Meryem Uzerli'nin 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Yer Alacağı Sonunda Resmileşti!

kız ikiz dingiller bu arada ben haberin doğru oldupunu yani daha netleşmediğini düşünüyorum meryoşum kasım ayında net açıklama yapıcam dedi:D ama başta @sokak sanati olmak üzere tüm kalite düşmanları ve Tayyip örgütü üyelerine karşı olmak görevim :A @mrt-06 @Aserat

Figüran için fazla ve gereksiz çaba bunlar.:A

Kraliçe mi :F Kime göre neye göre kraliçe :F

Şişirmeye devam, elde patlamaya da devam :A

Bir EDHO izleyicisi olarak bu kadının diziye dahil olmasını başından beri istememiştim ama olmuş artık yapacak bir şey yok. İstememe sebebim ise kendisinin çok abartılan bir oyuncu olması. Menajerlik şirketi bile; 'Kraliçe' diye bahsetmiş kendisinden. Son dizisi düşük reytingler yüzünden yayından kaldırılan bir kraliçe... :A

Ama şöyle de bir durum var. Raci Şaşmaz çok güzel karakterler yaratabilen biri. Meryem Uzerli'yi sevmeyen bir çok insan, (ben dahil) EDHO'da sevebilir.

Dizinin yeni sezonunu merakla bekliyorum. :)

Peki ya biz Fav10? Allah bize sabır versin, MY - Gecenin Kraliçesi bitti şimdi EDHO haberlerine başlayacak. @xemrexxx :A

Gelecekte açılabilecek konuların örnekleri;
- Hürrem Sultan'dan Eşkıya'ya Sihirli Dokunuş!
- Hürrem Sultan EDHO'yu Fethetti!
- Dizide Parlayan Güneş!
- Yurt Dışında Meryem Uzerli
- EDHO Sultanların Sultanıyla Uçuşa Geçti!
vs. vs.

Umarım Müjde Uzman'ın rolü gibi lanet okunan bir rol yazılır.:A

Yan role düşmüş hemen :X Balonu güzel söndü Meryem Uzerli'nin, geçen yıl üzerine proje kurulan kadının tutmuş diziye dahil olması, ne bileyim.. :)

Meryem baktı dizi tutturamıyor, beceremiyor tutmuş diziye girmiş. Diziyi izleyenleri adına üzüldüm. :(

emrenin melekleri süper isim dün ben yazacaktım bunu unutmuşum emre:F
meryemin oyunculuğunu beğeniyorum ben eminim diziye çok iyi gelecektir

aaa vlla deniz olayı biraz karışık ilk bölümler komada kalacakmış bir anlaşamama durumunda öldürebilirler :A :A :A
böylelikle meryoşumun konuk olacağı kesinleşti :D deniz çakır da gitmiyor sanme çelik-deniz çakır-meryoşum-arzu gazme kılınç tek eksik neboş onu da transfer ettiricem :A @Forumdash @Aserat
USvz2Rn3_kA.jpg

Gayet iyi bir oyuncu diziye yakisacaktir.
Ben bir şeyi çok merak ediyorum. Meryem hakkında bu kadar negatif yorum yapılmış peki Muhteşem Yüzyıl ve Muhteşem Yüzyıl Kösem de o kadar ünlü Türk oyuncu varken kim Meryem Uzerli kadar iyi sultan rolü yaptı? Bana bir isim söyleyin.
Gelelim dizi tutturamadi garanti diziye giriyor haberlerine. Görende 4 5 dizisi tutmadı sanacak. Altı üstü 1 dizisi tutmadı onun da nedeni senaryonun ne kadar vasat olduguydu yani kısacası senaryosu aynı aşkı memnu çakması gibiydi.
Meryem kendisini izleyenler varsa Annemin Yarası dizisinde de kanıtladı.
Meryemin bu kadar negatif yorum almasinin nedeni fazla ücret vermeleri vs..
Meryemin bu kadar istemesinin nedeni zaten yabancı hayranlarının çok olması. Yabancı ülkelerde sadece 1 dizi ile bu kadar sevilen bir oyuncu ben tanımıyorum. Benguzar Korel ve Halit Ergenç dışında. EDHO yapımcısı ve diğer yapımcılar da dizilerini yurt dışında yayınlamak amacıyla Meryem ı dizilerine alıyorlar. Mantıklı hamleler.
Yani kısaca sadece tek bir diziye bakMamak lazım.

Gayet iyi bir oyuncu diziye yakisacaktir.
Ben bir şeyi çok merak ediyorum. Meryem hakkında bu kadar negatif yorum yapılmış peki Muhteşem Yüzyıl ve Muhteşem Yüzyıl Kösem de o kadar ünlü Türk oyuncu varken kim Meryem Uzerli kadar iyi sultan rolü yaptı? Bana bir isim söyleyin.
Gelelim dizi tutturamadi garanti diziye giriyor haberlerine. Görende 4 5 dizisi tutmadı sanacak. Altı üstü 1 dizisi tutmadı onun da nedeni senaryonun ne kadar vasat olduguydu yani kısacası senaryosu aynı aşkı memnu çakması gibiydi.
Meryem kendisini izleyenler varsa Annemin Yarası dizisinde de kanıtladı.
Meryemin bu kadar negatif yorum almasinin nedeni fazla ücret vermeleri vs..
Meryemin bu kadar istemesinin nedeni zaten yabancı hayranlarının çok olması. Yabancı ülkelerde sadece 1 dizi ile bu kadar sevilen bir oyuncu ben tanımıyorum. Benguzar Korel ve Halit Ergenç dışında. EDHO yapımcısı ve diğer yapımcılar da dizilerini yurt dışında yayınlamak amacıyla Meryem ı dizilerine alıyorlar. Mantıklı hamleler.
Yani kısaca sadece tek bir diziye bakMamak lazım.
ayo lbunlar hep elemden kederden oluyor tamam birine elem keder yaparsın anlarım da meryem my den ayrıldıktan sonra tims-acun-O3 teklif yaptı şimdi gk bitti O3-endemol-raci şaşmaz teklif yapıyor hem de uçuk ücretlere:D şu ana kadar dizisi biten herkes geriledi meryem ve birkaç istisna dışında meryem tam tersine gerilemek yerine edho ya girdi, cem yılmaz filminde oynaması muhtemel ve 2.5 milyona reklam anlaşması yeniledi çekemiyorlar kadını oh olsun bunların hepsine daha çok üzülecekler meryem haberi gördükçe:A

Başrolken yan rollere düştü, 1-2 sezon sonra Arka Sokaklar'da bölüm oyunculuğuna kadar düşer artık :F

@xemrexxx Hadi gözün aydın laa:F @mrt-06'nın dediği gibi habire haberlerini açarsın:F bakalım arap kulların diziyi alacak mı:A bu arada neden konuyu @Aserat açtı? Ben xemrexxxden bekliyordum :F Ajansını da görünce şok geçirmiş zaar:F

Ben de artık bu sezon kanal gezdikçe dururum dizide:A

@xemrexxx Hadi gözün aydın laa:F @mrt-06'nın dediği gibi habire haberlerini açarsın:F bakalım arap kulların diziyi alacak mı:A bu arada neden konuyu @Aserat açtı? Ben xemrexxxden bekliyordum :F Ajansını da görünce şok geçirmiş zaar:F

Ben de artık bu sezon kanal gezdikçe dururum dizide:A
şimdiden 7 iklimde haber olmaya başladı dizi iranda ve slovakyada kanallar bizzat kendi sitelerine koymuş haberi zaten meryoş varsa kuyruk olurlar kapıda:A
dfbfdbh.png
fbfgbfdbfdb.png