Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Mubi-Fav10.jpg

Ocak ayında MUBİ'de bizleri neler bekliyor?

Şimdilik platforma bu ay eklenen yeni içerikler şu şekilde:

• TABİ NO OWARİ SEKAİ NO HAJİMARİ / DÜNYANIN ÖBÜR UCU (Kiyoshi Kurosawa, 2019)
  • TROİS COULEURS: BLEU / ÜÇ RENK: MAVİ (Krzysztof Kieślowski, 1993)
  • I BASİLİSCHİ / KERTENKELELER (Lina Wertmüller, 1963)
  • ŞİMDİKİ ZAMAN (Belmin Söylemez, 2012)
  • DAS GLÜCK MEİNER SCHWESTER / KIZ KARDEŞİMİN ŞANSI (Angela Schanelec, 1995)
  • UN 32 AOÛT SUR TERRE / 32 AĞUSTOS, DÜNYA (Denis Villeneuve, 1998)
  • LOS AMANTES PASAJEROS / AKLIMI OYNATACAĞIM (Pedro Almodóvar, 1993)

Kaldırılan/Kaldırılacak içerikler:

• Şimdilik yok.

Sizler de Ocak ayı boyunca platforma eklenen veya eklenecek içeriklerle beraber, başkalarına tavsiye etmek istediğiniz içerikleri de ay boyunca bu başlık altından yazabilir, paylaşabilirsiniz.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Birkaç gündür çok şükür ya izlediğim ya da izlemek için yanıp tutuşmayacağım türden şeyler yayınlıyorlar. Zaten programım yoğun bir de Mubi'de çok üst düzey filmler olursa kaldıramam. :A

Bu arada sanırım artık tüm içerikleri uzun vadeli alıyorlar. Kalkacaklarda bir şey gözükmüyor uzun süredir. :Z

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Birkaç gündür çok şükür ya izlediğim ya da izlemek için yanıp tutuşmayacağım türden şeyler yayınlıyorlar. Zaten programım yoğun bir de Mubi'de çok üst düzey filmler olursa kaldıramam. :A

Bu arada sanırım artık tüm içerikleri uzun vadeli alıyorlar. Kalkacaklarda bir şey gözükmüyor uzun süredir. :Z
Aslında Three Colors baya üst düzey bir üçleme ama yakın zamanda izlemiştik etkinlik sağ olsun, gerçi sen çok yüksek puanlar vermemiştin diye hatırlıyorum üstünden geçebilirsin bir tur daha. :A

Bir de 23 Aralık'tan beri falan daha popüler filmleri ekliyorlar... Gone Girl, Birdman, The Big Short gibi... Dikkat çekici bir durumdu belirtmek istedim. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aslında Three Colors baya üst düzey bir üçleme ama yakın zamanda izlemiştik etkinlik sağ olsun, gerçi sen çok yüksek puanlar vermemiştin diye hatırlıyorum üstünden geçebilirsin bir tur daha. :A

Bir de 23 Aralık'tan beri falan daha popüler filmleri ekliyorlar... Gone Girl, Birdman, The Big Short gibi... Dikkat çekici bir durumdu belirtmek istedim. :A
Etkinlikte Three Colors'ın ben sadece Red'i izlemiştim, Blue'yu çok önceden izledim, White'ı hiç izlemedim. Eğer çabuk kaldırmazlarsa üçlerim gibi 3-5 aya. :A

Evet o ara çok ilginç bir seri yakaladılar. Netflix'ten kalkan ünlü filmleri eklediler hemen. Anlaşılan Türkiye'de gelirleri fena değil, platform yarışında onlar da genel izleyici için de güçlendirmek istemişler ellerini. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Etkinlikte Three Colors'ın ben sadece Red'i izlemiştim, Blue'yu çok önceden izledim, White'ı hiç izlemedim. Eğer çabuk kaldırmazlarsa üçlerim gibi 3-5 aya. :A

Evet o ara çok ilginç bir seri yakaladılar. Netflix'ten kalkan ünlü filmleri eklediler hemen. Anlaşılan Türkiye'de gelirleri fena değil, platform yarışında onlar da genel izleyici için de güçlendirmek istemişler ellerini. :A
(Dedi ve kaldırılmadan 2-3 gün önce üçledi. :A)

Durmadan da ücretsiz üyelik dağıtıyorlar aslında sağda solda hep ücretsiz MUBİ üyeliği kampanyalarına denk geliyorum. Tabii ihtiyacımız yok çok şükür sebebi malumun olduğu üzere. :A Böyle devam ederler umarım, en kaliteli dijital platformlardan birisi net bir şekilde. :Z

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
(Dedi ve kaldırılmadan 2-3 gün önce üçledi. :A)

Durmadan da ücretsiz üyelik dağıtıyorlar aslında sağda solda hep ücretsiz MUBİ üyeliği kampanyalarına denk geliyorum. Tabii ihtiyacımız yok çok şükür sebebi malumun olduğu üzere. :A Böyle devam ederler umarım, en kaliteli dijital platformlardan birisi net bir şekilde. :Z
Çok kaliteliler gerçekten her yönden, inşallah hep böyle devam ederler. :Z