Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
40. BÖLÜM ÖN İZLEME

Etiket yapmıyorum gören görür nasılsa. :A O değil de ne ara 40. bölüme geldik ya daha ilk fragmanın çıktığı gün dün gibi aklımda. :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ya bu kanalın ve dizinin politikasına hastayım. 21.30'da açık kanalda şampiyonluk maçı var adamlar hem uzun özet koymuşlar hem de 21.25'de yeni bölüme girmişler. :D Yarın yüksek ihtimal düşüş olur.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sen Çal Kapımı gibi sezon arası verip Haziran ayında tekrar başlamalıydı dizi Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş ile birlikte. Bu saatten sonra dizi toparlanmaz.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ya bu kanalın ve dizinin politikasına hastayım. 21.30'da açık kanalda şampiyonluk maçı var adamlar hem uzun özet koymuşlar hem de 21.25'de yeni bölüme girmişler. :D Yarın yüksek ihtimal düşüş olur.
Erken başlasa 10 reyting mi alacak sanki. :A Nasılsa reyting beklentisi olmadığı için böyle kaygılara da girmiyorlar artık. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,570
Puanı
1,060
Yoo bıraktım çünkü oyuncu fanı olsam bile körü körüne bağlı olacağım anlamına gelmez önemli olan senaryo. :A Neyse 3-4 sezon boyunca temcit pilavına dönmüş dizileri izleyen birinin bu durumu anlaması zor. :A

Bu arada bölümde bol bol Aşk-ı Memnu muhabbeti geçti tam senlik bölümdü. :A Yani bırakacaksan bunu da izle bırak. :A
Temcit pilavına dönen senaryo görmek istiyorsan kendi izlediğin saçmalıklara bak, bu konuda seninle yarışmak hiç mümkün değil. :A

Aşk-ı Memnu'nun böyle dibi görmüş bir dizide ağıza alındığını izleyeceğime ölürüm daha iyi. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Meğer gerçekten Çukur'un idari yapımcısı Yamaç Okur'u oynatmışlar ben de adam nereden tanıdık geliyor diyordum. :A Ay Yapım cenahını da yavaş yavaş görmeye başladık sonunda. :A

Gülin ve Emrah'ın pazartesi muhabbetiyle Mustafa Kırantepe-Aysel kısımlarını şimdilik bölümün en keyifli sahneleri olarak ilan ediyorum. :A

------

Ay inanmıyorum sponsorumuz gitmiş. :( TEB reis neredesin. :T
Adam gerçek yapımcı değilmiş yanlış alarm. :A Sanki adamın fotosunu daha önce görmüştüm gibi geldi meğer benzemiyorlarmış bile. :A
------

Temcit pilavına dönen senaryo görmek istiyorsan kendi izlediğin saçmalıklara bak, bu konuda seninle yarışmak hiç mümkün değil. :A

Aşk-ı Memnu'nun böyle dibi görmüş bir dizide ağıza alındığını izleyeceğime ölürüm daha iyi. :Z
Ekin Atalar'ın yazdığı rezalet bölümleri bile izledikten sonra senaryo büyük ölçüde düze çıkmışken bırakman sorunun sende olduğunu gösteriyor. :A

Canıma minnet o zaman hayırlı gebermeler. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
AB 2'nin altına inince görürüm reyting kaygısını. :D
Aynı kanalda 0 küsür alan dizi bile yurt dışı ayağına kaç haftadır devam ediyor konuşturma beni. :A Zaten en fazla 10 bölüm falan kalmıştır yazın da usul usul yayınlanıp final yapacağını biliyoruz hepimiz. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yamaç Okur bu, bilmeyenler için. :A

1622413802973.jpeg

Kendisiyle fotoğrafım da vardı Bizim İçin Şampiyon ön gösteriminden. :A Dizideki adam değil yani. :A (Diziyi bıraktım sadece Twitter'da sahneyi gördüm, aynı kişi değil diye belirtmek istedim. :A)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yamaç Okur bu, bilmeyenler için. :A

Ekli dosyayı görüntüle 103144

Kendisiyle fotoğrafım da vardı Bizim İçin Şampiyon ön gösteriminden. :A Dizideki adam değil yani. :A (Diziyi bıraktım sadece Twitter'da sahneyi gördüm, aynı kişi değil diye belirtmek istedim. :A)
Evet evet sonradan jeton düştü. :A Oynayan adam niyeyse bir yerden tanıdık geldi sonra yapımcının da böyle bir resmini görmüştüm sanki gibi izlenime kapılıp kendi kafamda parçaları birleştirdim ama olmadı. :A

Bu arada senaryo büyük ölçüde düzelmişken hala şu bırakma kararından dönmemen üzücü. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet evet sonradan jeton düştü. :A Oynayan adam niyeyse bir yerden tanıdık geldi sonra yapımcının da böyle bir resmini görmüştüm sanki gibi izlenime kapılıp kendi kafamda parçaları birleştirdim ama olmadı. :A

Bu arada senaryo büyük ölçüde düzelmişken hala şu bırakma kararından dönmemen üzücü. :A
Benziyor gibiler aslında yani imajı birebir aynı. :A

32'den beri doğru düzgün izlemiyorum. :A 29'da olanlardan dolayı zaten aşırı soğudum (son sahnede tüm bombaların patlaması detayı güzeldi bir tek) 32'den sonra sadece sahne sahne bakıyorum. :A Düzeldiğini fark ediyorum belki şu finallerden sonra Sema ve Uğraş'ın geldiği bölümden itibaren tamamını izlerim sahne sahne yerine. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

32'den beri doğru düzgün izlemiyorum. :A 29'da olanlardan dolayı zaten aşırı soğudum (son sahnede tüm bombaların patlaması detayı güzeldi bir tek) 32'den sonra sadece sahne sahne bakıyorum. :A Düzeldiğini fark ediyorum belki şu finallerden sonra Sema ve Uğraş'ın geldiği bölümden itibaren tamamını izlerim sahne sahne yerine. :A
Ajans sahneleri bugüne kadarki en iyi dönemini yaşıyor çift sahneleri de genel olarak güzel yani izlersen diziye tekrar bağlanacağından eminim. :A O yüzden mutlaka şans ver diyor ve gelişmeler için takipte kalıyorum. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860

Düzelmedi seni kandırıyor. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ajans sahneleri bugüne kadarki en iyi dönemini yaşıyor çift sahneleri de genel olarak güzel yani izlersen diziye tekrar bağlanacağından eminim. :A O yüzden mutlaka şans ver diyor ve gelişmeler için takipte kalıyorum. :A
Bir kere en büyük falso kurgu ünlüler yaratmaları. Ayrıca artık LCDP'ye Türk karakter katılacak muhabbetinin üstünden 1 yıl geçmişken oradan senaryo çıkarmaları ve prim yapmaları da saçmaydı. :A Yani hala çok iyi değil ajans ve oyuncu hikayeleri. :A

Çift sahneleri izlemek istesem bir sürü rom-com var izlerim, sağol. :A
Düzelmedi seni kandırıyor. :D
Ona göre Ekin'in yazdığı vasat bölümlerin bir tık üstü bile düzelmeydi o yüzden objektif yoruma inanırım. :A Sen hala nasıl bırakmadın hayret ediyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bir kere en büyük falso kurgu ünlüler yaratmaları. Ayrıca artık LCDP'ye Türk karakter katılacak muhabbetinin üstünden 1 yıl geçmişken oradan senaryo çıkarmaları ve prim yapmaları da saçmaydı. :A Yani hala çok iyi değil ajans ve oyuncu hikayeleri. :A

Ona göre Ekin'in yazdığı vasat bölümlerin bir tık üstü bile düzelmeydi o yüzden objektif yoruma inanırım. :A Sen hala nasıl bırakmadın hayret ediyorum. :A
Bu diziye herkesin tanıdığı ünlü isimler gelmesi lazım ama maalesef reytingler + bütçe düştüğü için hayal ettiğimiz isinleri göremiyoruz ve gerçek hayatta sadece sektörle ilgili olanların ismen bildiği insanların çok ünlüymüş gibi lanse edilmesindense böylesi daha mantıklı bir çözüm. :A Ayrıca konuk kısımları hadi neyse ama ajans muhabbetleri, sektöre ve gündeme göndermeler vs. derken o ölü toprağı bayağı bir kalktı. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860

Aşk sahnelerini atlıyorum sektör sahnelerini izliyorum sadece. Yeniler geldiklerinden beri dizide aşk üçgenleri ve ilişkiler havada uçuyor. Konuk hikayeleri bile aşk üstüne. :D
Bu dizi ilk bölümden beri ağzıyla kuş tutsa bile sana yaranamadığı için bu konuda yorum yapmaya hakkın yok. :A
İlk bölümünden beri bir saçmalığın üstüne kurgulandığı için bana yaranamıyor. :D