MusicSurvivor 11. Hafta

Yazdığım düşünceye katılıyorsanız Evet, Katılmıyorsanız Hayır'ı işaretleyin..

• Evet

Oy: 7 46.7%
  • Hayır

Oy: 8 53.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Katılıyorum @Çiğdem- bu fikri savunanlara ben dahil demediği kalmadı. Ne sahtekarlığım kaldı ne çıkarcılığım ne karaktersizliğim dünden beri iyi laf yedim yani. 🙂🙂🙂🙂
Offf alt tarafı bir yarışma ne abartildi bu :A
@mrt-06 senin kişiliğine birşey demiyorum ben forumda kişilik olarak en son söz söylenecek kişişin 😉
@Maskeli Fedai abartan sizsiniz şimdi bakın arkadaşlar son 4 e kim kalır kağıt üstünde sezen tarkan musti yalın şuan benim 4 @Bully 8 puanı var yanı ya ben elenicem yada @Bully bu 3 haftada benim yalını geçme ihtimalim var final puanı alamazsa ben alırsam bitti gitti
ve size soruyorum atacan maskeli fedai @Bully yada benim yarış hakkımız olmadan elenmemize gönlünüz nasıl razı gelicek anladımkı benim hakkımı savunan yok ma ben @Bully un hakkını savunurum eğer yalın elenirse ben kurtulduğuma sevinmem yarışmadan yine çekilirdim yalında mustide yaırşmanın ağır favorileri belkide birisi şampiyon olucak şarkı paylaşma hakkı vermeden elemeye nasıl gönlünüz razı gelicek aynı şey tarkan sezen için olsa yine tepki gösteririm ama bize göre rahatsınız ben yada yalın elenir ne kendimin o şekilde elenmesine izin veririm nede @Bully un o şekilde elenmesine izin veririm aynı şey @mrt-06 @Maskeli Fedai sizede geçerli ola sizinde yarış hakkı elinden alınıp elenmesine izin vermezdim oan geldiğinde ben eminim sizde buna tepki gösterirdiniz yazık değilmi @Bully yada bana ikimizden birisinin o şekilde elenmesine yanı @sokak sanati ne dersem hiç kusura bakmıcaksın ben elenirse @Bully un hakkınıda yedirmem kendi hakkımıda yedirmem zaten bana benden baska destek olan yok ama ben elenirse yalın için bile yarışmadan çekilirdim bu konuda artık söz etmicem burada amaç eğlenmek bunu unutmayalım 🙂🙂🙂

Oylarımı kullandım.:D
En sevdiklerim Sertab, Tarkan ve Teo oldu. Sezen ve Ceceli'de bu hafta güzeldi. M.Sandal ortalarda yer aldı. Çok bayılamadım şarkıya.:D Yalın yorumum aten malum. MFÖ'de pek iyi değildi.

Oylarımı kullandım.:D
En sevdiklerim Sertab, Tarkan ve Teo oldu. Sezen ve Ceceli'de bu hafta güzeldi. M.Sandal ortalarda yer aldı. Çok bayılamadım şarkıya.:D Yalın yorumum aten malum. MFÖ'de pek iyi değildi.
Oylamada durum nedir kaç kişi oy kullandı şu ana kadar :):)

oylarımı kullandım son haftalar 1 iyi 1 kötü kuralını bozdun vlla @mrt-06
iyi puanlar alıyorsun benden bu haftada ilk 3 adayımdan birisin:A

Son düzenleme:
Haftaya Sevdanin son vuruşu diyoruz :A @Çiğdem-

@mrt-06 final puanı olmazsa yarışmadan cekilirim :F
Sağol Çikocum. :D Eeee son haftalarda iddialı çıkıyorum. 😎

Senin de parçan bayağı iyi, iyi bir puan alacağın kesin.
ben final puanı olman demedim yarışma fıratı olmadan kimse elenmesin dedim final puanı finalde sizi şampiyon yapmaya en büyük etken bundan büyükte görevi olamaz bununla kapsamlı tutulmalı zaten şampiyon olmanıza yardım eden birşey yeter yanı🙂🙂🙂

ayrıca sorma kalbimi kullanmıcaksın bu yarışmada büyük hata edersin @Maskeli Fedai haftaya tam zamanıydı bence🙂🙂🙂