Misak-ı Milli Kabul Ediliyor! (Vatanım Sensin 26. Bölüm)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Eee öyle oturup da izlemem o dizileri yani. :D Zaten Türk dizilerini izlemiyorum büyük çoğunluğunun buna rağmen gidip kırgın çiçekler mi izliyeceğim. :F
İşine gelince milliyetçisin şimdi de yabancı işlere gidiyon :A Kırgın Çiçeklere 2 bölüm bak bağlanırsın böyle aksiyon yok :F

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,685
Puanı
1,061
İşine gelince milliyetçisin şimdi de yabancı işlere gidiyon :A Kırgın Çiçeklere 2 bölüm bak bağlanırsın böyle aksiyon yok :F
Milliyetçilikle ne alakası var o zaman LG,Samsung,İphone vs. de kullanma git flash tv'den al telefon. :F Güzel yapsınlar onları izliyelim bizimkisi boykot. :J :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Milliyetçilikle ne alakası var o zaman LG,Samsung,İphone vs. de kullanma git flash tv'den al telefon. :F Güzel yapsınlar onları izliyelim bizimkisi boykot. :J :D
Bana Ne kullan :A Ben yabancı da izliyorum bak ayrım Yok :A adı Efsane de izlerim Kırgın Çiçeklerde :A Biri total biri ab :A

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,685
Puanı
1,061
Senin bu ara çenen düştü geçen söylediğim sözler mi dokundu yoksa tıpkı eski günlerdeki gibi zirve hayalin mi var mesaj sayısında :A
Geçen ne söylemiştin? :D Yok be ne zirvesi biz gençlerin önünü açtık emekli olduk. :D Uzun bir süre olmayacağım zaten önce tatil sonra askerlik. :D