MusicSurvivor 11. Hafta

Yazdığım düşünceye katılıyorsanız Evet, Katılmıyorsanız Hayır'ı işaretleyin..

• Evet

Oy: 7 46.7%
  • Hayır

Oy: 8 53.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok saçmaymış. :):)
ben çekilicem eğer evet kararı çıkarsa yarın çekildiğimi açıklıcam kimseyi yarış yapmadan eleyemezsin buna destek olanlara aklım ermiyor gerçekten ve anket başlığı final puanı az olan kişi direk elenmelimi olsaydı @sokak sanati öyle yapsaydı kesin evet diyen olmazdı millet neye kullandığını bilmiyor ayrıca kimseyi yarış yapmadan eleyemezsin

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,856
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ben çekilicem eğer evet kararı çıkarsa yarın çekildiğimi açıklıcam kimseyi yarış yapmadan eleyemezsin buna destek olanlara aklım ermiyor gerçekten ve anket başlığı final puanı az olan kişi direk elenmelimi olsaydı @sokak sanati öyle yapsaydı kesin evet diyen olmazdı millet neye kullandığını bilmiyor ayrıca kimseyi yarış yapmadan eleyemezsin
Yani baştan söylense mantıklı olabilirdi herkes final puanı için daha çok uğraşırdı ama finale birkaç hafta kala olması çok büyük hata olur. :)

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
@Çiğdem- Öyle bir şey olmayacak.Sen rahat ol.Bu fikri asla kabul etmem.Bu puanlar sadece finalde işe yarayacak.Ondan önce yaramayacak.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Evet @çiğdem- biz aynen öyle anlattık zaten. :D
Gerekli açıklamayı daha önceki sayfalarda yaptım ve anket sorusunada ne yapacağımı bulamadım o nedenle kısa kestim. Sadece etiketlediğini kişiler oy kullanacağı içinde gerek görmedim. :D @OzaN
Olay şu. Final 2 kişi ile olması gerekiyor bence ama şuanki durumda gerçekleşmesi çok zor çünkü Son 4 eleme.haftası var.ce elde 8 yarışmacı var. 2 kişiyi 4 haftada farklı şekillerde Eleme zorundayız. Bende bugüne kadar toplanan puanların finalde değilde bu eleme işi için kullanılmasını önerdim. Bugüne kadar en az puan.toplayan 1 kişi elensin dedim ve eğer böyle olsun istiyorsanız evet istemiyorsanız hayır dedim.
Çiğdem in öneriside 2 hafta 2 kişi eleme ki zaten 4 haftanın 1 haftasında 2 kişilik 1 eleme yapılacak. Ben 4 haftanin 2 haftasında 4 kişinin elenmesi nin pek adil olmadığını düşündüğüm için bu sistemi önerdim sadece. Yarıya yarı gidiyoruz. Bakalım sonu ne olacak.

Eğer olursa ortada hiç bir şekilde haksızlık olmayacak ki Yarışmacılar kendileri topladı bu puanları. :D

Bende farkındayım 4 hafta kala bunu onermenin saçma olduğunu ama bana göre 2 hafta daha 2 kişi elenmemeli. Çok boşa harcanır o iki kişi.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet @çiğdem- biz aynen öyle anlattık zaten. :D
Gerekli açıklamayı daha önceki sayfalarda yaptım ve anket sorusunada ne yapacağımı bulamadım o nedenle kısa kestim. Sadece etiketlediğini kişiler oy kullanacağı içinde gerek görmedim. :D @OzaN
Olay şu. Final 2 kişi ile olması gerekiyor bence ama şuanki durumda gerçekleşmesi çok zor çünkü Son 4 eleme.haftası var.ce elde 8 yarışmacı var. 2 kişiyi 4 haftada farklı şekillerde Eleme zorundayız. Bende bugüne kadar toplanan puanların finalde değilde bu eleme işi için kullanılmasını önerdim. Bugüne kadar en az puan.toplayan 1 kişi elensin dedim ve eğer böyle olsun istiyorsanız evet istemiyorsanız hayır dedim.
Çiğdem in öneriside 2 hafta 2 kişi eleme ki zaten 4 haftanın 1 haftasında 2 kişilik 1 eleme yapılacak. Ben 4 haftanin 2 haftasında 4 kişinin elenmesi nin pek adil olmadığını düşündüğüm için bu sistemi önerdim sadece. Yarıya yarı gidiyoruz. Bakalım sonu ne olacak.

Eğer olursa ortada hiç bir şekilde haksızlık olmayacak ki Yarışmacılar kendileri topladı bu puanları. :D

Bende farkındayım 4 hafta kala bunu onermenin saçma olduğunu ama bana göre 2 hafta daha 2 kişi elenmemeli. Çok boşa harcanır o iki kişi.
ayoll benim aklım almıyor sizin ne söylemeye çalıştığınızı
teoman yarışarak elenirse haksızlık olucak ama teomanı hiç yarış hakkı vermeden şutlayacaz ve adaletlimi olucak benim gerçekten aklım almıyor sizin ne demeye çalıştığınızı yarıştırmadan birisini elemenin ne adaletiymiş o_Oo_Oo_O

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
cnm ben tarkan yalın sezenle birlikte en rahat konumdayım ellerimde tarkandan sonra en güçlü olanların başında geliyorum bu durum beni etkilemez bu durum sertabıda etkilemez mfö bu hafta elenirse eğer
teo büyük ihtimalle puan yüzünden elenicekti yada final puanı bu hafta alamazsa ceceli gidicekti ben onların hakkını savundum bugün
sgat olsun efe olsun sevdiğim üyeler yarış yapmadan elenmelerine göz yumamazdım :-):-)

mustafa sandal bugün insanlık dersi vermiştir senin sezeninde yaşından başından utansın biraz ayoll:A:A:A

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
cnm ben tarkan yalın sezenle birlikte en rahat konumdayım ellerimde tarkandan sonra en güçlü olanların başında geliyorum bu durum beni etkilemez bu durum sertabıda etkilemez mfö bu hafta elenirse eğer
teo büyük ihtimalle puan yüzünden elenicekti yada final puanı bu hafta alamazsa ceceli gidicekti ben onların hakkını savundum bugün
sgat olsun efe olsun sevdiğim üyeler yarış yapmadan elenmelerine göz yumamazdım :-):-)

mustafa sandal bugün insanlık dersi vermiştir senin sezeninde yaşından başından utansın biraz ayoll:A:A:A
Kız başımı şişirdin sabahtan beri yeter. :D

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Çiğdem- yanlışın var. Eğer o sistem gelirse yarı finalde kullanılacaktır ve kalan 3 yarsimacidan en az puan toplayan elenecekti. Yani Yalın sen Sezen kalsa bunların. Aranizdan biri elenecek. Her şey Son hafta belli olacaktı yani.:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- yanlışın var. Eğer o sistem gelirse yarı finalde kullanılacaktır ve kalan 3 yarsimacidan en az puan toplayan elenecekti. Yani Yalın sen Sezen kalsa bunların. Aranizdan biri elenecek. Her şey Son hafta belli olacaktı yani.:D
ayoll brakın şu saçmalığı yarışmayan kimse elenemez forumu yıkarım vlla başınıza :A:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Saçmalık degil sen anlamak istemiyorsun.:F Çok mantıklı ve finalde adaleti sağlayacak bir karar.:)

@Çiğdem-
ne adaleti be yarış yapamdan birisinin elenmesine rıza gösteripte memnun olan herkese kin duyarım ben bugüne kadar kimseye kin gürtmedim ama bu sefer güterim okadar nefretimi akzandı böyle bir düşünce @Cengo nun yarışması birbirine hakkını veren dostluk olan bir yarıışmaydı sen şimdi yarışma hakkını alıp bir arkadaşımızı gönderip bencillik yapmamızı sağlayan bir yarışma haline getiriyorsun gerçekten sinirime dokundu yanı düşüncesi bile zaten böyle bir ortamda ben durmam gruru olan diğer yarışmacılarda brakırlaro_O

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
@EFE UYSAL Ceceli'nin "Dön" parçasını daha önce hiç duymadım,geçen adamın konserine gittim orada da böyle bir parçasını seslendirmedi :)
Gül Rengi ve Hüsran gibi olmasa da iyi bir parça, birkaç kez daha dinleyeyim :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Tarkan'ı da dinledim..
Kendisini pek sevmem ama "Gülümse Kaderine" Tarkan'ın en iyilerinden,iyi bir seçim olmuş :)