Merhabalar.

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sinema etkinliklerine bekleriz. Sinemayla aran nasıl ve yabancı dizilerle? :)
Elbette 6 yıldır falan yakından takip ediyorum sinemayı oscar törenini 4 yıldır izliyorum :D Yabancı dizilerden de var biraz izlediklerim ilgiliyim yani dediklerine :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Elbette 6 yıldır falan yakından takip ediyorum sinemayı oscar törenini 4 yıldır izliyorum :D Yabancı dizilerden de var biraz izlediklerim ilgiliyim yani dediklerine :)
Buna sevindim, Oscar'ı takip eden daha fazla kişi görmek güzel. :):)

Ne tür filmleri seversin? Bu yılki yarışta favorilerin kimlerdi mesela, Spotlight'ı izlemiş miydin sence hak etti mi? :)

Sinema konuşabilecek biri bulunca daha fazlasını merak ediyorum. :):)

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Buna sevindim, Oscar'ı takip eden daha fazla kişi görmek güzel. :):)

Ne tür filmleri seversin? Bu yılki yarışta favorilerin kimlerdi mesela, Spotlight'ı izlemiş miydin sence hak etti mi? :)

Sinema konuşabilecek biri bulunca daha fazlasını merak ediyorum. :):)
Film türü ayırt etmem kaliteli olanları izlemeye çalışırım kendimce :)

Spotlight konusu beni pek tatmin etmedi akademinin en iyi film anlayışı biraz farklı olabiliyor bazen. Bu sene konusundan dolayı biraz öne çıktı bence spotlight'dan daha iyi filmler vardı :)

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Favorim Room , veya The Revenant dı ama Mad Max sevenlerdenim alsaydı hayır demezdim :D

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Mad Max karşıtı olan biri olsam da Room'u favorilerine alman durumu dengeledi.[emoji106]:D

Başyapıt Festivali etkinliğimizi görmüşsündür, bekleriz katılımını. :):)
Zaten ilk hafta konusuna yazmıştım filmlerin 5 6 tanesini izledim .Takip ediyordum foruma katılmadan önce de :) Yorumları yapmaya çalışacağım biraz üşensem de, pek beceremem gibi geliyo uzun yorum işini sizin gibi :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zaten ilk hafta konusuna yazmıştım filmlerin 5 6 tanesini izledim .Takip ediyordum foruma katılmadan önce de :) Yorumları yapmaya çalışacağım biraz üşensem de, pek beceremem gibi geliyo uzun yorum işini sizin gibi :D
Kısasına da razıyız, zamanla alışırsın uzun yazmaya. Ekstra çaba göstermeden kendi kendine olur. :):)