Misak-ı Milli Kabul Ediliyor! (Vatanım Sensin 26. Bölüm)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Git Kendal'ın aşkını izle. :F Olum genç adamsın Kırgın Çiçekler, Karagül nedir ya +40 anne dizileri resmen. :D Allahtan yabancı dizilere alıştırdık seni. :A
Açtırmayın eski defterleri sizin de zamanında izlediğiniz dizileri biliyoruz :A Ben memnunum hayatımdan entrikalı işleri severim ben yapımda da biraz entrika var mı diyeceğim bilmem ki :A Kırgın Çiçekler de Karagül de dönemlerinin en başarılı işlerinden biri kitle izliyor mu bitti :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Daha önce o rolü oynayanlar vardı biri de Halit Ergenç. :D Sinan Tuzcu, Alican Yücesoy ve Haluk Bilginer. Bence Alican Yücesoy veya Sinan Tuzcu ile anlaşılabilinir.

A%204%20S%C4%B0NAN%20TUZCU.jpg

300x300.jpg

Dersimiz-Ataturk-images-576aaa9c-8164-41ef-bd15-8171fb4254a.jpg

hqdefault.jpg

Kara Fatma'ları bile görüyoruz sonlara doğru görülebilir belki ama bu kadar kolay harcanmaz kaldı ki dizi Mustafa Kemal dizisi değil Cevdet'in dizisi. :D
2. resimdeki Alican Yücesoy mu?

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
2. resimdeki Alican Yücesoy mu?
Aynen o. Son Osmanlı Yandım Ali filmindeydi.

Açtırmayın eski defterleri sizin de zamanında izlediğiniz dizileri biliyoruz :A Ben memnunum hayatımdan entrikalı işleri severim ben yapımda da biraz entrika var mı diyeceğim bilmem ki :A Kırgın Çiçekler de Karagül de dönemlerinin en başarılı işlerinden biri kitle izliyor mu bitti :A
Tamam bende zaten kitleden bahsediyorum hitap ettikleri kitle bile dediğim kitle. :F Açsana bi ben hangi dizileri izliyormuşum. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Elbet herkesin ergenlik dönemi buraya yansımıştır hele Çağlar 2011'de üye olmuş 6 sene öncesi tam doruklarda olmalı. :A
Ben eskiden de dizi izlerdim total motal ne bilirdik Ya çocuk aklıyla o zamanlar çok masumduk şimdi ne oldu büyüyünce ne oldu AB dizi izleyince daha mı elit oloyoooroz :A Çağlar'ın mazi karanlık baksam neler bulurum :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben eskiden de dizi izlerdim total motal ne bilirdik Ya çocuk aklıyla o zamanlar çok masumduk şimdi ne oldu büyüyünce ne oldu AB dizi izleyince daha mı elit oloyoooroz :A Çağlar'ın mazi karanlık baksam neler bulurum :A
Bu TOTAL / AB ayrımını @RevaN çıkardı valla ben de ayrım yapmazdım o kadar. Revan'ın sübliminal mesajlarından sonra tarafımı seçtim. :A Hayır bizi ayırdı kendi ortada yok. :(

dizi kolik, Revan, Almila, Prncss.., xBUGRAx hepinizi burdan analım. :( Güzel dönemlerdi..

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu TOTAL / AB ayrımını @RevaN çıkardı valla ben de ayrım yapmazdım o kadar. Revan'ın sübliminal mesajlarından sonra tarafımı seçtim. :A Hayır bizi ayırdı kendi ortada yok. :(

dizi kolik, Revan, Almila, Prncss.., xBUGRAx hepinizi burdan analım. :( Güzel dönemlerdi..
Sahi o da yok ortalarda bayağı kayıp yaşamışız be SBT akşamlarını özledim :A Ben hoşuma giden her diziyi izlerim yeter ki konu beni içine çeksin :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sahi o da yok ortalarda bayağı kayıp yaşamışız be SBT akşamlarını özledim :A Ben hoşuma giden her diziyi izlerim yeter ki konu beni içine çeksin :D
TNS anlık çıkarsa keşke gerçekten büyük zevkti takip etmek. :A

İşte artık hep aynı temalar seni içine çekiyor izlediğin 4 dizinin de teması aynı bence bir silkelenmelisin. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
TNS anlık çıkarsa keşke gerçekten büyük zevkti takip etmek. :A

İşte artık hep aynı temalar seni içine çekiyor izlediğin 4 dizinin de teması aynı bence bir sikkelenmelisin. :)
Kırgın Çiçekler ile Çoban Yıldızı aynı tema mı :A Biri aksiyon macera diğeri dram :F sikkelenmek literatüre yeni girdi zaar :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kırgın Çiçekler ile Çoban Yıldızı aynı tema mı :A Biri aksiyon macera diğeri dram :F sikkelenmek literatüre yeni girdi zaar :A
Tamam canım dediğin gibi olsun. :ppp:

Tövbe esrağfurullah düzelttim. :F Sende alıntıyı düzelt. :A 12'den sonra bize bir şeyler oluyor. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tamam canım dediğin gibi olsun. :ppp:

Tövbe esrağfurullah düzelttim. :F Sende alıntıyı düzelt. :A 12'den sonra bize bir şeyler oluyor. :A
Sikke eski para birimi ayıp değil ki sen bana paralandın demek istedin istemeden :A neyse ben dizi izlemeye gidiyorum kalıp saçmalamak isterdim :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Daha sonra kararı alan meclisteki sarıklı amcalar asılıyor? :) Aaa pardon oraya daha gelmedik :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
Pis Yedili'yi @BesaleT izlerdi mesela. :A Gerçi onu sen de izliyordun. :F
Ben Zaten inkar etmiyorum Ki ama bu Deli oğlan inkar ediyor :A
Bir dakika açıklık getireyim ben Pis Yedili izlemiyordum. :D Nerden çıktı bu anlamadım. :D Denk gelirse bakıyordum ama öyle her bölümünü izliyim modunda değildim ki televizyona da fazla bakmadığım göz önüne alınırsa ne kadar izlediğim belli olur. :D Kaldı ki 2011 yıllarında 18 yaşında falandım o zamanlar dizi izliyor olabilirim -hatırlamıyorum :D- ama yıl olmuş 2017 hala kırgın çiçekler, karagül izleyenler var. :J :F

Şu an uğraşamam ama bulacağım merak etme :A ergenlik hallerini bulacağım senin :A
Valla benim forum sicilim temiz kimlerin kimlerin neleri çıktı biz evelallah sağlamız. :cool::A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bir dakika açıklık getireyim ben Pis Yedili izlemiyordum. :D Nerden çıktı bu anlamadım. :D Denk gelirse bakıyordum ama öyle her bölümünü izliyim modunda değildim ki televizyona da fazla bakmadığım göz önüne alınırsa ne kadar izlediğim belli olur. :D Kaldı ki 2011 yıllarında 18 yaşında falandım o zamanlar dizi izliyor olabilirim -hatırlamıyorum :D- ama yıl olmuş 2017 hala kırgın çiçekler, karagül izleyenler var. :J :F

Valla benim forum sicilim temiz kimlerin kimlerin neleri çıktı biz evelallah sağlamız. :cool::A
Neticede izlemişsin :A 2017 yılında Kırgın Çiçekler izlemekten de gurur duyuyorum ben evrensel biriyim :A