Merhabalar.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@MEnes aaa öncelikle hoşgeldin kalıcı olursun umarım buradakı aile ortamını hiçbir forumda bulamazsın gerçekten forum etkinlikleri ve kendi aramızda yaptığımız yarışmalara katılıp kaynaşabilirsin bence Benim Albümüm şarkı yarışmamda juri olursan sevinirim üyelerle kaynaşmana yardımcı olur :F:F:F

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Çiğdem- teşekkürler hoşbuldum haklısın ben normalde öyle forumlara pek uğramazdım dışardan çok takip ettim burayı dediğin ortamı gördüğüm için katılmaya karar verdim sonunda, umarım memnun kalırım :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Müziğe her zaman varım da biraz inceledim konuyu pek bişe anlamadım detayları anlatınca daha bi şık olur katılırım sanırım :D
aaa şimdi 14 yarışmacı var herhangi seçtikleri şarkıcının herhangi albümleriyle yarışa katıldılar tarkan akrma albümü mesala 10 hafta sürücek her hafta albümden 1 şarkı ile katılıcaklar rahat dinlemeniz için yarışmacıların belirlediği şekilde seçilen şarkıdan 90 saniyesini kesiyorum sizlerde o kestiğim aralıkları dinleyip oy veriyorsunuz en sevdiğine 14 vericeksin 2. sevdiğine 13 o şekilde 1 puana kadar oylucaksınız 1.sayfada konunun en alt kısmında mustafa sandal fotosu onun üstünde 1.hafta videoları burda yazıyor spoi kutusunda orayı açtığında yarışan şarkıları görebilirsin onlara puan vericeksin zamanla anlarsın:F

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
aaa şimdi 14 yarışmacı var herhangi seçtikleri şarkıcının herhangi albümleriyle yarışa katıldılar tarkan akrma albümü mesala 10 hafta sürücek her hafta albümden 1 şarkı ile katılıcaklar rahat dinlemeniz için yarışmacıların belirlediği şekilde seçilen şarkıdan 90 saniyesini kesiyorum sizlerde o kestiğim aralıkları dinleyip oy veriyorsunuz en sevdiğine 14 vericeksin 2. sevdiğine 13 o şekilde 1 puana kadar oylucaksınız 1.sayfada konunun en alt kısmında mustafa sandal fotosu onun üstünde 1.hafta videoları burda yazıyor spoi kutusunda orayı açtığında yarışan şarkıları görebilirsin onlara puan vericeksin zamanla anlarsın:F
Tamam anladım şimdi dinlediken sonra yarın yaparım oylamayı :)

@eskici hoşbulduk teşekkürler :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Merhabalar arkadaşlar ben Enes uzun süredir beğeniyle takip ettiğim bir forumdu. Sinema ve diziler hakkındaki çalışmalarını beğendiğim için katılmak istiyordum. Sonunda fırsat bulabildim aranıza katılmaya . Umarım uzun süreli olur.:-)

owww meraba enes nabıyon nediyon nasılsın :)
vadiciysen tekrar geri gidebilirsin? ama beren seviyorsan harbiden hoşgeldin :))

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
owww meraba enes nabıyon nediyon nasılsın :)
vadiciysen tekrar geri gidebilirsin? ama beren seviyorsan harbiden hoşgeldin :))
merhabalar ben biraz değişiğim ya çok fazla şey izliyorum sadece vadi yok yani kapım kendime göre kaliteli olan şeylere açık genel olarak :D , beren saati hatırla sevgilide ve aşk ı memnuda izlemiştim en son ne nefret ederim ne çok severim ortadayım yani :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
merhabalar ben biraz değişiğim ya çok fazla şey izliyorum sadece vadi yok yani kapım kendime göre kaliteli olan şeylere açık genel olarak :D , beren saati hatırla sevgilide ve aşk ı memnuda izlemiştim en son ne nefret ederim ne çok severim ortadayım yani :)
tamam şimdi oldu:) birşeyin fazla fanatiği olmak bünyeye zarar zaten? herşeyin ortakararı iyidir :)
tekrar hoşgeldin diyelim :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Şu smileyi koyman bende şüpheye düşürdü. --:-)

:A :A
Adam yeni gelmiş samimiyetimiz yok henüz sırıtma smileyi kullanamazdım :X @denizz19 gibi smiley kullanmasaydım soğuk karşılama olurdu :A ya " :) " bu ya da " :-) " bunu kullanabilirdim ilk baştaki smileyi pek sevmiyorum fazla ciddi geliyor o yüzden ikincisini kullandım. :X