Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
40. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI ve ÖZETİ
E3BcAl3WYAQXzuR

Ne kadar dolu bir bölüm ya ilk kez bu kadar fazla konuk hikayesi oluyor galiba. :eek: Bu kadar dolu bölümün fragmanının hala çıkmaması daha ilginç.ss

@Özgür @mesmeso @hayret bi şey @serhatt

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
40. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI ve ÖZETİ
E3BcAl3WYAQXzuR

Ne kadar dolu bir bölüm ya ilk kez bu kadar fazla konuk hikayesi oluyor galiba. :eek: Bu kadar dolu bölümün fragmanının hala çıkmaması daha ilginç.ss

@Özgür @mesmeso @hayret bi şey @serhatt
Okurken fenalık geçirdim. Her menajere bir hikaye yazacağız diye çorba gibi bir bölüm olacak. Dizi bir türlü ortayı bulamadı. Ya çok çorba bir bölüm oluyor ya da çok sade bir bölüm oluyor. Ortasının bulunduğu çok nadir oldu.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
O kadar dolu görünen bir bölümden nasıl bu kadar boş ve kısır bir fragman çıkıyor hayret etmemek elde değil. Üstelik bunun için 2 gün beklettiler. Kesin bölümde güzel ve eğlenceli sahneler vardır ama onlar yerine Barış'ın saçma sapan şeylerini izliyoruz. Bir de rapçi konukların abuk subuk sahnelerini koymuşlar onları görmek istesem rap dinlerim herhalde. Hadi biz dizinin kemik kitlesi olarak her hafta izliyoruz ama başka biri bu fragmanı görse niye izlemek istesin ki? Reytinglerin yerinde saymasına hatta geriye gitmesine şaşıramıyorum çünkü pazarlama yeteneği sıfır maalesef.
------

Ay etiketleyip durma beni şu dizi ile ilgili detaylara. .ss
Sen böyle yaptıkça inadına etiketleyesim geliyor. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
O kadar dolu görünen bir bölümden nasıl bu kadar boş ve kısır bir fragman çıkıyor hayret etmemek elde değil. Üstelik bunun için 2 gün beklettiler. Kesin bölümde güzel ve eğlenceli sahneler vardır ama onlar yerine Barış'ın saçma sapan şeylerini izliyoruz. Bir de rapçi konukların abuk subuk sahnelerini koymuşlar o saçma sapan insanları görmek istesem rap dinlerim herhalde. Hadi biz dizinin kemik kitlesi olarak her hafta izliyoruz ama başka biri bu fragmanı görse niye izlemek istesin ki? Reytinglerin yerinde saymasına hatta geriye gitmesine şaşıramıyorum çünkü pazarlama yeteneği sıfır.

O kadar dolu görünen bir bölümden nasıl bu kadar boş ve kısır bir fragman çıkıyor hayret etmemek elde değil. Üstelik bunun için 2 gün beklettiler. Kesin bölümde güzel ve eğlenceli sahneler vardır ama onlar yerine Barış'ın saçma sapan şeylerini izliyoruz. Bir de rapçi konukların abuk subuk sahnelerini koymuşlar onları görmek istesem rap dinlerim herhalde. Hadi biz dizinin kemik kitlesi olarak her hafta izliyoruz ama başka biri bu fragmanı görse niye izlemek istesin ki? Reytinglerin yerinde saymasına hatta geriye gitmesine şaşıramıyorum çünkü pazarlama yeteneği sıfır maalesef.
------

Sen böyle yaptıkça inadına etiketleyesim geliyor. :A
Keyfin bilir. :A Üşenmezsen etiketle. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sevdiğin iş olunca nasıl da yağ gibin eriyin. :A

Hayır üçüncü. :A Şu günlerde gülmeye ve samimiyete ihtiyacım vardı ilaç gibi geldi. :A
Evet yoksa benden çekeceğin vardı. :A Ben geçen sene tekrarlarını izlediğim için tekrar bakmıyorum ama yerinde olmak isterdim. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt