Menajerimi Ara'nın Finali Öne Çekildi! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20200731_170654-jpg.90402

'Menajerimi Ara'nın finali öne çekildi!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini; Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Özge Borak, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı dizinin final yapacağı geçtiğimiz hafta öğrenilmişti.

Bu hafta 44. bölümü yayınlanacak olan dizinin 47. bölümde final yapacağı konuşuluyordu ancak final tarihi öne çekildi. Dizi 11 Temmuz Pazar günü yayınlanacak olan 45. bölümüyle ekran macerasını sonlandırıyor.

Menajerimi Ara, yeni bölümüyle pazar 20.00'de Star TV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Reytinglerde daha çok batmayalım demişlerdir :A ama güzel bölümleri ile aklımda kalıcak :Z :love1:

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
AB'de bile 1 reyting alınca beklenen haber geldi. Umarım son 2 bölümde cidden güzel konuklar görürüz.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Olması gereken de buydu. AB ikinin altına düşünce kanal daha fazla zararı göze alamadı sanırım. Güya sektörü anlatmak için başladıkları projeyi romantik komedi dizisi tadında bitirmeyi başaran herkesi tebrik ediyorum.

• Beğendim
Reactions: cookies

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
45 oldukça iyi bir bölüm sayısı. Normal şartlarda bunun yarısını da görmeyebilirdi. Hem diziyi sevilenler hemde oyuncuları için şans verilmesi güzeldi ama aldığı düşük reyting ile olması gereken olmuş. Tüm oyuncuların yolu açık olsun. Final bölümüne bakarım.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Ya sizin yapacağınız işe diyorum başka bir şey demiyorum. Hani ilk başta 45 olarak açıklansaydı neyse ama 47'den 45'e çekmek nasıl bir kafa. Tamam son bölümde reytingi düştü ama bu dizi kaç aydır 1-2 reyting alıyordu zaten. Akrep 0 küsür reytingle (anlaşma gereği de olsa) 26 bölüm sürmüşken reklam gelirlerinin çok iyi olduğu iddia edilen dizinin bu kadar apar topar bitirilmesi saçma. Evet bu devirde 45 bölüm çok iyi bir sayı ve Star da dizinin arkasında güzel durdu ama bu gitgelli kararlar yüzünden hikaye apar topar toplanmak zorunda kalacak ve büyük ihtimalle Canan Ergüder'i (en çok da bu koyuyor) de tekrar göremeyeceğiz. Ne olursa olsun iyisiyle kötüsüyle çok özel bir işti ve bu kadar çabuk veda edeceğimize üzülüyorum. :(

Olması gereken de buydu. AB ikinin altına düşünce kanal daha fazla zararı göze alamadı sanırım. Güya sektörü anlatmak için başladıkları projeyi romantik komedi dizisi tadında bitirmeyi başaran herkesi tebrik ediyorum.

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Ya sizin yapacağınız işe diyorum başka bir şey demiyorum. Hani ilk başta 45 olarak açıklansaydı neyse ama 47'den 45'e çekmek nasıl bir kafa. Tamam son bölümde reytingi düştü ama bu dizi kaç aydır 1-2 reyting alıyordu zaten. Akrep 0 küsür reytingle (anlaşma gereği de olsa) 26 bölüm sürmüşken reklam gelirlerinin çok iyi olduğu iddia edilen dizinin bu kadar apar topar bitirilmesi saçma. Evet bu devirde 45 bölüm çok iyi bir sayı ve Star da dizinin arkasında güzel durdu ama bu gitgelli kararlar yüzünden hikaye apar topar toplanmak zorunda kalacak ve büyük ihtimalle Canan Ergüder'i (en çok da bu koyuyor) de tekrar göremeyeceğiz. Ne olursa olsun iyisiyle kötüsüyle çok özel bir işti ve bu kadar çabuk veda edeceğimize üzülüyorum. :(

Yani öyle bir anlatıyorsun ki sanırsın dallanmış budaklanmış bir konusu varda hikaye toplanma zorunda kalacak. :D Barış ve Dicle evlenecek ve EGO da Ceyda'dan kurtarılacak. Aha bitti hikaye. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Yani öyle bir anlatıyorsun ki sanırsın dallanmış budaklanmış bir konusu varda hikaye toplanma zorunda kalacak. :D Barış ve Dicle evlenecek ve EGO da Ceyda'dan kurtarılacak. Aha bitti hikaye. :D
Uğraş Güneş'e güveniyorum düğün gibi klasik bir son yazmaz. Gönül ister ki orijinalindeki finalle bitsin ama zor görünüyor. :A Hem ben sadece Canan Ergüder kısa da olsa görünsün istiyorum nasıl biteceğinden ziyade asıl derdim bu. :(

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Akrepin yurtdışı satışları vardı :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
@Aserat a hayatının şoku. :F :F AB'de aldığı 2 reytingi de kaybedince öne çekilmesi son derece normal, reklamlardan kazanması da bi yere kadar.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu diziyiyse kim neden satın alsın.Ayrıca abde 1 alan dizinin reklam gelirlerinin iyi olduğunu da sanmıyorum
Dizi aslında ilgi görebilecek türden, kaliteli de bir dizi bence :A O konuya girmek istemiyorum ama bilgim 0. Neyse zaten sanırım o da kurtarmadı ki final yapıyor :A
------

Güzel konuklardan kastın ne mesela. :A Reyting yok, konuk getirecek bütçe de yok. :A
Yuh artık bi de hint fakiri de istersen :A Tüm güzel oyuncuların kaşesi yüksek mi :A