MusicSurvivor 11. Hafta

Yazdığım düşünceye katılıyorsanız Evet, Katılmıyorsanız Hayır'ı işaretleyin..

• Evet

Oy: 7 46.7%
  • Hayır

Oy: 8 53.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kesinlikle eleme olmalı, herkes strateji uyguluyor, en güzel şarkılarını sona saklıyorlar bu haksızlık olur. :)

Zaten en az alan elenecek. En çok alana bir ayrılcalık olamyacak. Finalde de ayrıcalığı kalmayacak.:D

Pek anlamadım doğrusu. Hem oturmuş şeyleri değiştirmek şimdilik doğru olmaz gibi. 3. sezonda yapılırsa daha iyi olur.

Anketede oy veriver.:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pek anlamadım doğrusu. Hem oturmuş şeyleri değiştirmek şimdilik doğru olmaz gibi. 3. sezonda yapılırsa daha iyi olur.
puanı az olanı eleyelim yarışmadan diyorlar böyle şeymi olur kim olursa olsun ben kimsenin böyle elenemsine göz yummam @hayret bi eşy @EFE UYSAL tek ben değil o arkadaşalrdan biride yarışmadan elenicekse eğer bu yarışmada gururu olanlar çekilsinler ben öyle yapıcam çünkü

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
puanı az olanı eleyelim yarışmadan diyorlar böyle şeymi olur kim olursa olsun ben kimsenin böyle elenemsine göz yummam @hayret bi eşy @EFE UYSAL tek ben değil o arkadaşalrdan biride yarışmadan elenicekse eğer bu yarışmada gururu olanlar çekilsinler ben öyle yapıcam çünkü
Bende katılıyorum Çiğdem'e @sokak sanati

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,287
Puanı
1,061
Tamam Çiğdem, sakin ol lütfen. Bu sadece ortaya atılmış bir fikir ve büyük ihtimalle de gerçekleşmeyecek gibi. Yine de haklısın.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Çiğdemciğim demokrasi ortamında bir fikir söylüyoruz burada. Direk zorbalık falan yok. kendi fikrini söyle ve başkalarınıda düşüncen hakkında ikna et yeter. Fazla tepki oluyor devamı.:)

Bende katılıyorum Çiğdem'e @sokak sanati

Çiğdem'e katıldığını ankette belirttin.:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,838
Puanı
1,061
eğer sen bile buna müsade ediyorun benim diyecek sözüm yok ben başaksının elenmesine bile göz yummam diyorum ama siz kendinizi düşünüyorsanız birşey diyemem ben final puanlarını bile adaletsiz buluyorum 2 sezondur 2 kişi eşit finalde yarışamıyor diye ve şimdi puanı az olan elensin deniliyor herkes hakkıyla elensin puanım az olduğudnan demiyorum ben başkasının bu şekilde elenmesine kabul etmem bu karar bugün alınırsa ben yarışamda yokum
Ama sen final puanlarını neden yok sayıyorsun ki bu puanlar bize gökten gelmedi ya? :D Şarkılarımızı paylaşarak kazanıldı eğer öyle havadan gelen puanlar olsaydı tabii ki sana katılırdım haksızlık olurdu ama burada kendi emeğimizle gelen puanları yok saymana anlam veremedim. :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu arada 11. hafta oylaması da başlasın;

Oylama için son tarih Pazar saat 17.00'dır.:)

Haftanın videosu;

Haftanın Şarkıları;

Sertap Erener - Koparılan Çiçekler
Yalın - Ah Be Kardeşim
Mustafa Ceceli - Dön
Tarkan - Gülümse Kaderine
Mustafa Sandal - Aya Benzer
Sezen Aksu - Geri Dön
MFÖ - Yağmur Var İstanbul'da
Teoman - Gemiler

@OzaN @Yiğitt @Aserat @beyazsoy @Reytinger @xemrexxx @vadikızı @Tzira @MelankoliK @Billy Kane @gizem ak @amaureux @Bully @mrt-06 @EFE UYSAL @Maskeli Fedai @hayret bi şey @S.G.A.T. @ozgur2113 @Çiğdem-

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ama sen final puanlarını neden yok sayıyorsun ki bu puanlar bize gökten gelmedi ya? :D Şarkılarımızı paylaşarak kazanıldı eğer öyle havadan gelen puanlar olsaydı tabii ki sana katılırdım haksızlık olurdu ama burada kendi emeğimizle gelen puanları yok saymana anlam veremedim. :)
cnm ben final puanlarına göre pilan yapmadımki bazı arkadaşlar @Maskeli Fedai tarkan gibi final puanı hedefleyip boş haftalar iyi parça çıkardılar ama bazı arkadaşlrda benim gibi @EFE UYSAL gibi final puanını önemsemeden strteji gittiler ben ilk 8 haftayıda yarışmada kalmak için parçalarla çıktım şu hafta iyi prça koyayım final puanı alayım demedim benim hedefim son haftalara iyi parç çıkarıp finale kalmaktı yoksa haftalarda bende iyi parça koymayı akıl ederdim yanı ben final puanına göre pilanlama yapmadım şimdi böyle birşeyi kabul edemem aaa ben kendimi kurtarırım belki @Bully elenir buna ben karşı çıkarım @EFE UYSAL @hayret bi şey elenirler yine ben karşı çıkarım sizlerin böyle birşeyi düşünmesi beni hayal kırıklığına uğrattı başka bir arkadaşın yarış yapmadan elensin fikrini düşünmenize ben şuan hayal kırılığıyla bakıyorum burdakı herkes arkadaşımız hatta birbirimize yarışma hakkımızı verecek kadarda seviyoruz tzira elendi potterhead hakkını verdi ben elendim tzira bana verdi böyle bir ortamı naıl şimdi böyle bencil bir ortama çeviriyorsunuz benim aklım ermiyor

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,838
Puanı
1,061
cnm ben final puanlarına göre pilan yapmadımki bazı arkadaşlar @Maskeli Fedai tarkan gibi final puanı hedefleyip boş haftalar iyi parça çıkardılar ama bazı arkadaşlrda benim gibi @EFE UYSAL gibi final puanını önemsemeden strteji gittiler ben ilk 8 haftayıda yarışmada kalmak için parçalarla çıktım şu hafta iyi prça koyayım final puanı alayım demedim benim hedefim son haftalara iyi parç çıkarıp finale kalmaktı yoksa haftalarda bende iyi parça koymayı akıl ederdim yanı ben final puanına göre pilanlama yapmadım şimdi böyle birşeyi kabul edemem aaa ben kendimi kurtarırım belki @Bully elenir buna ben karşı çıkarım @EFE UYSAL hayret bi şey elenirler yine ben karşı çıkarım sizlerin böyle birşeyi düşünmesi beni hayal kırıklığına uğrattı başka bir arkadaşın yarışmadan elensin fikrini düşünmenize ben şuan hayal kırılığıyla bakıyorum burdakı herkes arkadaşımız hatta birbirimize yarışma hakkımızı verecek kadarda seviyoruz tzira elendi potterhead hakkını verdi ben elendim tzira bana verdi böyle bir ortamı naıl şimdi böyle ebncil bir ortama çeviriyorsunuz benim aklım ermiyor
Çiğdem maşallah akıl okumaya başladın galiba benim böyle şeyler düşündüğümü nerden çıkardın şimdi? Fazla ağır olmadı bu "bencil" yakıştırması. :)

Ben sadece Umut'un fikri de mantıklı dedim madem 15. haftada final olacak Umut'un fikri de göz önüne alınmalı. Netice bir forumda yarışma bu umurumda değil istesem şimdi yarışmadan ayrılırım böyle küçük hesaplar yapacak birisi değilim. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem maşallah akıl okumaya başladın galiba benim böyle şeyler düşündüğümü nerden çıkardın şimdi? Fazla ağır olmadı bu "bencil" yakıştırması. :)

Ben sadece Umut'un fikri de mantıklı dedim madem 15. haftada final olacak Umut'un fikri de göz önüne alınmalı. Netice bir forumda yarışma bu umurumda değil istesem şimdi yarışmadan ayrılırım böyle küçük hesaplar yapacak birisi değilim. :)
beni yanlış anlama cnm buna destek çıkanlar için söylüyorum seninde eksinlikle buna tepki koymanı bekeldiğim kişielrin basında geliyorsun
buna destek çıkanlara tepkim ortada olur :-):-):-)

@sokak sanati ben oy kullanmıyorum sonucları beklicem 2 sezondur dost ortamı var yarışmada tam 4 defa elenen kişiye arkadaşlar hakalrını verdiler döndüler bu centilmen ortamı eğer şimdi şu üyeler yarış yapmadan elensin diye bencil ortama çeviricekseniz eğer bu hafta benim elendiğimi açıkla anket sonucu hayır çıakrsa oy kullanıcam evet çıkrsa beni hemen elendiğimi açıkla oyüzden sonucu bekliyorum

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
:F:F:Fjüriler farklı olmuyormuydu yahu

Yok sadece yarışmacıyken kendine oy kullanamıyordun o nedenle 1 puan eksik kullanıyordu yarışmacılar. Şimdi yarışmacı değilsen hepsini sıralıyorsun.:D

@Çiğdem- biz kafamıza göre birini eleyelim demiyorum ki. Emeklerinin karşılığında Sezen ve Tarkan en çok puan alan yada forumda az sevildiği için Teoman alt sıralarda. Burada kafamıza göre birini elemiyoruz ki sadece bu fikir ve bende hayal kırıklığına uğradım çünkü tehdit ediyorsun bizi. Hiç beklemezdim. Sadece ortaya bir fikir attım. Sanki adam direk Mustafa elensin dedim. Öyle bir şeyde demedim.
Hee şu da var en çok puan alan 10 en az alan 4 yani ortada çok büyük farklar yok. Ben bunu görerek böyle bir fikir attım ortaya.:) Geçen sezon Sıla benden tam 23 puan farkla önce başladı ve ben ne yapsamda o farkı kapaamazdım ve hep diyordum hedefim finale çıkmak diye. 1.lik şansım yoktu çünkü.