Klasik Modern Family - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x1

İyi bir geri dönüş oldu. Phil ve Claire ikilisi bölümün yıldızlarıydılar. Ayrıca V yaka tişörtler de komikti. :D Oksijen potasyum olayı da iyiydi. :D

Andy nasıl o hale gelmiş ya. :eek:

8+ /10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x5

Güzel bölümdü. Özellikle Phil ve Luke ile malum adamın sahneleri çok iyiydi. :D

Claire da yerin dibine girmenin sınırlarını zorladı resmen. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x7

Çok güzel bölümdü sezonun en iyisiydi. Özellikle Phil'in evdeki halleri sesli güldürdü. :D

9/10

giphy.gif

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x8

Bu bölüm pek iyi değildi, dizinin en zayıf bölümlerindendi.

7/10

---------------------------

7x9

Çok iyi bölümdü. Pek çok yerde güldüm.

Andy ve Haley'nin yeniden birlikte olması iyi oldu. Uyumlu çiftler. :D

9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x18

Yine süper bölümdü. Mitchell ve Phil'in kafası iyi halleri efsaneydi. :D

Genel olarak da dizi hala çok iyi gidiyor. Çoğu bölüm çok iyi. :D

9/10

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Modern Family Sezon 1,2,3,4,5,6,7,8 (yayınlanan bölümü)

<3 Friends'teki o samimiyeti bana veren Friends'in hemen ardından benim için en iyi sitcom konumuna gelen dizi oldu. Mesela Tbbt tek karaktere bağlıydı nerdeyse. Ve son sezona gelme isteği bırakamadan bozdu. Seinfeld'de sanırım aradığım samimiyeti bulamadım. Iasnp zaten çok değişik bir komedi (kaçıncı sezonda kaldım onu bile unuttum ama seviyorum hala onları. :D)

Modern Family'nin de son sezonları ilk sezonlarından kötü ama bence izlediğim sitcomlar arasındaki en özgün, farklı bölüm 6x16 taa 6. sezonda karşımıza çıkıyor. Bir de bakıldığında Friends de bile oldu bu düşüşler. O yüzden normal.

En sevdiğim karakter sanırım Phil ama bakıldığı zaman hiç komik olamayacağını düşündüğün kadın bile (Gloria) kahkaha attırabiliyor. Ayrıca Haley <3

Başka da ekleyecek bir şeyim yok. İnanılmaz hızlı tükettim ama diziyi. (1-1,5 ay falan) Çok da pişman değilim açıkçası.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Modern Family Sezon 1,2,3,4,5,6,7,8 (yayınlanan bölümü)

<3 Friends'teki o samimiyeti bana veren Friends'in hemen ardından benim için en iyi sitcom konumuna gelen dizi oldu. Mesela Tbbt tek karaktere bağlıydı nerdeyse. Ve son sezona gelme isteği bırakamadan bozdu. Seinfeld'de sanırım aradığım samimiyeti bulamadım. Iasnp zaten çok değişik bir komedi (kaçıncı sezonda kaldım onu bile unuttum ama seviyorum hala onları. :D)

Modern Family'nin de son sezonları ilk sezonlarından kötü ama bence izlediğim sitcomlar arasındaki en özgün, farklı bölüm 6x16 taa 6. sezonda karşımıza çıkıyor. Bir de bakıldığında Friends de bile oldu bu düşüşler. O yüzden normal.

En sevdiğim karakter sanırım Phil ama bakıldığı zaman hiç komik olamayacağını düşündüğün kadın bile (Gloria) kahkaha attırabiliyor. Ayrıca Haley <3

Başka da ekleyecek bir şeyim yok. İnanılmaz hızlı tükettim ama diziyi. (1-1,5 ay falan) Çok da pişman değilim açıkçası.
Tbbt yorumunun dolayı üzdüğünden harika demedim ama Modern Family seven birinin daha çıkması süper. :Z

Phil Dunphy efsanedir. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tabi sen daha iyi bilirsin, benden daha çok sezon izlediğin için, ben sanırım 6'yı izleyip bırakmıştım. Ama bozmak kelimesi yerine düşüş kelimesini kullanırsın herhalde? :D
Hemen her dizi ilk sezonlarını aratır belli bir süre sonra. TBBT için de geçerli bu ama ben hala izlerken büyük keyif alıyorum. En son bölümü harikaydı mesela, bol bol güldürdü. Senaryo olarak da iyi gidiyor. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Hemen her dizi ilk sezonlarını aratır belli bir süre sonra. TBBT için de geçerli bu ama ben hala izlerken büyük keyif alıyorum. En son bölümü harikaydı mesela, bol bol güldürdü. Senaryo olarak da iyi gidiyor. :)
Reytinleri nasıl peki, merak ettim? :D Senin gibi düşünenler mi fazla yoksa yarıda bırakan hayırsızlar mı? :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Reytinleri nasıl peki, merak ettim? :D Senin gibi düşünenler mi fazla yoksa yarıda bırakan hayırsızlar mı? :D
Hala en çok izlenen dizi. Düşüş var önceki sezonlara göre ama çok normal zaten Amerika'nın genel reyting ortalaması da düşüyor gittikçe. Bu gidişle birkaç sezon daha rahat çıkarır. :):)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
10x22 (Sezon Finali)

Dizi bu sezon baya düşüşteydi ve en zayıf sezonuydu ama sezon finali harikaydı. Uzun zaman sonra ilk kez bu kadar güldürüp eğlendirdi.

9/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1x1

Başlamadan önce sit-com tarzı sanıyordum ama öyle olmadı, süresi sit-com dizisi gibi çekimleri değil. Sanki çok seveceğim bir efsaneye başladım gibi hissediyorum ve özellikle Gloria'ya bayıldım, o ne güzellik. :) Zaten Phill bile dayanamadı eliyle.. neyse. :F Her karakter oldukça samimi ve absürd, hoşuma gitti devam edeceğim kısacası. Phill'in boncuklu silahla eve gelen çocuğu ve oğlunu vurması da komikti, eşi zaten baştan sona çatlak.

@bazinga sayesinde Mom, Friends, TBBT'ye başlamıştım ve benim için çok önemli diziler oldu, bu sefer de yine yüzümü güldürdün çok teşekkürler. :bhr:

1584655246501.png

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Aserat and bazinga

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Tahmin ettiğim gibi üzerine koyarak gitti dizi, 2.bölüm çok daha güzeldi. Özellikle Phill çok iyi ya tam FRIENDS'teki Ross'a benziyor tip olarak da @bazinga sana. :A Yaptığı saflıklar ve yakalandığında verdiği o tepkiler çok komik, bisiklet ve gay çiftin bebek oyun yerine gitme olayı güzeldi. Birde son kısım oldukça duygusaldı, Jay'ın Gloria'nın çocuğuna yaptığı jest...

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Aserat and bazinga

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İlk sezonları efsaneydi gerçekten. :Z Phil ve Luke favorimdi. :Z Cam de çok güldürüyordu ilk sezonlar. :D

Final sezonu da gayet iyi gidiyor bu arada. :Z
Phil'i ben de çok sevdim, çok gerçekçi aptal tiplemesi yapıyor ama kadro genel olarak çok iyi eşit gülüyorum hepsine. :A

• Harika
Reactions: bazinga

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@bazinga bir şeyi anlamadım. Bazen kameraya konuşuyorlar, bazen olay olurken kameraya bakıyorlar vs. tam olarak anlamadım çekim tekniğini. Bir şov programının falan içindeler mi? (b)