MEnes'in Foruma Kayıt Oluşunun 5. Yılı!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Vay vay vay, demek adaşım foruma üye olalı tam beş yıl olmuş... İyi ki de olmuş... Bana bir adaş, birçok insana SANATSAL bir dost, forumumuza ise SABAR ve OÇANİŞECE kültürlerini kazandırmış bu üye oluş... Tebrik ediyorum adaşım, aramızda var olmaya devam edeceğin nice yıllara... @MEnes

Sana şimdi birbirinden SABARSAL hediyeler bırakacağım...

Ekli dosyayı görüntüle 94045

POLONYA'mızın gururu... TENİS'imizin geleceği...

Ekli dosyayı görüntüle 94046

4+1...

Ekli dosyayı görüntüle 94047

MAKISE KURISU... Ah ah, ne cefalar çekildi kendisi için...

Destansı olacağı kesin olan finale yaklaştığımız şu günlerde iyi gider...

1 milyar olmasına yardımcı olalım...

Son olarak KRAL'ın yok edici sezonu...
Vaay be adaşım duygulandıran bir kutlama mesajı olmuş gerçekten... OÇANİŞECE'nin ve SABAR'ın bize yansıttığı ışığın yolumuzu aydınlatması bize bu olanağı sağladı... Bu kültürlerin dünyaya getireceği iyiliği her daim koruyacağız... Forum halkının da bundan faydalanması bizi ancak mutlu eder...

Hediyelerin hepsi bambaşka muazzamlık eserleri...

IGA SWIATEK'in destansılığına ve tatlılığına ve sempatikliğine bakar mısın... Tenisimizin yeni kraliçesi olacak kardeşimiz...

KRALIM... Basketbolun çılgın ruh hastası efsanesi... 4 geldi ve sonrası da gelecek elbet...

MAKISE KURISU zayıf karnımızdır MAYURI ile birlikte... Bu mükemmellik her daim bizim aklımızda ve gözümüzde yer edecek...

Her gün dinlediğim destansı soundtracklerden sadece bir tanesi... EREN JAEGER'i görmeye az kaldı... Çoook az kaldı...

BILLIE f... EILISH kardeşimizin en çılgın eserlerinden bir tanesi. Yine her hafta terapi olarak dinlediğim şarkılardandır...

Son hediye ise beni derinden yaraladı be adaşım... Hele Barca'nın ve KRAL'ımın şu halini görünce gerçekten kötü oldum... Lanet olsun sana bartomeu...

• Harika
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yok be ne makarası 2017'de mezun oldum Nişantaşı Üniversitesi'nden. 3 yıldır özel sektörde sürünüyoruz... :A
İstanbul'da bu isimde bir Üniversite de var demek ki :A ilk kez duydum :A (sanki diğerlerine çok hakimim :A )
Bak bu detayı yeni öğrendim, demek ki MEnes'i pek tanımıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İstanbul'da bu isimde bir Üniversite de var demek ki :A ilk kez duydum :A (sanki diğerlerine çok hakimim :A )
Bak bu detayı yeni öğrendim demek ki MEnes'i pek tanımıyorum :A
Var da meşhur değil 2011'de açılmış bir üniversite o yüzden duymamışsındır... :A 3 yıl önce mezun olduğumu biliyorsun hangi okuldan olduğu pek önemli değil bence senin için... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Var da meşhur değil 2011'de açılmış bir üniversite o yüzden duymamışsındır... :A 3 yıl önce mezun olduğumu biliyorsun hangi okuldan olduğu pek önemli değil bence senin için... :A
Eh okdarını biliyoruz tabiki :A Aralık 2016'da seninle baya okul ve iş hayatı ile az konuşmadık :A
İşe girerken her ay köşeye bir miktar at tavsiyemde vardı. Uyduysan artık köşeyi dönmüş olman gerekir :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Eh okdarını biliyoruz tabiki :A Aralık 2016'da seninle baya okul ve iş hayatı ile az konuşmadık :A
İşe girerken her ay köşeye bir miktar at tavsiyemde vardı. Uyduysan artık köşeyi dönmüş olman gerekir :A
Evet az konuşmamıştık o dönemler. Düzene zor girmiştim o zamanlar uyku düzeni olsun başka şeyler olsun çok konuşurduk... :A Sen o tavsiyeyi vermesen bile ben her ay atardım zaten kenara ve attım evet... :A Ama bu ülkede öyle kenara para atarak köşeyi dönmek pek mümkün değil elbette... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Evet az konuşmamıştık o dönemler. Düzene zor girmiştim o zamanlar uyku düzeni olsun başka şeyler olsun çok konuşurduk... :A Sen o tavsiyeyi vermesen bile ben her ay atardım zaten kenara ve attım evet... :A Ama bu ülkede öyle kenara para atarak köşeyi dönmek pek mümkün değil elbette... :A
Neyden nereye. Aynen, 2018 sonbahar ayından itibaren hiç bir şey eskisi gibi olmadı :A
Herşey Ağustos 2018'de başladı (bu da taş :A )

Köşeyi dönmesende kolaylık sağlayacak şeylerdir bunlar :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Neyden nereye. Aynen, 2018 sonbahar ayından itibaren hiç bir şey eskisi gibi olmadı :A
Herşey Ağustos 2018'de başladı (bu da taş :A )

Köşeyi dönmesende kolaylık sağlayacak şeylerdir bunlar :A
Heey gidi hey yaşlandık bee... :A Ne günler geçirmişiz, neler neler konuşmuşuz... :A (Salağa yatıyor... :A )

Tabi ki kolaylık sağlıyor askerliği bedelli yaptım, pandemide araba aldım falan. :A Ha hepsini benim biriktirme ihtimalim yoktu tabi biraz katkı da aldık... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
116
Puanı
55
nice yıllara sevgili menes .hep güzellikler olsun hayatınızda.messi sevdiğinizi bildiğim için bende balotelliyi seviyorum balotellinin messi hakkındaki görüşleri.bu arada bende messiyi severim.hediyem aşağıda

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,636
Puanı
1,060
@MEnes tebrik ederim, nice yıllara diyelim. :D

Hediyem D.Gray-man'den gelsin. Lala'nın hikayesini izleyince anlarsın artık. :A

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Heey gidi hey yaşlandık bee... :A Ne günler geçirmişiz, neler neler konuşmuşuz... :A (Salağa yatıyor... :A )

Tabi ki kolaylık sağlıyor askerliği bedelli yaptım, pandemide araba aldım falan. :A Ha hepsini benim biriktirme ihtimalim yoktu tabi biraz katkı da aldık... :A
Araba aldın?
Habersiz olmak vol 5619635 :A
hayırlı olsun. Kazasız belasız sür inşallah

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MEnes and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,337
Puanı
1,060

Hayırlı olsun,kaç model ?

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
nice yıllara sevgili menes .hep güzellikler olsun hayatınızda.messi sevdiğinizi bildiğim için bende balotelliyi seviyorum balotellinin messi hakkındaki görüşleri.bu arada bende messiyi severim.hediyem aşağıda

Teşekküler, hepimizin hayatında olsun güzellikler. :D Messi'yi övenlerin sayısını zaten sayamayız normal futbolcularda olsun veya teknik adamlarda olsun. Onu en iyisi olarak görmeyenler güldürüyor genelde beni. :D
@MEnes tebrik ederim, nice yıllara diyelim. :D

Hediyem D.Gray-man'den gelsin. Lala'nın hikayesini izleyince anlarsın artık. :A

Teşekkürler öyle diyelim bakalım. :D

Müzik biraz dramatik ve etkili bir müzikmiş. Tabi seriyi izlesem bir şeyler ifade ederdi ama şuan dediğin gibi pek bir şey ifade etmiyor. Müzik kulağıyla etkili diyebilirim sadece. İzleyince daha iyi anlarız... :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Sanırım yönetimin en aktif ve çalışkan üyesi :A

Nice 5 yılların olsun Enescim.

Klavyene kuvvet dostum.

Tebrikler.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
He doğru aramızdaki diyalog artık ne kadar açıldıysa haberin yok tabi bundan... :A Amin saol. Haziran'da aldım neredeyse 5 ay olacak. :A

2015 Model bir araç aldım. Saol. :D
Hemde Haziran...
tumblr_npbwg0yuGU1uv3u6no4_250.gif

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sanırım yönetimin en aktif ve çalışkan üyesi :A

Nice 5 yılların olsun Enescim.

Klavyene kuvvet dostum.

Tebrikler.
Evet benden aktifi zaten Emekli sayılıyor... :A Sen benim bir de ilk zamanlarımı görecektin yok ediyordum ortalığı... :A

Teşekkürler abi hepimizin nice yılları olsun. :D

• Harika
Reactions: The_Erinch