Maskeli Fedai bu kural yarışma başlamadan koyulur şimdi koyulmaz çünkü benim stratejims enden farklıydı açıkladım bu kural ilk hafta olsa bende senin gibi ara sıra final puanı toplardım böyle bir karar şu aşamada çeyrek finale 1 hafta kala alınamaz ayrıca @sokak sanati kendimi düşünüyor olsam çekilme fikrim uygunsuz olur ama ben hiçbir üyenin bu şekilde elenmesine göz yumamam diyorum oyüzden bu hafta bende 2.şansımı elenenbir arkadaşa verecem gibi görünüyor durum evet çıkarsa 2 sezondur bana veriyorlar bu sefer hakkımı verme sırsı bende galiba çünkü bu kararım değişmicek şimdi çkıyorum iyi günler herkese

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
Çok merak ediyorum.Kendisi açıkça final puanı fark atsaydi yine boyle konuşur muydu

Arkadaş çıkacaksın aslanlar gibi eleneceksen bile yine savasacaksin.1 puanın bile çok önemi var bu konuda

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
bu final puanlarının anlamı olmalı, mesela kurtarma puanları olmalı elenirse 5. haftayı geçtikten sonra final puanı ilk üçte olan olan tekrar geri gelmeli(puanı sıfirlanmali) ve belli rakamı alan yada birinci, çeyrek final öncesi direk finale kalmalı. ve acunun yaptığı gibi final 3 kişi ile yapılmalı

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bu final puanları aslında kurtarma puanları olmalı elenirse 5. haftayı geçtikten sonra final puanı ilk üçte olan olan tekrar geri gelmeli(puanı sınırlamali) ve belli rakamı alan yada birinci çeyrek final öncesi direk finale kalmalı. ve acunun yaptığı gibi final 3 kişi ile yapılmalı

Acun Finali 2 kişi yapıyor. Turabi - Gökhan, Doğu - Hilmi, Hasan - Nihat gibi.
Dediğinde mantıklı olabilir. Onun konusunu şimdi açmak istemiyorum.:D

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Bu haftanın en iyi ismi kesinlikle Yalın - @Bully idi. :) Şarkıları pek iddialı bulamadım bu hafta. Herkese başarılar diliyorum.