Klasik Modern Family - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ABC'de yayınlanan ve komediye yeni bir soluk getiren Modern Family, en son 5. sezonuyla geçtiğimiz sezon yayınlandı.

Son dört yıldır, Emmy'de en iyi komedi dizisi ödülünü kazanan ve bu alanda rekora koşan dizinin tüm sezonlarına yönelik bölüm yorumlarını bu başlık altından yapabilirsiniz.

modern-family-fanart.jpg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Modern Family 1x1

Diziyi çok sevdim. :D Kolombiyalı kadın biraz itici ama olsun. Gay çiftler iyi gibi. Ama en kalabalık ailenin babası efsane yahu. :D Son derece absürd ve komik bir adam. Onun sahnelerinde bayağı güldüm. :D Tabanca olayı iyiydi. :D Diziyi sevdim devam edicem izlemeye izledikçe editlerim.

Güzel dizi. :D Daha önce absürd komedi izlediğim için tarzı da farklı gelmedi. Sevdim. :D

9/10

Modern Family 1x2

Babalık nedir konusu çok iyi ele alınmış. Güzel bir bölümdü yine. Dizi sıcak ve gülümseten bir dizi.

8/10

Son düzenleme:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Modern Family 1x3

Çok güzel bir bölümdü. Aile bağları çok iyi anlatılmış bu bölüm.

8/10

Modern Family 1x4

Bölüm sıkıcı gibi gelse de son dakikaları çok iyiydi. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x3

Yine güldürmeyi başaran, iyi bölümdü. :D

Phil'e yakışmadı bölümde yaptıkları, marketteki durumu komikti. :D

Cam'in olmayan kedinin ölümü için cenaze töreni düzenlemesi harikaydı. :D

8/10

-------------------------------------------------

5x4

Yine güzeldi. :):)

Luke'un yıldızlaşması sonucu Phil'in düştüğü durum iyiydi. :D

Bölümün en iyi sahnesi şüphesiz herkesin Cam'e yüklenmesiydi. :D (En vurucu darbe Lily'den geldi. :()

8/10

Bu arada çocuklar gözümüzün önünde kocaman oldular resmen hepsi de. :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
1x13

Bu bölüm de bayağı güzeldi. Haley o kadar da salak bir kız olmadığı gösterdi. :J Jay'in arkadaşı bence kesinlikle gaydi borç almak için yalan söyledi. :D

8/10

Diğer bölümleri hatırlamıyorum bayağı izleyince. :D Ama dizi çok iyi gidiyor.

Dunphy Ailesi favorim. :D Phil en komik karakter bence dizideki.

Gloria Ablamıza (!) selam çakmadan olmaz. :J Diziyi sevmemdeki en büyük etkenlerden biri şüphesiz. :D İlk bölüm eleştirmişim bi de rezillik. :eek:

Gay çiftler de bazen güldürüyor. Cam çok çok iyi bir karakter.

Luke ise dizideki favori çocuk karakterim. :D Bayağı salak bir çocuk olsa da kalbi temiz gibi bu çizgiyi bozmaz inşallah ergenliğe girince. :J

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@HeisenBerg maşallah baya gitmişsin. :D

Diziyi sevmene sevindim. Daha önce de söyledim ama olsun. :D

Dizideki çoğu karakter iyi zaten de favorilerimiz de ortak gibi. Phil en sevdiğim. Cam ve Luke da çok güldürüyor. Luke üzerinden çok iyi espriler yapılıyordu özellikle ilk sezonlarda. :D

Gloria'yı da ilk bölümde sevmemene şaşırmıştım. O da dizinin önemli artılarından. :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Bana ayak uydurmak zor her yandan farklı icatlar çıkarabiliyorum. :D Çok doluysanız biraz sonraya erteleyin o zaman. Community bitsin en azından sen onun yerine koyabilirsin. :):)
İki gündür 2 saatlik filmler seçilince haxball'dan sonra sadece film izleyip yatıyorum, umarım 2 saat değildir öbürleride. :D

Ben denemesine denerimde tek kişi diziye başlamanın mantığı yok gibi şimdilik. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İki gündür 2 saatlik filmler seçilince haxball'dan sonra sadece film izleyip yatıyorum, umarım 2 saat değildir öbürleride. :D

Ben denemesine denerimde tek kişi diziye başlamanın mantığı yok gibi şimdilik. :)
@yatutarsa'yı ikna ederiz sorun olmaz o. :D

Genellikle eski olanlar daha kısa. 1925 yapımı olan 70 dakika mesela. :):)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Yok artık, bu kadar mı eski düşmanısın? :eek:
:eek: Ortada büyük bir önyargı var. :):)

Benim jenarasyonuma çok uzak geliyor,bağlantı kuramadığım birşeyden zevk almak mümkün değil gibi, öte yandan 80'ler belki tamamdırdı 70'ler ve altı çok çok nadir. :(

Edit: Tarihi, tarihte yaşanmış garip olayların filmlerini izlerim o yüzden eski düşmanı sayılmam. :D önyargını çöktürdüm bak. :(

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x1
Sevdim diziyi. :)
3 çocuğu olan adam şuan adını hatırlayamayacağım ama onu çok sevdim, sahneleri gülümsetti :D büyükbabayı sevmedim ama, itici geldi o biraz. :) gay çiftin de uçak sahnesi gülümsetti. :X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1
Sevdim diziyi. :)
3 çocuğu olan adam şuan adını hatırlayamayacağım ama onu çok sevdim, sahneleri gülümsetti :D büyükbabayı sevmedim ama, itici geldi o biraz. :) gay çiftin de uçak sahnesi gülümsetti. :X
Yeni bir Phil'ci daha geliyor herhalde. :D

Diziye ısındıkça daha da seversin büyük ihtimal. :):)

@kaan955 sıra sende. :D