Meryem Uzerli'nin 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Yer Alacağı Sonunda Resmileşti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,155
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Meryem Uzerli'nin 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Yer Alacağı Sonunda Resmileşti!

meryemuzerli.jpe

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da uzun süre gündemi meşgul eden bir haber sonunda resmiyete kavuştu.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Tarık Ünlüoğlu'nun paylaştığı yapıma yurt dışından gelecek olan bir ajan karakterine hayat vermesi beklenen Meryem Uzerli'nin dizide yer almayacağı açıklanmıştı, ancak menajerlik şirketinin bugünkü açıklamasıyla birlikte yeni sezon kadrosuna dahil olduğu resmileşti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezonuyla Ekim'de ATV'de!

Orijinal formatta oku

Meryem Uzerli tam bir overrated olduğundan tutmuş diziye dahil olmak istemiş.Normaldir :D

@xemrexxx Bulaşma bana şimdiden söylüyorum :D

Kraliçe mi :F Kime göre neye göre kraliçe :F

Şişirmeye devam, elde patlamaya da devam :A

Bir EDHO izleyicisi olarak bu kadının diziye dahil olmasını başından beri istememiştim ama olmuş artık yapacak bir şey yok. İstememe sebebim ise kendisinin çok abartılan bir oyuncu olması. Menajerlik şirketi bile; 'Kraliçe' diye bahsetmiş kendisinden. Son dizisi düşük reytingler yüzünden yayından kaldırılan bir kraliçe... :A

Ama şöyle de bir durum var. Raci Şaşmaz çok güzel karakterler yaratabilen biri. Meryem Uzerli'yi sevmeyen bir çok insan, (ben dahil) EDHO'da sevebilir.

Dizinin yeni sezonunu merakla bekliyorum. :)

İzleyenlere Allah sabır versin şimdiden :A
Peki ya biz Fav10? Allah bize sabır versin, MY - Gecenin Kraliçesi bitti şimdi EDHO haberlerine başlayacak. @xemrexxx :A

Gelecekte açılabilecek konuların örnekleri;
- Hürrem Sultan'dan Eşkıya'ya Sihirli Dokunuş!
- Hürrem Sultan EDHO'yu Fethetti!
- Dizide Parlayan Güneş!
- Yurt Dışında Meryem Uzerli
- EDHO Sultanların Sultanıyla Uçuşa Geçti!
vs. vs.

Yan role düşmüş hemen :X Balonu güzel söndü Meryem Uzerli'nin, geçen yıl üzerine proje kurulan kadının tutmuş diziye dahil olması, ne bileyim.. :)

Meryem baktı dizi tutturamıyor, beceremiyor tutmuş diziye girmiş. Diziyi izleyenleri adına üzüldüm. :(

Tüm balon yorumlar yazilmis yine devam edin raci şaşmaz, O3,endemol,acun,cem yilmaz herkes cevabi yapiştiriyor size kudurmaya devam edin adriana lima görmüs @Çiğdem- gibi :A

yapımcıların yaptığı teklifler zoruna giden eksiliyor gerçeklere kafa atmak Allah düşmanıma vermesin:A

Son düzenleme:
Aksiyonda yer alması şaşırtıcı Meryemin birde çaresizliğinin göstergesi :F :A

Aman boş ver şu kadını. zaten forumun 10'da 8'i sevmiyor şimdi konuşarak vakit harcama ve prim yaptırma.:A
Dizide ye sonradan goren isimlere bakarsan şu dikkat çekiyor son projeleri elde patlamış kişiler. Sanem Çelik en son tutan dizisinin üzerinden yıllar geçti, Meryem Üzeri yine en son tutan dizisi üzerinden kaç yıl geçti. Bu oyuncuların içi geçmiş bir yerde hamlanmis.:A Zaten Raci Şaşmaz bu kadından sevilen biri yaratmaz. Deniz Çakır'ın Meryem karakteri ile ne kadar sevildiği ortada. Sonradan giren biri Meryem karakterinden daha çok sevilmez. Deniz Çakır zaten oyunculuğu ile de ezer. Her bakımdan işi bitmiş çıkacak bu diziden Meryem Üzerli.:A

Peki ya biz Fav10? Allah bize sabır versin, MY - Gecenin Kraliçesi bitti şimdi EDHO haberlerine başlayacak. @xemrexxx :A

- Dizide Parlayan Güneş!
vs. vs.
zaten o saydıkların için istiyor raci kulumuz da meryoşu yoksa meryoşa verdiği paraya 4-5 tane oyuncu bulur :A

dizinin ismini değiştirdim melunlara inat xemrexxx'in melekleri yakında atv de :A @Çiğdem- @Forumdash @mrt-06 @ozgur2113 @cookies @vadikızı @MayısKralı @gizem ak
dhfdhfhfd.png

Son düzenleme:

- Dizide Parlayan Güneş!
vs. vs.
Biliyorum çektiğiniz çileyi uzaktan da izliyordum :A Vahim tabloyu şimdiden sezebiliyorum Türkiye ve FAV10 ahalisi buna hazır değil :A

zaten o saydıkların için istiyor raci kulumuz da meryoşu yoksa meryoşa verdiği paraya 4-5 tane oyuncu bulur :A

dizinin ismini değiştirdim melunlara inat xemrexxx'in melekleri yakında atv de :A @Çiğdem- @Forumdash @mrt-06 @ozgur2113 @cookies @vadikızı @MayısKralı @gizem ak
Ekli dosyayı görüntüle 51900

emrenin melekleri süper isim dün ben yazacaktım bunu unutmuşum emre:F
meryemin oyunculuğunu beğeniyorum ben eminim diziye çok iyi gelecektir

Abi bu gidişle Müjde Uzman'ı arayacağız gibime geliyor ama neyse bakacağız artık.

Tüm balon yorumlar yazilmis yine devam edin raci şaşmaz, O3,endemol,acun,cem yilmaz herkes cevabi yapiştiriyor size kudurmaya devam edin adriana lima görmüs @Çiğdem- gibi :A

yapımcıların yaptığı teklifler zoruna giden eksiliyor gerçeklere kafa atmak Allah düşmanıma vermesin:A
Yollarda bulurum hazır diziyi... Diye devam eder [emoji1]