Benim Albümüm / 1.Hafta Oylaması Başladı

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
proxy.php

Evet beklenen an geldi yeni şarkı yarışmamız. Benim Albümüm başlıyor.
3 Nisan pazar günü başlıyoruz son şarkı gönderme tarihi 3 nisan pazar 19.00 şimdiden yarışmacılar şarkılarını konuda paylaşıp bana özelden recap sürelerini bildirebilirler isteyen 60, isteyen 90 saniye

Yarışmacılar
1- @OzaN Kenan Doğulu - Festival Albümü
2- @Tolstoyevski Pink Floyd - The Wall Albümü
3- @yigit_00 Adele - 25 Albümü
4- @mrt-06 Sezen Aksu - Gülümse Albümü
5- @denizz19 Sıla - Konuşmadığımız Şeyler Var Albümü
6- @Billy Kane İrem Derici - Dantel Albümü
7- @MayısKralı Mabel Matiz- Gök Nerede Albümü
8- @Harunnn60 Sertab Erener - Rengarenk Albümü
9- @xemrexxx Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin Albümü
10- @Bully Tarkan - Karma Albümü
11- @GunesinOglu Gülşen - Bangır Bangır Albümü
12- @EFE UYSAL Mustafa Ceceli- Es Albümü
13- @vadikızı Deniz Seki - Sözyaşlarım Albümü
14- @EnveR Atiye - Soygun Var Albümü

Juriler
Juri Başkanı @destere

@Doğu
@Tzira
@DarkLeqenD
@Felon
@tolgab
@Castei
@Maskeli Fedai
@turkuazz
@S.G.A.T.
@Aserat
@sokak sanati
@Yiğitt
@Titanium
@Forumdash

@eskici
@soo

Yarışma Hakkında Bilgiler
1- 10 hafta sürücek, 5-7-8 haftalarda 2 eleme oynanacak.
2- Elenen her yarışmacı juri kadrosuna eklenecek
3-Recap süreleri isteyen 60 saniye isteyen 90 saniye ayarlayabilicek

Albümler Hakkında Bilgiler
kenan_dogulu.jpg

Türk pop müziğine 90lı yıllarda bir damga vuran şarkıcımızda kenan doğulu şüphesiz 2006 yılında çıkartmış olduğu bu 7.stüdyo albümü 90lı yıllardaki kenanı fazlasıyla tekrar göstermişti:bhr:Sezen aksu şarkısı olan Çakkıdı bütün zamanlarında en çok indirilen şarkısı unvanını taşıken, bir çok müzik kanalı ve radyoların yılın şarkısı seçtiği Baş halfi ben ve tüm zamaların en çok istek alan şarkısı Aşk kokusu şarkılarıda albümün diğer efsane şarkıları,diğer klib çekilen şarkıları ise yine albümün ilgi gören şarkılarından, Ara beni lütfen , Rüzgar ve Olmaz son 10 yılın en iddalı albümleri arasında yer almaktadır başarılar;)
220px-The_wall_pink_floyd.jpg

Pink Floyd'un, 1979 yılının son aylarında çıkmış, 23 defa platin plak ödülü almış konsept rock albümü. Pink adında, sanal bir karakter üzerinden, giderek yalnızlaşan, yabancılaşan insanın korkuları ile kendi çevresine ördüğü soyut duvarı anlatır. Albümün sözel ve müzikal kurgusu, aynı adı taşıyan karmaşık sahne gösterisi temel alınarak tasarlanmıştır 1982 yılında Alan Parkeryönetmenliğinde sinemaya aktarılmıştır: The Wall (film).
DA521CD0-EAAD-B226-49A1155552B8DA4C.jpg

23 Ekim 2015 tarihinde albümün çıkış parçası "Hello", Video klibi,YouTube'da 5 gün içinde 100 milyon izlenmeye ulaştı. YouTube tarihinde ikinci kez en hızlı izlenme rekoru kırdı. Vevo üzerinde de en hızlı 100 milyon izlenme kazanma rekoru kırarak Miley Cyrus'ın 2013 yılında çıkardığı Wrecking Ball teklisinin video klibini geride bıraktı. Şarkı ilk haftasında 1,112,000 kez dijital indirildi ve 61.2 milyon kez de dijital ortamda dinlendi. Bunun sonucunda da 14 Kasım 2015'de Billboard Hot 100 listesinde 1 numaraya yerleşip Amerika'daki Hot 100'de Adele'in toplamda dördüncü kez birinci olmasını sağladı
Sezen_Aksu_Gulumse.jpg

Gülümse albümü türkiyenin en önemli sanatçılarından sezen aksunun türk pop müziğine bir armağanı gibi olmuştur 1991 yılında çıkan albüm 90lı yılların efsanevi albümü olarak kabul edilmiştir. 2 milyondan fazla satan albüm türkiyenin en çok satan albümü olmuştur ayrıca hala türkiyenin en çok satan albümleri arasında yer almaya devam etmektedir. Hadi bakalım adlı şarkısı bir anda zirvelerin sahibi olurken büyük patlama yaşamıştır türk pop müziğinin patlama yapmasını sağlayan albümlerdendir, 10 şarkılık albümde tam 8 şarkısına klib çekilirken 8 şarkısıda zirvelerde yer almış ve 8 hit şarkı çıkarmayı başarmıştır
220px-Lana-del-rey-born-to-die.jpg

Amerikalı şarkıcı Lana Del Rey'in ikinci stüdyo albümü. 27 Ocak 2012 tarihinde yayımlanmıştır. albüm çoğu eleştirmenlerden melodramatik olması ve şarkıların kendini tekrar etmesinden dolayı olumsuz görüş almasına rağmen, albüm büyük bir ticarı başarı elde edip Avustralya, Fransa, Almanya ve Birleşik Krallık da dahil olmak üzere 7 ülkede listelere birinci sıraya yükselmiştir.
220px-%C4%B0rem_Derici_-_Dantel.jpg

Türk şarkıcı İrem Derici'nin, Aşk Eşittir Biz adlı single'dan sonra GNL Entertainment şirketinden çıkardığı ilk stüdyo albümüdür. 12 şubat 2016 tarihinde albümün isim parçası dantel şarkısına klib çekmiştir ve şarkıda klibte büyük ilgi görmüştür, ayrıca albümün diğer şarkılarıda genel olarak kısa sürede sevilmiş müzik severlerden olumlu not almıştır
Y%C4%B1ld%C4%B1z_Tilbe_-_Y%C3%BCr%C3%BC_Anca_Gidersin.jpg

Yıldız Tilbenin 7.albümü olup 2003 yılında piyasaya sürülmüştür. 2.500.000 satarak en çok satan albüm olup, ödül almış, albümün satışı çok yüksek olup o dönemde büyük patlama yapmıştır. Albümdeki Çabuk Olalım Aşkım parçası, klip çekildiği dönemde ve sonrasında Türk halkının ağzında marş olmuştur ve şarkı çok konuşulmuştur. Diğer klib çekilen şarkılarıda uzun süre zirvede yer alırken tilbeye beste fabrikası yakıştırması yapılmıştır. Albümün isim parçasıda olan Yürü Anca Gidersin parçasıda tilbenin en önemli şarkılarından olup pop müziğinede büyük etki etmiştir
615DJZQBNVL._SL500_AA300_.jpg

Megastar Tarkanın ölürüm sana ile birlikte en iyi albümlerinden biride karma hatta türk pop tarihininde en iyi albümü olmaya aday 2001 yılında 4.stüdyo albümüdür. öncelikle kuzu kuzu tekli albümü piyasaya sürüldü ve rekor bir satışla başlayıp, türkiyede tüm zamanların en hızlı tüketilen satış yapılan tekli albümü olup büyük sükse yaptı.Toplamda Türkiye'de 1.900.000 yurtdışı dahil dünyada 3.600.000 satış yaptı.Türkiye'de o yılın en çok satan albümü oldu. Yurtdışı satışı ile birlikte albüm Türkiye'de tüm zamanların en çok satan 3. albümüdür. Rusyanında 2001 yılında en çok satan yabancı albümü olmuştur.diğer klipler albümün diğer efsane şarkısı Hüp ve Verme şarkılarına çekilmiştir albümün 12 şarkısıda ayrı ayrı hit olup, Tarkan tüm şarkıların hit olmasını sağlayarak yurt içi ve yurt dışında tamamen egemenliğini ilan etmiştir
images

Soygun Var şarkıcı Atiye'nin dördüncü stüdyo albümü. Albüm yapımcısı Pasaj Müzik'tir. Albümün müzikal direktörlüğünü İskender Paydaş yapmıştır. albüm ismini taşıyan Soygun Var albümün en hit şarkılarından olmuştur ayrıca Ya Habibi şarkısıda albümün bir diğer güçlü şarkısıdır genel olarak iyi bir albüm olan soygun var başarılı bir albümdür. bu yarışmadada başarılar :bhr:
220px-G%C3%BCl%C5%9Fen_-_Bang%C4%B1r_Bang%C4%B1r.jpg

Gülşenin onuncu stüdyo albümüdür. Albümün çıkış parçası bangır bangır 2015 yaz ayına tam anlamıyla damga vurmuş ve büyük ses getirmiştir, bir çok müziksevere göre 2015 yılının şarkısı olarak görünmektedir. 3 ayda youtube kanalında 100 milyonu bulmuştur. 2.klib ise Kaliforniya çölünde boş bir arazide çekilen klip 15 saatte tamamlandı. Klipte aşkını arayan bir kadını canlandıran Gülşen'e Norveçli model Helge eşlik etti ve yine büyük ilgi gördü.
220px-S%C4%B1la_-_Konu%C5%9Fmad%C4%B1%C4%9F%C4%B1m%C4%B1z_%C5%9Eeyler_Var.png

Başarılı sanatçı sılanın 3.stüdyo albümü olup 2010 yılında çıkmıştır. albüm genel olarak olumlu görüş alırken büyük ilgi görmüştür ilk video klib acısada öldürmez parçasına çekilirken şarkı o dönemin önemli hitlerinden olmuş, diğer klib çekilen şarkılardan, "Kafa" ve "Boş Yere", Türkiye resmî listesinde zirveye oturdu. "Oluruna Bırak" ise iki numaraya kadar yükselebildi. Albüm türkiyede en çok satanlar listesinde zirveye otururken yaklaşık 1 yıl zirveden inmedi, trt müzik ödülleri ve kral tv müzik ödüllerinde yılın albümü kategorisinde aday olup ödül almayı başaramamıştır. yinede türk pop müziğinin önemli albümleri arasında kendisine yer edinmiştir
220px-Rengarenk_alb%C3%BCm_kapa%C4%9F%C4%B1.jpg

Sertab Erenerin 2010 tarihte piyasaya çıkmış sekizinci stüdyo albümüdür albüm düzenmeleri sertab erener ve mustafa ceceliye aittir.İlk çıktığı hafta satış listelerinde 1 numaraya (D&R) oturan albüm yazın en çok konuşulan albümlerinden olmuş, çıkış şarkısıKoparılan Çiçekler radyolar ve müzik kanallarında ilk sıralara yerleşmiştir. Albüm lansmanı Kuruçeşme Arena'da yapılmıştır. Erener, 5000 kişiye yeni şarkılarını söylemiş ve konser basında geniş yer bulmuştur. Sertab özel showlarla şarkılarını görsel olarak sergilemiştir .Albüm dijital satış listelerinde de zirveye yerleşmiştir.
220px-Mustafa_Ceceli_Es_alb%C3%BCm_full_kapak_resmi.jpg

Es, Türk şarkıcı Mustafa Ceceli'nin ikinci stüdyo albümü. Doğan Music Companyetiketiyle 2 Nisan 2012'de piyasaya sürülmüştür. ve kral tv mzik ödüllerinde en iyi erkek olmuştur.
images

Sözyaşlarım, Deniz Seki'nin yedinci albümüdür. Sanatçının bu albümünde 12 şarkı bulunmaktadır. Bunlardan iki tanesi, "Soyadımı Sen Yaz" ve "Aşk Müzikali" şarkılarının ikinci versiyonlarıdır. Diğer on şarkının altısında söz ve müzik Deniz Seki'ye aittir. Albümün ilk video klibi "Suya Hapsettim" şarkısına çekilmiştir

Her Albümde yarışmacılar 10 şarkı belirlemek zorundalar 10'dan fazla şarkısı olanlar elediler bana bildirdiler burada sizlere paylaşıyorum @xemrexxx henüz bildirmedi. Elenen şarkılar
@OzaN Festival Albümü elenen 3 şarkı - Haykırış ,Aşk Tanrısı , Ay Işığı
@Billy Kane Dantel Albümü elenen 1 şarkı - Bana Hiç Birşey Olmaz
@Bully Karma Albümü elenen 2 şarkı benim Uzak ve O'na Sor
@Harunnn60 Rengarenk Albümü elenen 3 şarkı - ego, avare, ayrılık biz
@yigit_00 25 Albümü elenen 4 şarkı - Sweetest Devotion, Can't Let Go, Lay Me Down, Do You Love Me @Ahmad Born to Die Albümü elenen 2 şarkı -This Is What Makes Us Girls" Million Dolar man
@EFE UYSAL es albümü 2 elenen şarkı gizli gizli ve rahat rahat

@Tolstoyevski The Wall albümü şarkıları çok fazlaydı seçtiği 10 şarkıyı aldık
Hey you
Good by blue sky
Combortable Numb
The Wall (Another in The brickle)
Bring The boys
Run like hell
Waiting for The wormes
The Show must go on
On My turnes
İn The flash

1.Hafta Oylaması İçin Recaplar Bu Spoi Kutucuğunda İyi Oylamalar :Z
[0:00-1:30 racap süresi
bu arada albüm ve şarkı isimleri ilk haftanın
Kenan Doulu (Festival Albümü ) - Rüzgar
Tarkan (Karma Albümü ) - Her Nerdeysen
Atiye (Soygun Var Albümü) - Seviyorum
Sertab Erener (Rengarenk Albümü ) - Asla
Yıldız Tilbe (Yürü Anca Gidersin Albümü ) - Anlat Bakalım
Sezen Aksu (Gülümse Albümü ) - Tutsak
Mabel Matiz (Gök Nerede Albümü ) - Tuzla Buz
Gülşen (Bangır Bangır Albümü ) - Can Yeleği
Deniz Seki (Sözyaşlarım Albümü ) - Uyan
Mustafa Ceceli (Es Albümü ) - Aşikardır Zat ı Hak
Pink Floyd (The Wall Albümü ) - Another Brick ın
Adele (25 Albümü ) - ı Miss You
İrem Derici (Dantel Albümü ) - Ölürüm O Bakışlarına
Sıla (Konuşmadığımız Şeyler Var Albümü ) - Gol

Sunucular : Pop şarkıcı ve Oyuncu olan 2 dev isim :A
Mustafa Sandal
ms-klip-02-1439535166.jpg

Kenan İmirzalıoğlu
kenan_imirzalioglu_damat_gibi_1444993799_4982.jpg

@Bully @OzaN @Tolstoyevski @mrt-06 @GunesinOglu @vadikızı @EFE UYSAL @Billy Kane @Ahmad @yigit_00 @MayısKralı @Harunnn60 @xemrexxx @EnveR
@destere @Doğu @Castei @sokak sanati @Yiğitt @Titanium @Forumdash @Aserat @DarkLeqenD @Maskeli Fedai @Felon @tolgab @denizz19 @Tzira @turkuazz @S.G.A.T. @eskici [USER=87007]
[IMG]https://fav10.net/forum/proxy.php?image=http%3A%2F%2Ffav10.net%2Fforum%2Fproxy.php%3Fimage%3Dhttp%253A%252F%252Ffav10.net%252Fforum%252Fproxy.php%253Fimage%253Dhttp%25253A%25252F%25252Ffav10.net%25252Fforum%25252Fproxy.php%25253Fimage%25253Dhttp%2525253A%2525252F%2525252Fi.hizliresim.com%2525252Fd3ORWQ.jpg%252526hash%25253D1f6e65141bb1c7427edbae77266c2b89%2526hash%253Daa79eee7baac7a65046e7e151b00b499%26hash%3D8570e6f84ecc7fc7374b80ad122ae2b9&hash=f295e152e101e543d134b0c70ba83b20[/IMG]
[/USER]
[USER=87007][/user]

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Yarışacak herkese başarılar. Ben ilk haftada sanırım oy veremeyeceğim, ama 2. haftada burada olmaya çalışırım. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Normalde konuya like atacaktım ama sunucular tiksinç.ss Buradan Eline Sağlık @Çiğdem- deyip geçiştireceğim mecburen.:X

Herkese başarılar.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
şimdi gördüm gördüm ..keşke görmeseydim sunuculara lanet olsun :)
Jüri listesinde @destere'nin altında kalmışım :A Herkese başarılar. :) @Çiğdem- ellerine sağlık.
En altta 2 resim var yaa. Tipleri mağara adamı gibi olan.:F
hahahha ayy senlik sunucular var demiştim koşarak geldi çocuk sunucuları görünce forumdan kaçtı :F:F:F

2.haftayada cadoloz koyarım senin için @destere :F:F:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Çiğdem- eline sağlık konu harika olmuş. :D İlk haftadan 90 saniyeyle başlayabilmemiz de harika olmuş, bazı gıcıklar 60 saniye sınırlaması getiriyordu şarkılarımız eksik kalıyordu. :A

Konuda yarışmacılar başlığında Sezen Aksu'ya tekrar bir bak istersen albüm kelimesini iki kere yazmışsın. :A

Tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum hadi bakalım bekliyoruz Pazar gününü. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- eline sağlık konu harika olmuş. :D İlk haftadan 90 saniyeyle başlayabilmemiz de harika olmuş, bazı gıcıklar 60 saniye sınırlaması getiriyordu şarkılarımız eksik kalıyordu. :A

Konuda yarışmacılar başlığında Sezen Aksu'ya tekrar bir bak istersen albüm kelimesini iki kere yazmışsın. :A

Tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum hadi bakalım bekliyoruz Pazar gününü. :D
hahah aceleden olmuş düzelttim :F:F:F

çok tşşk cnm sunucuları beğenmeyen zevksizler oldu ama olsun:A:A:A

haftamız az olduğundan racapta sınırlama yapmadım yaırşma sayımızda abartılı değil
isteyen 60 isteyen 90 yapabilir nasıl istiyorsanız :A:A:A

ilk hafta olduğundan şarkı göndermeye 4 gün süre verdim 3 günde oylama olucak ilk hafta olduğundan yine çarşamba akşamıda sonuçlar açıklanır 1 haftaya yaymış olucaz:F

2.haftayla birlikte şarkı gönderme 1 gün oylama 2 gün olucak normale dönücek:-)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahah aceleden olmuş düzelttim :F:F:F

çok tşşk cnm sunucuları beğenmeyen zevksizler oldu ama olsun:A:A:A

haftamız az olduğundan racapta sınırlama yapmadım yaırşma sayımızda abartılı değil
isteyen 60 isteyen 90 yapabilir nasıl istiyorsanız :A:A:A

ilk hafta olduğundan şarkı göndermeye 4 gün süre verdim 3 günde oylama olucak ilk hafta olduğundan yine çarşamba akşamıda sonuçlar açıklanır 1 haftaya yaymış olucaz:F

2.haftayla birlikte şarkı gönderme 1 gün oylama 2 gün olucak normale dönücek:-)
İlk hafta olur öyle şeyler canım. :D Yeter ki yarışmayı uzatmak için kafana göre aralar verme. :A

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,634
Puanı
560
İlk hafta sunucusunun Sandal olması sürpriz olmadı :A

Tüm yarışmacılara başarılar :)