Muhteşem Yüzyıl: Kösem | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,227
Puanı
1,061
Tanıtımın bu akşam yayınlanacağını tahmin etmiştim ama Bana Sevmeyi Anlat'ın reklam arasında olur diye düşündüğüm için izleyemedim. FOX da hala paylaşmamış Twitter'da. :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,344
Puanı
1,061
Tanıtımın bu akşam yayınlanacağını tahmin etmiştim ama Bana Sevmeyi Anlat'ın reklam arasında olur diye düşündüğüm için izleyemedim. FOX da hala paylaşmamış Twitter'da. :(

Karikatür gibi olmuş, vasat..

Nurgül yakışmış ya:D
hünkarımızlar taso koleksiyonu karşılğında anlaştım kendisini öven 650 konu açıcam jnjdhjvfg @Çiğdem- @Yiğitt @cookies @MayısKralı @ozgur2113 @Harunnn60 @eskici @Forumdash jhhhhh.png

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,344
Puanı
1,061

Karikatür gibi olmuş, vasat..

Nurgül yakışmış ya:D

Görüyon mu çocuk buram.buram tarih kokuyo :A

Hiç olmazsa üstü çıplak olsun lütfen :A
tövbeler olsun medcezirdeki yamanın annesini gülbahar sultan olarak diziye katmışlar yani kösemin tek rakibi olacak kadın o olmuş ay resmen batının türkiye üzerindeki oyunları gibi @Forumdash ın dizimiz üzerindeki oyunları ama demokrasiye aman kaliteye sahip çıkıp püskürtücez faruğu :A @Bully @eskici @Çiğdem- @MayısKralı @ozgur2113

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
tövbeler olsun medcezirdeki yamanın annesini gülbahar sultan olarak diziye katmışlar yani kösemin tek rakibi olacak kadın o olmuş ay resmen batının türkiye üzerindeki oyunları gibi @Forumdash ın dizimiz üzerindeki oyunları ama demokrasiye aman kaliteye sahip çıkıp püskürtücez faruğu :A @Bully @eskici @Çiğdem- @MayısKralı @ozgur2113
Nizden yaptiğiniz transferlerle iyi reyting alırsanız soracam sana :F
oğlanın normaldeki hali dizideki hali ne ka fark var diyorum ki timura mail atayım soysun tüm yeniçeri ocağını belki de vitamini aman reytingi kabuğunda değil içindedir:A @Yiğitt @Çiğdem- @vadikızı @mrt-06 @cookies @Forumdash @eskici @Harunnn60

Anlamadım ben şimdi. Sen boğazına kadar kapalı herifi neden çıplak araaştırma gereği duydun :F Kim bu herif hem :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,344
Puanı
1,061
Nizden yaptiğiniz transferlerle iyi reyting alırsanız soracam sana :F

Anlamadım ben şimdi. Sen boğazına kadar kapalı herifi neden çıplak araaştırma gereği duydun :F Kim bu herif hem :F
ben değil instagramdaki kullarımız araştırmış:A

ne sizden transferi be sizin şirketi bile biz kurtarmışız kadir doğulu ve burak özçivitle sen haala neyin derdindesin:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,227
Puanı
1,061
Kösem Sultan FOX lansmanına katılmış, bu da resmi. :A

Ct8UwZ7WYAEEp4H.jpg

@xemrexxx @denizz19 @Bully @sokak sanati @Çiğdem- @mrt-06 @Forumdash @eskici @ozgur2113 @vadikızı