mrt-06'nın Forumda 4.Yılı!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,473
Puanı
1,060
Yerum. :love1: Zaten senin aile bizden. :A Mide gribi de yeni türedi, daha neler çıkacak acaba. .ss

Çok teşekkürler ablam. :bhr: Dünden beri bana bozuksun ama bu mesajınla bozuk olmadığını anladım. :A

Bozuk olduğumu nerden çıkardın ablacım niye bozuk olacam ki sana :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,473
Puanı
1,060
Deniz Seki paylaşımımdan dolayı. :A

Yok yok ben tahmin edemiyorum öyle bir yazdın ki beklenen birleşme olamayacak gibi. :eek: :(

:D He evet biraz kızmıştım olmamış attım o yüzden biraz kırıldım ama böyle bir konuya yansıtmak istemedim

Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok teşekkürler bütün hediyelerim harika. :bhr: O filmi bilmiyordum yalnız. :eek:

Çok teşekkürler, inşallah. :love1: Güya ortak dizimiz ama 4. sezonda bıraktın. :T:

Teşekkürler kardeşim, inşallah. :D Senle niye sıkıntılı tanışmıştıktı ben öyle bir şey hatırlamıyorum, senle hep iyidik. :F

Teşekkürler Show MAX. :A

Teşekkürler. :-)

Teşekkürler. :bhr: Hediyedeki adamı tanıyamadım ama iyi biri olmalı. :F
rica ederim cnm beğenmene sevindim birşeyler yapmaya çalıştık ama senin eline kimse su dökemez bu konularda :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben anlarım işte. :A O zaman özür dilerim, biraz fazla abarttım orda daha sonradan farkına vardım, silerim o mesajı bugün. :D

Rachell&Ross'u diyorum. :F Phoebe&Joey ne alaka. :eek:

Onların şeyi yokmu onlarda birleşsin.:A Rac ile Ross için üzgünüm.:(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Beni biliyorsun ben Ross ile Rachel aşkını hiç desteklemedim. O yüzden üzgünüm.:A
Ben başından beri Pheobe&Joey aşkı istiyordum taaa 2. sezondan beri eğer deidğin gibi bir gelişme olursa çok mutlu olurum. :Z Diğer ikili için feci üzülürüm bence beni kandırıyorsun sonu mutlu bitecek komedi dizisi sonuçta. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben başından beri Pheobe&Joey aşkı istiyordum taaa 2. sezondan beri eğer deidğin gibi bir gelişme olursa çok mutlu olurum. :Z Diğer ikili için feci üzülürüm bence beni kandırıyorsun sonu mutlu bitecek komedi dizisi sonuçta. :A

Anlamamışsın sen benim cümlemi.:F Mutlu bitiyor zaten. Son 5 dakikaya kadar ümidi keme.:F

Bende çok istedim ama olmuyor.:( Joey ile Rachel çok tatlıydı aslında.:love1: