Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu diziye herkesin tanıdığı ünlü isimler gelmesi lazım ama maalesef reytingler + bütçe düştüğü için hayal ettiğimiz isinleri göremiyoruz ve gerçek hayatta sadece sektörle ilgili olanların ismen bildiği insanların çok ünlüymüş gibi lanse edilmesindense böylesi daha mantıklı bir çözüm. :A Ayrıca konuk kısımları hadi neyse ama ajans muhabbetleri, sektöre ve gündeme göndermeler vs. derken o ölü toprağı bayağı bir kalktı. :A
Bütçe deyip durma bütçe düşük olduğu halde çok iyi isimler geldi son haftada. :A Yani ünlüler gerçek kimlikleriyle yer alacak diye yola çıkılan bir işten bahsediyoruz. Ne olursa olsun öyle devam etmeli. :A

Ama bu dizi daha önce de bu hataya düştü. Serhat Teoman'dan bahsedip bir hafta sonra kendisini kurgu karakterle oynatan işten bahsediyoruz. :A
Aşk sahnelerini atlıyorum sektör sahnelerini izliyorum sadece. Yeniler geldiklerinden beri dizide aşk üçgenleri ve ilişkiler havada uçuyor. Konuk hikayeleri bile aşk üstüne. :D

İlk bölümünden beri bir saçmalığın üstüne kurgulandığı için bana yaranamıyor. :D
Sema Ergenekon bayılır aşk üçgeni yazmaya. :A Dua edelim de Yer Gök Aşk - Lale Devri'ndeki gibi entrikalar çıkmasın bu üçgenlerden yoksa Ekin'den bir farkı kalmaz. :A

Sektöre dair birkaç gönderme iyi oluyor o kadar onu da her senarist güzel yazdı içlerinde oldukları için ama genel olarak hayal kırıklığı oldu bu iş. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Bütçe deyip durma bütçe düşük olduğu halde çok iyi isimler geldi son haftada. :A Yani ünlüler gerçek kimlikleriyle yer alacak diye yola çıkılan bir işten bahsediyoruz. Ne olursa olsun öyle devam etmeli. :A

Ama bu dizi daha önce de bu hataya düştü. Serhat Teoman'dan bahsedip bir hafta sonra kendisini kurgu karakterle oynatan işten bahsediyoruz. :A

Sema Ergenekon bayılır aşk üçgeni yazmaya. :A Dua edelim de Yer Gök Aşk - Lale Devri'ndeki gibi entrikalar çıkmasın bu üçgenlerden yoksa Ekin'den bir farkı kalmaz. :A

Sektöre dair birkaç gönderme iyi oluyor o kadar onu da her senarist güzel yazdı içlerinde oldukları için ama genel olarak hayal kırıklığı oldu bu iş. :A
Ya çok net büyük hayal kırıklığı oldu. Böyle bir diziyi yapabilecek tek yapım Ay Yapım'dı ama onlar da beceremedi. Hikaye baştan yanlış kurgulanınca hatalar zinciri devam etti.

• Beğendim
Reactions: Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061

İzlemeden izlemiş kadar konuşman.. Sen darağacını kurup kafadan yargılamışsın bile izlesen ne olacak. :A Merak etme üçgen de yok yani 1-2 bölüm var gibi olacak ama sonradan çözülecek. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ya çok net büyük hayal kırıklığı oldu. Böyle bir diziyi yapabilecek tek yapım Ay Yapım'dı ama onlar da beceremedi. Hikaye baştan yanlış kurgulanınca hatalar zinciri devam etti.
Ellerinde sektörden en iyi isimleri kullanabilecek potansiyel, güzel bir orijinal hikaye varken çok yanlış yerlere odaklanıldı gerçekten. Başta ciddi anlamda TV dizileri arasında nefes aldırabilecek alternatif bir iş gibi başladı ama olmadı, ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Hala hatalardan ders almayıp aynı yoldan ısrar etmeleri de cabası.
İzlemeden izlemiş kadar konuşman.. Sen darağacını kurup kafadan yargılamışsın bile izlesen ne olacak. :A Merak etme üçgen de yok yani 1-2 bölüm var gibi olacak ama sonradan çözülecek. :A
Sahneleri izliyorum YouTube'dan veya Twitter'dan. :A Ayrıca dediklerimin nesi yanlış. Zaten en başından beri 1-2 bölüme çözülecek diye diye hayaller kurduk senle. :A Haftalarca hah Beren elini çekti entrikadan diyorduk, dank diye entrika çıkıyordu yalan mı. :A Bak Beren gitti ama yine üçgenler var. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Ellerinde sektörden en iyi isimleri kullanabilecek potansiyel, güzel bir orijinal hikaye varken çok yanlış yerlere odaklanıldı gerçekten. Başta ciddi anlamda TV dizileri arasında nefes aldırabilecek alternatif bir iş gibi başladı ama olmadı, ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Hala hatalardan ders almayıp aynı yoldan ısrar etmeleri de cabası.

Sahneleri izliyorum YouTube'dan veya Twitter'dan. :A Ayrıca dediklerimin nesi yanlış. Zaten en başından beri 1-2 bölüme çözülecek diye diye hayaller kurduk senle. :A Haftalarca hah Beren elini çekti entrikadan diyorduk, dank diye entrika çıkıyordu yalan mı. :A Bak Beren gitti ama yine üçgenler var. :A
Demek ki tam izlememişsin çünkü Barış'ın eski sevgilisi geldi ve ortalığı karıştıracak gibiydi ama hikaye 3 bölümde bitti. Ekin Atalar olsa 10 bölüm uzatıp saçma sapan şeyler yazardı ama hem konu erken kapandı hem de Dicle ve Barış mantıklı bir şekilde olayı kendi aralarında halletti. :A Şu anda ortada bölüm sonlarında bile kaosa girmeyen, kanser karakterin kalmadığı sıfır negatif ve bol eğlenceli bir dizi var. :Z

Bir de her senarist göndermeleri güzel yazıyor demişsin ama Uğraş Güneş'in her tarafa bam bam döşediği şeylerden sonra öncekiler çok boş geliyor. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Demek ki tam izlememişsin çünkü Barış'ın eski sevgilisi geldi ve ortalığı karıştıracak gibiydi ama hikaye 3 bölümde bitti. Ekin Atalar olsa 10 bölüm uzatıp saçma sapan şeyler yazardı ama hem konu erken kapandı hem de Dicle ve Barış mantıklı bir şekilde olayı kendi aralarında halletti. :A Şu anda ortada bölüm sonlarında bile kaosa girmeyen, kanser karakterin kalmadığı sıfır negatif ve bol eğlenceli bir dizi var. :Z

Bir de her senarist göndermeleri güzel yazıyor demişsin ama Uğraş Güneş'in her tarafa bam bam döşediği şeylerden sonra öncekiler çok boş geliyor. :A
Yoo izledim İrem mevzusunu, detaylı da biliyorum ama 3 bölüm bile olsa yazılması bu diziye yakışmıyor. Ayrıca ilk bölümlerde Barış daha önce doğru düzgün ilişki yaşamamış biriydi. Nereden çıktı bu kız diye sorarlar adama. :A Aşkı Dicle'de bulmuştu hani ne alaka. :A

Yelda Eroğlu'nun yazdıkları da çok iyiydi özellikle Feris'e harika sektör göndermeleri yazıyorlardı. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Adam gerçek yapımcı değilmiş yanlış alarm. :A Sanki adamın fotosunu daha önce görmüştüm gibi geldi meğer benzemiyorlarmış bile. :A
------

Ekin Atalar'ın yazdığı rezalet bölümleri bile izledikten sonra senaryo büyük ölçüde düze çıkmışken bırakman sorunun sende olduğunu gösteriyor. :A

Canıma minnet o zaman hayırlı gebermeler. :Z
Ikına sıkına izledim o bölümleri e bir de kıştı yapacak bir şey yoktu, bu bölümlerde sana göre düze çıkmış sadece, reytingler yükseleceğine her hafta düşüyor. Yine at gözlüklerini takmışsın. :F

Seni gebertmeden gebermeye niyetim yok. Aşk-ı Memnu'nun popülaritesinden, kitlesinden bile yararlanılmaya çalışılmış bu kadar düştüler demek. :F

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Güneş bile gülüşünü kıskanır. :bhr: Kısa zamanda daha da güzel haberlerini bekliyoruz. :Z

E285gQwWEAAAY23

------

5. kemo da bitmiş her şey yolundaymış. :bhr:

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Perşembe akşamı olmasına rağmen fragman gelmedi ilk kez bu kadar gecikiyor. :eek: Bir de o kadar bayram arası vermişlerdi.. :T: